Ara Bozma Duası
Ara Bozma Duası

Ara bozma duası iki kişinin veya ailenin arasına nifak tohumları ekmek onları birbirlerinden soğutmak için okunur. Bu duayı okuyan kişi bazen kendi için okur, bazen kıskançlık duyduğu başka aileye, evli olduğu halde başka biri ile ilişki yaşayan eşine yani kısaca bu dua herkes tarafından herkese yapılabilir. Adı dua olsa bile negatif yönde yapılan bir dua türüdür.

Ara Bozma Duası Nedir Ve Nasıl Okunur?

Ara bozma duası iki kişinin arasında olan güzel ilişki ve aşkın bir süre sonra bozulması için yapılır. Dua olarak geçse de kara büyüler içinde gösterilir. Her türlü işlemlerde uzman birinden yardım almak gerekse de evde olunacak dualarda vardır. Bunun içinde yine bir uzmana gitmek gerekir duayı okurken arasının bozulmasını istediğiniz kişileri düşüneceksiniz. Fakat dua tehlikeli olabileceğinden kendinizi koruma altına almanız gerekir. Bu duayı okuduğunuz zaman halsizlik hissedebilirsiniz normaldir ve kısa süre sonra kaybolacaktır.

Ara Bozma Duası Etkileri Nelerdir?

  • Dua altında kalan kişi diğer kişiden aniden soğumaya başlar.
  • Küçük sorunlar büyür ve işin içinden çıkılmaz hale gelir.
  • Çiftin birbirine olan sevgileri azalır bunun yerine kızgınlık ve öfke alır.
  • Birbirlerini görmek istemezler.
  • Çiftler birbirlerini güzel veya yakışıklı görmezler aksine çok çirkin görürler.

Bu gibi belirtiler kişilerin ara bozma duası etkisi altında kaldıklarını gösterir. Buna maruz kalan kişi veya kişilerin bir uzmandan yardım alması gerekir. Dua yapan kişi tek başına yaptıysa yaptığı duanın doğru olduğundan emin olması gerekir. Aksi halde istenmeyen sonuçlar çıkabilir.

Ara Bozma Duaları Nasıl Bozulur?

Sonuç olarak bu ara bozma duası bir dua adı altında yapılmış olsa dahi negatif enerjiler kullanıldığı için tek başınıza bu olaya müdahale etmek yanlıştır. Bu tarz işlemlerin yapılmasında da bozulmasında da mutlaka uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Bozma işleminden sonra kendinizi korumak adına uzman kişiden muska veya buna benzer tılsımlı nesneler isteyebilirsiniz. Ara bozma duası etkisini kaybettikten sonra siz normal yaşamınıza geri dönecek ilişkinizde ki kişiyle önceki gibi anlaşabileceksiniz.

Etkili ayırma soğutma duası ‘nı YouTube kanalımızda olan videomuzdan izlemek isterseniz tıklayınız.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here