Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü nedir? Aşk büyüsü tarifi nelerdir? Kolay aşk büyüsü nasıl yapılır? Basit aşk büyüsü uygulaması nasıldır? 24 saat içerisinde aşık etme büyüsü nasıl uygulanmaktadır? Bir günde aşık etme büyüsü, 3 günde aşık etme büyüsü nelerdir? Aşık etme büyüsü yaptıranların yorumları ve görüşleri nelerdir?

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Aşık Büyüsü yapılması ile birlikte büyü yapılan kişi karşıdaki kişiye aşık olur. Bu büyülerin yapılmasına gerek yok. Kurallar ve şartlar da yer almaktadır. Bu şartları taşıyan ve şartları yerine getiren kişiler karşısındaki  kişiyi kendisine aşık etmiş olur. Aşık etme büyülerinin kuralları ve şekilleri bulunmaktadır. Bu işlemlerin kurallarına göre yapılması doğru bir sonuç getirecektir.

Aşk Büyülerinin Tarifi

Aşk büyülerinin tarifi, kişinin kendisine aşık olması için yapılan işlemlerdir. Büyünün yapılmasında gerekli süre, gerekli işlemler, okunması gereken ayetler bulunmaktadır. Bir kişiye aşk büyüsünün etki etmesi ile birlikte davranışlarında meydana gelen birtakım değişiklikler olur. Gözü büyünün yapıldığı kişiden başkasını görmez.  Ona aşık olur bu büyü sayesinde kişiler birbirlerine aşık olurlar ve mutlu bir hayat yaşama fırsatını elde edebilirler. Bu büyülerin yapılmasında farklı amaçlar ve niyetler bulunmaktadır. Öncelikle bu büyü eşi kendine aşık etmek için yapılabiliyorken sevgiliyi, nişanlıyı, platonik olarak aşık olduğunuz kişiyi de kendinize aşık edebilirsiniz.

Kolay Aşk Büyüleri

Kolay Aşk büyüleri herhangi bir malzeme istemeyen önemli büyü şartları bulunmayan karşıdaki kişiye hemen size aşık edecek aşk büyüsüdür. Kolay aşk büyüsü uygulaması yapan kişiler kısa bir sürede karşıdaki kişinin kendisine aşık olduğunu görür. Ayrıca karşındaki kişinin gözü kendinden başkasını görmüyordur. Bu büyülerin yapılması için alanında uzman kişilerin sizi yönlendirmeleri ve tavsiyeleri dikkate alınmalıdır. Bu büyüler yapılırken kişinin iyi niyetli olması karşıdaki kişiye zarar verecek bir niyet barındırmaması önemli bir husustur.

Basit Aşk ve Sevgi Büyüsü

Basit Aşk büyüsü uygulaması öncelikle kişilerin çok da büyük bir destek almadan bireysel olarak da yapabilecekleri işlemler arasında yer alıyor. Bu büyülerin uygulanmasında gerekli kurallar ve şartlar bulunuyor. Bu kurallar ve şartları yerine getiren kişiler bu işlemi sağlayabiliyorlar. Ayrıca basit aşk büyüleri ile eşiniz, sevgiliniz, nişanlınız, platonik olarak aşık olduğunuz kişilerin size aşık olduğunu görüp mutlu bir hayat yolunda ilerleyebilirsiniz.

24 Saatte Aşk Büyüleri

24 saatte aşk büyüsü, kişiler aşık oldukları veya sevdikleri kişilerden karşılık bulamadıkları zaman bu işleme başvururlar. Bu işlem kısa bir sürede etki gösterdiği için uzun süredir kavuşmak isteyip kavuşamadıkları kişilere kavuşmanın mutluluğunu yaşarken büyünü etkisinin kısa sürede kendini göstermesi ise en önemli özelliğidir. Ayrıca Aşk büyüsü eşiyle, nişanlısıyla  arası bozulmuş ayrılmak üzere olan kişilerde yaptırıp aralarındaki sevgi, saygı, muhabbet bağını tekrardan kazanabilirler.

Bir Günde Aşk Büyüsünü Nasıl Yapılır

Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri bir günde etki etmesi herkes tarafından tercih edilir büyüler arasında olmasını sağlıyor. Büyünün etkisinin kısa sürede kendini gösteriyor olması kişiler arasındaki uzaklık,  kırgınlık, küslük gibi durumlarında bir an önce ortadan kalkmasına sebep oluyor. Bir günde aşk büyülerinin yapılabilmesi için öncelikle bazı aşamaların gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için gerekli malzemeler ve özel tılsımı sözlerin bilinmesi de önemlidir. Daha önce böyle bir işlemi yapmamış kişilerin alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alması da tavsiye ediliyor.

 3 Günde Aşk Büyüleri

3 günde aşk büyüsünde kişilerin genel olarak tercih etmiş olduğu büyüler arasındadır. Aşk büyüsü etkisinin hemen gösterilmesi büyü yapılırken uzun bir işleme ihtiyaç duyulmaması ayrıca karşısındaki kişiye kavuşmak için sabırsız olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Aşkı için büyü yaptırılan kişiler genellikle bağlama büyüsü de yaptırılmış oluyor. İki kişi arasında aşk duygusu gelişiyor ve birbirleri ile bir ömür boyu aşk yaşıyorlar.

Aşk Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Daha önce Aşk büyüsü yaptırmış olan kişiler kullanmış oldukları yöntemleri, hangi işlemleri yaptırdıklarını veya kimlere yaptırdıkları hakkında genel olarak kişilere tavsiye niteliğinde bilgi verirler. İşlemin kaç günde tuttuğu, işlemin tutması sonrasında nelerle karşılaşılabileceği hakkında da genel bir bilgi verirler. Bu noktada kişiler kendileri için tercih edebilecekleri medyum ya da hocaların kimler olacağı hakkında bilgi sahibi olur.

Muhabbet Duası Yapılışı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Aşk Ve Sevgi Duası

Aşk ve sevgi duaları, sevdiğiniz birine olan duygularınızı ifade etmek, ilişkinizi kuvvetlendirmek veya yeni bir aşk bulmak için yapılan dualardır. Aşağıda bir örnek verilmiştir:

“Allahümme inni es’elüke bi ehbabtebi fe tahişe (sonra arapça olarak burada sevdiğiniz kişinin ismini söyleyebilirsiniz) bi bi kendisiyle var edilenlerle muhabbete meftun olmayı ve onun kalbini bana yönlendirmeyi.”

Bu duayı yaparken, samimi bir niyetle yapmanız önemlidir. Ayrıca, dualarımızın gerçekleşmesi Allah’ın takdirine bağlıdır, bu nedenle sabırlı olmak ve Allah’ın en iyisini bilmesine güvenmek önemlidir.

Youtube Kanalımızı Takip Etmek isteye Bilirsiniz. Medyum Yasin Hoca
Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

3 yorum

  1. hocam sayesinde aşk celbi çok kısa sürede tuttu. artık beraberiz ve çok mutluyuz. kesinlikle gözü kapalı hocamı tercih edebilirsiniz. yasin hocam her zaman yanımda oldu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*