Aşık Etme Duası

Aşık Etme Duası: Büyü genellikle çok eski dönemlerden beri yapılır. Birçok kişi bir başkasını kendine aşık etmek, ayırmak için veya kendi işleri için büyüler yapar. Ancak günümüzde büyü yapmak artık yasal olmadığı için gizli gizli yapılır. Birçok kişi büyü büyü yapmayı ve yaptırmayı günah olarak kabul ettiği için tercih etmez. Ancak yine de çoğu kişi yaptırmayı tercih ediyor.

Aşık Etme Duası Nedir?

Aşık Etme Duası
Aşık Etme Duası

Aşık etme duaları bir kişiyi kendine bağlama ve aşık etme olarak bilinir. Genellikle çiftler birbirine bağlamak için yaptırmayı tercih ediyor. Ancak aşık etme duası da büyü gibi yapılır. Bu nedenle bunu yapacak olan kişinin hocaya veya medyuma yaptırması gerekiyor. Ancak bu gibi büyülerin etki etmesi için mutlaka işini iyi bir şekilde yapan kişilere yaptırması gerekir. Böylelikle yapılan büyü de daha hızlı bir şekilde etki etmiş olur.

Aşık Etme Duasını Herkes Yaptırır Mı?

Bu gibi duaları genelde sevgilisinden ayrılan kişiler tekrar birleşmek için yaptırır. Ancak yapılan bu büyü türleri de oldukça etkilidir. Yapıldığı zaman hemen etkisini gösterdiği için çoğu kişi sevgilisini veya eşini tekrar kendisine döndürmek için aşık etme duaları yaptırmayı tercih eder.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

  • Aşık etme duaları yaptırmaya karar verdiğiniz zaman medyuma giderek bu konuda bilgi almanız gerekiyor.
  • Genellikle medyuma gittiğiniz zaman sizden aşık etme duasının yapılacağı kişiye ait bazı eşyalar ister. Bu eşyalar olmadan genelde büyü yapılamaz ve etki de etmez.
  • Aşık etme duaları için eşyaları götürdüğünü zaman bunlar üzerine dualar okunur ve yapılır.
  • Ancak bu eşyaları kişinin yanından ayırmaması gerekir. Aksi durumda büyünün de hiçbir işlevi kalmaz.
  • Bozulmadığı sürece genelde etkisi de devam eder. Ancak kişiden gizli bir şekilde yapıldıysa eğer kişi bulduğu zaman büyüyü medyuma bozdurabilir.

Aşık Etme Duası Etkili Mi?

Asik Etme Duasi Nasil Yapilir

Aşık etme duaları herkesin yapabileceği bir şey değildir. Ancak bu işi bilen kişiler yaptığı zaman etki etmeye başlar. Sadece medyumlar yaptığı için aşık etme duaları yapılabilir. Genelde bazı dualar okunur. Bu dualar da daha iyi bir şekilde etki etmesini sağlar. Aynı zamanda yanınız da taşınması gerekir. Böylelikle daha kısa süre içerisinde etkisini de göstermiş olur.

Yapılan Dua Bozulur Mu?

Yapılan dualar genelde büyü olarak bilindiği için yapıldığı zaman da bozulabilir. Ancak büyü bozmak için dua işi de medyumlar tarafından bozulur. Bozmak istediğiniz zaman mutlaka muskayı yanınızda götürmeniz gerekiyor. Genelde aşık etme duası da bu muska üzerine yapılır. Daha sonra büyü bozulur ve muska da yakılır.

Aşık Etme Duası Neden Yapılır?

Aşık etme duaları sevgilisinden ayrılmak istemeyen kişiler tarafından yapılan bir duadır. Genelde kişiler ayrıldığı kişiyi tekrar kendine aşık etmek ister. Bu gibi durumlar da akla direkt büyü gelir. Büyü yapıldığı zaman etkisini de gösterdiği için çoğu kişi büyü yaptırır ve istediği kişiyi de kendine aşık ettirmiş olur.

Aşık Etme Büyüsü Günah Mı?

Genelde geçmiş dönemlerden beri yapılan bir şeydir ve oldukça da etkilidir. Ancak günah olduğu bilinse de çoğu kişi bunu önemsemez ve yaptırmaya devam eder. Her ne kadar içerisinde dua okunsa da büyü olarak kabul edilir.

Aşık Etme Duasının Etkileri

Asik Etme Duasinin Etkileri

Aşık etme dua yapıldığı zaman kişi de etkileri de hemen görülmeye başlanır. Erkek veya kadına yapılan bu büyü yapılıp yanında taşındığı zaman kişiye aşık olmuş olur. Ancak büyü bozulduğu zaman kişi de sevgilisinden uzaklaşır. Bu nedenle büyü gizli bir şekilde yapıldıysa eğer iyi bir yere saklamak gerekiyor.

Aşık Etme Duasını Kimler Yapar?

Aşık etme duaları aslında kolay gibi görünse de oldukça zor ve etkili bir duadır. Bu nedenle sadece hocalar ve medyumlar yapabilir. Ancak mutlaka güvenilir kişilere yaptırmak gerekiyor. Özellikle internet de çok fazla dolandırıcılar olabilir. Bunlardan uzak durmak da fayda var.

Aşık Etme Duası Ücretleri

Bu gibi şeyler büyü yerine geçtiği için oldukça pahalı olabilir. Ancak birçok kişi yaptırırken tanıdık aracılığı ile birilerine yaptırır. Bu nedenle çok uygun fiyatlı olarak dua yaptırmak istiyorsanız iyi bir şekilde araştırma yapmak da fayda var.

Aşık Olması için Dua

Aşık olması için dua etmek istiyorsanız, Allah’a dua etmek ve samimi niyetle dileklerinizi ifade etmek önemlidir. İşte aşık olması için dua örneği:

“Allah’ım, benim için en uygun olanı bilirsin. Kalbimi dolduran bu sevgi ve arzuyu sana açıyorum. Lütfen benim için hayırlı birisini gönder, kalbimi onunla doldur. Ona olan sevgim ve ilgim artmasını diliyorum. Eğer bu kişi benim için hayırlı değilse, kalbimden bu anlamda geçen her şeyi uzaklaştırmanı ve beni doğru yola yönlendirmeni istiyorum. Amin.”

Bu dua, aşık olması için dilekte bulunurken Allah’ın hikmetine teslim olmayı ve doğru kişiyi bulmaktan önce doğru yolu bulmayı hedefler. Ayrıca, Allah’ın onayı ve rehberliğini istemek, hayatınıza girecek olan kişinin sizin için uygun ve hayırlı olması için önemli bir adımdır. Her zaman samimi ve içten bir kalple dua edin ve Allah’ın takdirine teslim olun.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

3 yorum

  1. ben Almanyadan ayse kocam beni burda bir basıma terk edipp gitmisti ne yapacagimi bilmiyordum tam 1 sene ne aradi ne sordu tabi ben bu sure zarfinda bir suru sahtekar kisilere cok para kaptrdm en sonunda hereyden vazgemiken yasin hocama denk geldim iyikide denk gelmisim . bana ask baglama geri getirme tlsim hazirladi kocam aradi hungur hungr aglyarak af diledi once kabul emtedim biraz aci ceksin diye sonra dayanamadm . suan ucakta geliyor sanki liseli gibi heyecanlym sagol yasin hocam varol hersey senin sayende

  2. İyi akşamlar. Bende çalışmaya karar verdim. Aradım konuştuk. Gayet güzel bilgilendirmeler yaptı. Teşekkür.

  3. mrh hayırlı cumalar ben seda balay etkili aşık etme duası için arıyorum yardım ltfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*