Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır, etkileri nelerdir? İçeriğimizde bunu anlatıyor olacağız. Herkes sevmek ve sevilmek istemektedir. Bu bizim doğamız gereği istediğimiz bir şeydir. Her insan sevilmek ister. Sevildiğimiz zaman kendimize olan güvenimiz artar. Kendimizi huzurlu hissederiz.

Hatta bazen midemizde kelebeklerin uçuştuğunu bile söyleriz. Sevgi bu dünya üzerinde olan en güzel şeydir. Sevgi ile her şey yaratabilirsiniz. Hele ki dişil enerjinizi bu sevgi ile bütünleştirdiğiniz durumlarda yapabileceklerinizin sınırını siz bile farkında olmayabilirsiniz. Dişil enerji dediğim için gözünüz korkmasın. Her erkek ve kadında hem dişil hem de eril enerji mevcuttur.

Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bunun dengeli bir şekilde çalışması sizin hayat içerisinde de dengeyi bulmanızı sağlamaktadır. Bunları yapmamıza rağmen işte bazen sevdiğimiz kişi tarafından sevilemiyor ve aynı frekansta olamıyoruz. Bazı durumlarda ne yaparsak yapalım sevdiğimiz kişi tarafından bir türlü sevilemeyiz.

Ona hediyeler alır, sürekli onunla ilgilenir veya onu sevdiğimizi ona defalarca kez söyleriz. Bunları yapmamıza rağmen bir türlü karşılığını alamadığımız durumlar hepimizin başına gelmiştir.

Bu durumda ne yapmamız gerekir? Telepati mi yapsak? Dua mı etsek? Adak mı adasak? Evrene dua zinciri oluşturup enerji mi yollasak ya da bırakıp geri mi dönsek? Bunların hiçbirini yapmayıp oturup ağlayacak mıyız? Evet, ne yapacağız? Eğer sizde böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınızı düşünüyorsanız bu yazı tam size göre olduğunu bilmelisiniz. Öncelikler bağlama büyüsünün kimlere yapılabileceğini bilmemiz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bu büyü ancak ve ancak karşılık bulamadığınız yani sevip sevilemediğiniz bir başka deyişle platonik aşların büyüsüdür. Bağlama büyüsü bazı durumlarda karşı tarafa karşı güven kazanmak içinde yapılabildiği bilinmektedir. Bağlama büyüsü yapmadan önce bilmeniz gereken çok önemli bir konu vardır. Bu da yapacağınız kişini çevresinde bulunan kişilerin de bu büyüden etkilenip etkilenmeyeceğidir.

Eğer büyü yapacağınız kişinin eşi veya sevgilisi varsa bilmelisiniz ki diğer kişilerde bu büyüden etkilenirler. Bağlama büyüsü bu nedenle oldukça tehlikeli olduğu bilinmelidir. Yapmadan önce defalarca kez düşünmenizde yarar vardır. Başkalarının yuvalarını bozmanın size nasıl bir yararı veya zararı olacağını gözden geçirmelisiniz.

Bağlama büyüsü yapılmasının bir başka nedeni de ayrılık sonrası giden kişinin geri döndürülmesi içindir. Bu büyü sayesinde giden kişi geri gelebilir hatta belki de size eskisinden daha bağlı bir hale gelebilmektedir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Bazı insanlar kendi değerlerini farkında olmamalarından dolayı birlikte oldukları kişilere karşı sürekli bir şüphe ve korku içerisinde bulunurlar. Ancak herkes unutmamalıdır ki kişilerin hepsi biricik ve özeldir. Bu nedenle birlikte olduğunuz kişiye karşı ilk yapmanız gereken şey aslında kendi değerinizi farkında olmak ve kendinizi sevmenizdir. Bunu yaptıktan sonra zaten istediğiniz her şey size gelecektir.

Ancak bazı durumlarda bunun yetmediği de gözlemlenmektedir. Bu durumlarda kişiler bağlama büyüsüne başvurmaktadırlar. Bu büyü tabi ki tutabilir ve oldukça da güçlü bir büyü olduğu unutulmamalıdır ama önemli olan daha önce de söylediğimiz gibi sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz ve sevmeniz olacaktır. Bu noktadan sonra yaptığınız tüm büyüler daha güçlü bir hale gelecektir.

Bağlama büyüsünün oldukça fazla çeşidi olduğu bilinmelidir. Adet kanı ile bile yapılabilmektedir. Ancak bu en kuvvetli ve tehlikelisidir. Bu nedenle her büyüyü yapmadan önce bir kere düşünüyorsanız bu büyüyü yapmadan önce beş kere düşünmeniz yararlı olacaktır.

Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Hangi Durumlar Bağlama Büyüsü Yapılır, Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsünü hangi durumlarda ve kimlere yapabileceğinizi açıkladıktan sonra söylemeliyiz ki sevilmemek ne demek biz de biliyoruz. İnsanlar sevdiği kişiler tarafından sevilmediklerinde dünyaları başlarına yıkılmış gibi olur hayattan tüm heveslerini kaybederler. Sanki Dünya’da bir tek siz ve sevdiğiniz kişi varmış gibi düşünebilirsiniz.  Bu durumlar geçici olduğunu da herkes bilir. Bununla duygularla baş etmek için birçok yol vardır.

Bunların arasında meditasyon yapmak, yoga yapmak, spor yapmk, kitap okumak gibi. Bu saydığım yolların hepsi aslında sizin kendinize yapabileceğiniz şeylerdir. Karşınızdakine yapabileceğiniz şeyler dediğimizde hep aklımıza 2 şey gelir. Bunlardan ilki telepati diğeri ise yazıda da bahsettiğimiz gibi bağlama büyüsüdür.

Telepati nedir nasıl yapılır diye soracak olursanız aslında oldukça kolay bir yöntemdir. İmgelemeniz yeterli olur. Karşınızda sanki o varmış gibi düşünüp hissettiğiniz her şeyi ona anlatmanız size oldukça iyi gelecek olabilir. Her duygu dışarı çıkmadığı yansıtılmadığı sürece size zarar verecektir.

Sevdiğinizi ne kadar dışarıya yansıtmayı sevdiğiniz gibi yani çiçeğe, böceğe, kuşa bile kolaylıkla yansıttığımız sevgimiz gibi diğer duygularımızı da kolaylıkla dışarıya yansıtıyor olmamız gerekmektedir. Bunun için telepati de bağlama büyüsü gibi size uygun olan bir yöntem olabilir. Telepatiyi iyi birinden öğrenerek yapmanız olma ihtimalini arttıracaktır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Diğer yöntem olan bağlama büyüsü yöntemine gelirsek, bağlama büyüsünün de çeşitli yöntemleri olduğunu bilmelisiniz. Yazıda da daha önce belirttiğimiz gibi bağlama büyüsü oldukça tehlikeli ve zor bir büyüdür. Yine yazıda da belirttiğimiz gibi yapmadan önce oldukça fazla kere düşünmelisiniz çünkü bu sadece sizi ilgilendiren bir konu değildir.

Belirttiğimiz gibi büyü yaptıktan sonra sizi karşı tarafı ve eğer sevgilisi varsa sevgilisini ya da evliyse karısını üstüne üstlük bir de çocuğu varsa onları da etkileyebilir. Gördüğünüz gibi bu büyü yapma işi sadece sizi ilgilendiren bir durum değildir. Bu nedenle bunu yapmadan önce bir uzmandan tavsiye almalısınız. Hatta belki de bunu bir uzman aracılığı ile gerçekleştirmeniz daha doğru olacaktır.

Medyum Yasin hoca ile etkili ve kuvvetli bağlama büyüsü işlemi yaptırmak isterseniz iletişim için tıklayın.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]

19 YORUMLAR

 1. Medyum Yasin hoca ile bağlama büyüsü işlemi yaptık şuana kadar çok iyi gidiyor kendisine teşekkür ediyorum. Sonuçları buraya yazarım.

 2. Mrb yasın hocyla çalıştığımdan nekadar memnun oldgumu söylemke sıtedım bırcok kez duymssunuzur zaten ama benım sonclarım da cok olumluydu eskı sevglımı benı aldattı ve sbana gerı doncegındn emındım ve dondu de benden daha ıyısını bulamazdı zaten donunce de bır gouzen sogutma sılemyı yaptım pesımı bıraksın dıe ıcımın yagları erıfı cok mutluyum onsuz

 3. yasin hoca işinde uzman biri

 4. Merhaba ben 17 gün önce buldum Yasin beyi çok araştırdım çünkü malum bu konuda bir çok haberler duyuyoruz ve gerçek anlamda güven kavramı kalmadı lafı uzatmadan konuya gireyim yalan yok memnunum ben henüz celbimde yeni ama inancım var çok şükür çünkü gerçekten dürüst birisi çalışanlar bilir daha henüz tanımayan varsa diye yazmak istedim iyi cumalar

  • BÜYÜ YAPMIYOR DEMİ. ARADIM BÜYÜ HARAM DEDİ GÜZEL DE ÖRENKLER VERDİ İÇİM ISINDI AMA ŞUAN DEĞİL MÜSAİT OLUNCA YAPTIEACAĞIM TAKİPTEYİM

 5. merhaba ben hakan almaynada yazıyorum sevdıgım kadın benı turkiyede birisi için terk etti yılklarca gelmedi türkiyede kaldı artık kafayıu yemek uzereyken arkadaşım medyum yasin hocayı tavsiye etti. hocam sağolsun bana aşk celbi yaptı bir hafta içinde kargo ile gönderdi kullanmaya basladım . hayatıma devam etmekte iken beni her yerden engellemiş olan sevdiğim aradı ve köpekler gibi pişman oldugunu söyledi . daha az önce uçak biletini alfık geliyor . sağol varol hocam Allah seni başımızdan eksik etmesin

 6. merhaba arkadaslar yasin hocam a sonuna kadar guvenebılırsınız kendısı çok ilgili birisi sesi bile insana huzur veriuyor. gerçek hocadır yasin hcamın sayesınde yuvam daguılmaktan kurtuldu

 7. liseden bu yana sevdiğim bir kız vardı onundan benden hoşlandığını biliyorum kendisi de söyledi bunu ama ailesi benimle ilişki yaşamasına izin vermediği için o da yanaşmıyordu. Kendisi de olur dese çok iyi biliyorum ki ailesi karşı çıkmaz. ….. hocamı babamın arkadaşından duydum aile içinde ki sorunlarını yasin Hoca sayesinde çözmüş bende kendisiyle konuştum sorunları anlattım sağolsun bağlama vefki hazırladı bitmesine 20 gün kaldı şimdiden etki göstermeye başladı.

 8. BENDE BÖĞÜN ARADIM TELEFONDA BİLG VİRDİ YAPTIRMAK ÜÇÜN BEKEYOM

 9. ALLAH BİN DEĞİL YÜZ BİN DEFA RAZI OLSUN ÇOK DÜRÜST BİR BEY BUNU EN İYİ ŞEKİLDE ANLADIM ÇOK MEMNUN KALDIM

 10. gerçekten güvenebilir miyim ??

 11. hayrişin kızları

  benim aileme en büyük desteği veren babamızı pis kadınlardan kurtaran adamdır yasin hocam. 7 yıldır annemin göz yaşları dinmedi öyle ki artık hacılardan hocalardan alamaz olmuştuk kendimizi babam karı kız ayağı çok haddinden fazla bir adamdır çok şükür şimdi daha sakin daha iyi bir eş annemize karşı ben ve kardeşlerimiz her gün namazlarımızda yasin hocamıza dualar ederiz. dilerim Allah gönlüne göre verir güzel hocam

 12. kocam beni terk etmişti intaharın eşiğindeydim herşeyimi kaybetmiştim Allah karşıma yasin hocayı cıkardı Allah ondan razı olsun kocam şimdi evde benden başkasını gözü görmez oldu eskşisinde daha ilgiili. kesinlikle arkadaşlar böyle sıkıntılaruınzı varsa kendisine güvenebilirsiniz.

 13. İyi akşamlar. Ben 6 senedir sevdiğim Ama bir türlü kavuşamadığımız sürekli engeller olan bir ilişki içerisindeydim. Sevdiğimin annesi bana çok karışıyordu. Ailesi tarafından sürekli fiziksel ve sözlü baskılar alıyordum. Çok uzunsa araştırmalarım sonrasında yasin beyle çalışmaya karar verdik. İlk etapta çalışmalara başladığında önceki işlemlerimi tespit etti evet maalesef daha önce çalışmıştım zaten bunları ben söylemeden bildi. Ayrıca bir güven geldi zaten konuşmaları söylemleri verdiği örnekler öyle güzel ve içtendeki adeta beni okudu. Allah razı olsun doğru yerde olduğumu anladım en ufak bir tereddüt olmadan hemen çalışmaya başladık. İlk çalışmamızda tam başarı elde edememiştik Zaten doğrusu neyse hocam onu anlatıyor Daha sonra harmura ask celbi işlemini başlattım. 23 günde tesir etti ve okumalarını ben hocama hatırlatıyorum sağ olsun tarihlere kadar bana söylüyor. Sanırım önceki çalışmada kurallara uyumadığım için fayda alamadık. Celbiye çalışmasında yasak yokmuş ve daha kolay geldi. Çok şükür ki istediğim gibi ilerliyor her şey. Rabbime sonsuz şükürler olsın. Hocamda bana elinden gelen desteği hep veriyor. Aradığımda ulaşabiliyorum yazınca cevap veriyoe bıkmadan usanmadan. Çok memnun olduğumu dile getirmek için bunları yazıyorum biliyorum biraz uzun oldu. İçimden gelenleri paylaşmak istedim. Umarım herkezin sorunu çözülür. Allah yaptığımız ve yapacağımız dualarımızı kabul etsin inşallah.

 14. Merhabalar ben çok dolandırıldım gerçek hoca kim artık bilmiyorum önerisi olan varmı ne olur doğruları yazın bana

 15. DOĞRU MEDYUM ALLAH VAR ŞİMDİ BEN BÜYÜ İSTEDİM HARAM YAPMIYORUM DEDİ DÜRÜST SEVDİM

 16. mrh bn byu yaptmak icn aradm ama yardmci olmadi neden bn byu istiym

 17. kocamın bni aldattıgını öğrendim kıza aşırı baglı onsuz olamıcak sekildeydi ve kocama hiç belli etmeden arastrdım hocalara sordum buyu yapms kız dediler hiçbiri bozamıyodu bende bir tanıdık vesilesi ile yasin beye danıştım kendisi bu iğrenc seyden kocamı kurtardı ve büyü yapmadıgını ne kadar yanlıs bişey oldugunu da anlattı dua ile eşimin tektardan beni sevmesini de sağladık suan yuvam kurtulduysa yasin bey sayesinde

 18. Ben yapılan buyuy bozmak için aradım hocayı buyuyu bozdu. Evliliğimi kurtarması için yardım istedim önce kocamı evine bağlama, bana bağlama ve asık etme dualarını yapcaz dedi sırayla ilerliyoruz kocam suan cok iyi durumda evine karşı yavaş yavaş dağılan yuvamı kurttaryor yasin hoca teşekkr ediyorum size arıcam sizi zaten tekrarrdan görüşcezz inşşlah

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here