Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır, etkileri nelerdir? İçeriğimizde bunu anlatıyor olacağız. Herkes sevmek ve sevilmek istemektedir. Bu bizim doğamız gereği istediğimiz bir şeydir. Her insan sevilmek ister. Sevildiğimiz zaman kendimize olan güvenimiz artar. Kendimizi huzurlu hissederiz. Bağlama büyüleri hakkında detayları bu yazımızda ele alacağız. En çok arzu ettiğimiz şey sevgi için bağlama büyüsünün detayları

Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Hatta bazen midemizde kelebeklerin uçuştuğunu bile söyleriz. Sevgi bu dünya üzerinde olan en güzel şeydir. Sevgi ile her şey yaratabilirsiniz. Hele ki dişil enerjinizi bu sevgi ile bütünleştirdiğiniz durumlarda yapabileceklerinizin sınırını siz bile farkında olmayabilirsiniz. Dişil enerji dediğim için gözünüz korkmasın. Her erkek ve kadında hem dişil hem de eril enerji mevcuttur.

Bunun dengeli bir şekilde çalışması sizin hayat içerisinde de dengeyi bulmanızı sağlamaktadır. Bunları yapmamıza rağmen işte bazen sevdiğimiz kişi tarafından sevilemiyor ve aynı frekansta olamıyoruz. Bazı durumlarda ne yaparsak yapalım sevdiğimiz kişi tarafından bir türlü sevilemeyiz.

Ona hediyeler alır, sürekli onunla ilgilenir veya onu sevdiğimizi ona defalarca kez söyleriz. Bunları yapmamıza rağmen bir türlü karşılığını alamadığımız durumlar hepimizin başına gelmiştir.

Bu durumda ne yapmamız gerekir? Telepati mi yapsak? Dua mı etsek? Adak mı adasak? Evrene dua zinciri oluşturup enerji mi yollasak ya da bırakıp geri mi dönsek? Bunların hiçbirini yapmayıp oturup ağlayacak mıyız? Evet, ne yapacağız? Eğer sizde böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınızı düşünüyorsanız bu yazı tam size göre olduğunu bilmelisiniz. Öncelikler bağlama büyüsünün kimlere yapılabileceğini bilmemiz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bu büyü ancak ve ancak karşılık bulamadığınız yani sevip sevilemediğiniz bir başka deyişle platonik aşların büyüsüdür. Bağlama büyüsü bazı durumlarda karşı tarafa karşı güven kazanmak içinde yapılabildiği bilinmektedir. Bağlama büyüsünü yapmadan önce bilmeniz gereken çok önemli bir konu vardır. Bu da yapacağınız kişini çevresinde bulunan kişilerin de bu büyüden etkilenip etkilenmeyeceğidir.

Eğer büyü yapacağınız kişinin eşi veya sevgilisi varsa bilmelisiniz ki diğer kişilerde bu büyüden etkilenirler. Bağlama büyüleri bu nedenle oldukça tehlikeli olduğu bilinmelidir. Yapmadan önce defalarca kez düşünmenizde yarar vardır. Başkalarının yuvalarını bozmanın size nasıl bir yararı veya zararı olacağını gözden geçirmelisiniz.

Bağlama büyüsü yapılmasının bir başka nedeni de ayrılık sonrası giden kişinin geri döndürülmesi içindir. Bu büyü sayesinde giden kişi geri gelebilir hatta belki de size eskisinden daha bağlı bir hale gelebilmektedir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Bazı insanlar kendi değerlerini farkında olmamalarından dolayı birlikte oldukları kişilere karşı sürekli bir şüphe ve korku içerisinde bulunurlar. Ancak herkes unutmamalıdır ki kişilerin hepsi biricik ve özeldir. Bu nedenle birlikte olduğunuz kişiye karşı ilk yapmanız gereken şey aslında kendi değerinizi farkında olmak ve kendinizi sevmenizdir. Bunu yaptıktan sonra zaten istediğiniz her şey size gelecektir.

Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Ancak bazı durumlarda bunun yetmediği de gözlemlenmektedir. Bu durumlarda kişiler bağlama büyüsüne başvurmaktadırlar. Bu büyü tabi ki tutabilir ve oldukça da güçlü bir büyü olduğu unutulmamalıdır ama önemli olan daha önce de söylediğimiz gibi sizin kendinizi olduğunuz gibi kabul etmeniz ve sevmeniz olacaktır. Bu noktadan sonra yaptığınız tüm büyüler daha güçlü bir hale gelecektir.

Bağlama büyüsünün oldukça fazla çeşidi olduğu bilinmelidir. Adet kanı ile bile yapılabilmektedir. Ancak bu en kuvvetli ve tehlikelisidir. Bu nedenle her büyüyü yapmadan önce bir kere düşünüyorsanız bu büyüyü yapmadan önce beş kere düşünmeniz yararlı olacaktır.

Hangi Durumlar Bağlama Büyüsü Yapılır, Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsünü hangi durumlarda ve kimlere yapabileceğinizi açıkladıktan sonra söylemeliyiz ki sevilmemek ne demek biz de biliyoruz. İnsanlar sevdiği kişiler tarafından sevilmediklerinde dünyaları başlarına yıkılmış gibi olur hayattan tüm heveslerini kaybederler. Sanki Dünya’da bir tek siz ve sevdiğiniz kişi varmış gibi düşünebilirsiniz.  Bu durumlar geçici olduğunu da herkes bilir. Bununla duygularla baş etmek için birçok yol vardır.

Bunların arasında meditasyon yapmak, yoga yapmak, spor yapmk, kitap okumak gibi. Bu saydığım yolların hepsi aslında sizin kendinize yapabileceğiniz şeylerdir. Karşınızdakine yapabileceğiniz şeyler dediğimizde hep aklımıza 2 şey gelir. Bunlardan ilki telepati diğeri ise yazıda da bahsettiğimiz gibi bağlama büyüsüdür.

Telepati nedir nasıl yapılır diye soracak olursanız aslında oldukça kolay bir yöntemdir. İmgelemeniz yeterli olur. Karşınızda sanki o varmış gibi düşünüp hissettiğiniz her şeyi ona anlatmanız size oldukça iyi gelecek olabilir. Her duygu dışarı çıkmadığı yansıtılmadığı sürece size zarar verecektir.

Sevdiğinizi ne kadar dışarıya yansıtmayı sevdiğiniz gibi yani çiçeğe, böceğe, kuşa bile kolaylıkla yansıttığımız sevgimiz gibi diğer duygularımızı da kolaylıkla dışarıya yansıtıyor olmamız gerekmektedir. Bunun için telepati de bağlama büyüsünde bulunan size uygun olan bir yöntem olabilir. Telepatiyi iyi birinden öğrenerek yapmanız olma ihtimalini arttıracaktır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Di kocayi baska kadindan sogutma duasi ğer yöntem olan bağlama büyüleri yöntemine gelirsek, bağlama büyüsünün de çeşitli yöntemleri olduğunu bilmelisiniz. Yazıda da daha önce belirttiğimiz gibi bağlama büyüsü oldukça tehlikeli ve zor bir büyüdür. Yine yazıda da belirttiğimiz gibi yapmadan önce oldukça fazla kere düşünmelisiniz çünkü bu sadece sizi ilgilendiren bir konu değildir.

Belirttiğimiz gibi büyü yaptıktan sonra sizi karşı tarafı ve eğer sevgilisi varsa sevgilisini ya da evliyse karısını üstüne üstlük bir de çocuğu varsa onları da etkileyebilir. Gördüğünüz gibi bu büyü yapma işi sadece sizi ilgilendiren bir durum değildir. Bu nedenle bunu yapmadan önce bir uzmandan tavsiye almalısınız. Hatta belki de bunu bir uzman aracılığı ile gerçekleştirmeniz daha doğru olacaktır.

 

 

Bağlama Büyüleri Nelerdir

Bağlama Büyüleri, kişiler arasındaki ilişkiyi güçlendirmek, etkileşimi artırmak veya bir kişiyi bir diğerine bağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. Bu büyü genellikle romantik ilişkilerde kullanılır, ancak aile bağlarını güçlendirmek veya arkadaşlıkları kuvvetlendirmek için de uygulanabilir.

Bağlama Büyüsünün, genellikle yapıldığına inanılan ritüeller veya eylemler içerir. Bu ritüeller arasında büyü çözümlemek, tılsımlar kullanmak, dua etmek veya büyücüden yardım almak gibi çeşitli yöntemler bulunabilir.

Ancak, bağlama büyüsünün etik boyutlarını göz ardı etmemek önemlidir. Bir kişiye karşı iradesini manipüle etmek veya onu istemeden bile birine bağlamaya çalışmak, başkalarına zarar verebilir ve etik olmayan bir uygulamadır. Başkalarının özgür iradelerini etkilemeye çalışmak, kendi iyi niyetinizi ve enerjilerinizi etkileyebilir ve sonuçta size zarar verebilir.

Bu nedenle, bağlama büyüleri gibi işlemleri dikkatli bir şekilde düşünerek ve başkalarının iradesini ve özgürlüklerini saygı göstererek yapmak önemlidir. Her zaman insanların kendi kararlarını verebilmelerine ve özgür olmalarına saygı duymak gerekmektedir.

 

Medyum Yasin hoca ile etkili ve kuvvetli bağlama büyüleri konusunda işlemi yaptırmak isterseniz iletişim için tıklayın.  Youtube kanalımıza abone olarak videolarımızı takip edebilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]

34 yorum

 1. Medyum Yasin hoca ile bağlama büyüsü işlemi yaptık şuana kadar çok iyi gidiyor kendisine teşekkür ediyorum. Sonuçları buraya yazarım.

 2. Mrb yasın hocyla çalıştığımdan nekadar memnun oldgumu söylemke sıtedım bırcok kez duymssunuzur zaten ama benım sonclarım da cok olumluydu eskı sevglımı benı aldattı ve sbana gerı doncegındn emındım ve dondu de benden daha ıyısını bulamazdı zaten donunce de bır gouzen sogutma sılemyı yaptım pesımı bıraksın dıe ıcımın yagları erıfı cok mutluyum onsuz

 3. Merhaba ben 17 gün önce buldum Yasin beyi çok araştırdım çünkü malum bu konuda bir çok haberler duyuyoruz ve gerçek anlamda güven kavramı kalmadı lafı uzatmadan konuya gireyim yalan yok memnunum ben henüz celbimde yeni ama inancım var çok şükür çünkü gerçekten dürüst birisi çalışanlar bilir daha henüz tanımayan varsa diye yazmak istedim iyi cumalar

  • BÜYÜ YAPMIYOR DEMİ. ARADIM BÜYÜ HARAM DEDİ GÜZEL DE ÖRENKLER VERDİ İÇİM ISINDI AMA ŞUAN DEĞİL MÜSAİT OLUNCA YAPTIEACAĞIM TAKİPTEYİM

 4. merhaba ben hakan almaynada yazıyorum sevdıgım kadın benı turkiyede birisi için terk etti yılklarca gelmedi türkiyede kaldı artık kafayıu yemek uzereyken arkadaşım medyum yasin hocayı tavsiye etti. hocam sağolsun bana aşk celbi yaptı bir hafta içinde kargo ile gönderdi kullanmaya basladım . hayatıma devam etmekte iken beni her yerden engellemiş olan sevdiğim aradı ve köpekler gibi pişman oldugunu söyledi . daha az önce uçak biletini alfık geliyor . sağol varol hocam Allah seni başımızdan eksik etmesin

 5. merhaba arkadaslar yasin hocam a sonuna kadar guvenebılırsınız kendısı çok ilgili birisi sesi bile insana huzur veriuyor. gerçek hocadır yasin hcamın sayesınde yuvam daguılmaktan kurtuldu

 6. liseden bu yana sevdiğim bir kız vardı onundan benden hoşlandığını biliyorum kendisi de söyledi bunu ama ailesi benimle ilişki yaşamasına izin vermediği için o da yanaşmıyordu. Kendisi de olur dese çok iyi biliyorum ki ailesi karşı çıkmaz. ….. hocamı babamın arkadaşından duydum aile içinde ki sorunlarını yasin Hoca sayesinde çözmüş bende kendisiyle konuştum sorunları anlattım sağolsun bağlama vefki hazırladı bitmesine 20 gün kaldı şimdiden etki göstermeye başladı.

 7. ALLAH BİN DEĞİL YÜZ BİN DEFA RAZI OLSUN ÇOK DÜRÜST BİR BEY BUNU EN İYİ ŞEKİLDE ANLADIM ÇOK MEMNUN KALDIM

 8. benim aileme en büyük desteği veren babamızı pis kadınlardan kurtaran adamdır yasin hocam. 7 yıldır annemin göz yaşları dinmedi öyle ki artık hacılardan hocalardan alamaz olmuştuk kendimizi babam karı kız ayağı çok haddinden fazla bir adamdır çok şükür şimdi daha sakin daha iyi bir eş annemize karşı ben ve kardeşlerimiz her gün namazlarımızda yasin hocamıza dualar ederiz. dilerim Allah gönlüne göre verir güzel hocam

 9. kocam beni terk etmişti intaharın eşiğindeydim herşeyimi kaybetmiştim Allah karşıma yasin hocayı cıkardı Allah ondan razı olsun kocam şimdi evde benden başkasını gözü görmez oldu eskşisinde daha ilgiili. kesinlikle arkadaşlar böyle sıkıntılaruınzı varsa kendisine güvenebilirsiniz.

 10. İyi akşamlar. Ben 6 senedir sevdiğim Ama bir türlü kavuşamadığımız sürekli engeller olan bir ilişki içerisindeydim. Sevdiğimin annesi bana çok karışıyordu. Ailesi tarafından sürekli fiziksel ve sözlü baskılar alıyordum. Çok uzunsa araştırmalarım sonrasında yasin beyle çalışmaya karar verdik. İlk etapta çalışmalara başladığında önceki işlemlerimi tespit etti evet maalesef daha önce çalışmıştım zaten bunları ben söylemeden bildi. Ayrıca bir güven geldi zaten konuşmaları söylemleri verdiği örnekler öyle güzel ve içtendeki adeta beni okudu. Allah razı olsun doğru yerde olduğumu anladım en ufak bir tereddüt olmadan hemen çalışmaya başladık. İlk çalışmamızda tam başarı elde edememiştik Zaten doğrusu neyse hocam onu anlatıyor Daha sonra harmura ask celbi işlemini başlattım. 23 günde tesir etti ve okumalarını ben hocama hatırlatıyorum sağ olsun tarihlere kadar bana söylüyor. Sanırım önceki çalışmada kurallara uyumadığım için fayda alamadık. Celbiye çalışmasında yasak yokmuş ve daha kolay geldi. Çok şükür ki istediğim gibi ilerliyor her şey. Rabbime sonsuz şükürler olsın. Hocamda bana elinden gelen desteği hep veriyor. Aradığımda ulaşabiliyorum yazınca cevap veriyoe bıkmadan usanmadan. Çok memnun olduğumu dile getirmek için bunları yazıyorum biliyorum biraz uzun oldu. İçimden gelenleri paylaşmak istedim. Umarım herkezin sorunu çözülür. Allah yaptığımız ve yapacağımız dualarımızı kabul etsin inşallah.

 11. Merhabalar ben çok dolandırıldım gerçek hoca kim artık bilmiyorum önerisi olan varmı ne olur doğruları yazın bana

 12. DOĞRU MEDYUM ALLAH VAR ŞİMDİ BEN BÜYÜ İSTEDİM HARAM YAPMIYORUM DEDİ DÜRÜST SEVDİM

 13. kocamın bni aldattıgını öğrendim kıza aşırı baglı onsuz olamıcak sekildeydi ve kocama hiç belli etmeden arastrdım hocalara sordum buyu yapms kız dediler hiçbiri bozamıyodu bende bir tanıdık vesilesi ile yasin beye danıştım kendisi bu iğrenc seyden kocamı kurtardı ve büyü yapmadıgını ne kadar yanlıs bişey oldugunu da anlattı dua ile eşimin tektardan beni sevmesini de sağladık suan yuvam kurtulduysa yasin bey sayesinde

 14. Ben yapılan buyuy bozmak için aradım hocayı buyuyu bozdu. Evliliğimi kurtarması için yardım istedim önce kocamı evine bağlama, bana bağlama ve asık etme dualarını yapcaz dedi sırayla ilerliyoruz kocam suan cok iyi durumda evine karşı yavaş yavaş dağılan yuvamı kurttaryor yasin hoca teşekkr ediyorum size arıcam sizi zaten tekrarrdan görüşcezz inşşlah

 15. Merhaba ben yasin hocamı internetten buldum ve tanıştım kendisiyle bir çok çalışmalara imza attık başarılı da olduk başarılı olmadığımız da oldu ama zaten bana herşeyi açık bir şekilde işleme başlamadan önce anlatmıştı sağolsun çok dürüst birisi zaten çalışanlar bilir ben bu yorumumu buraya onu tanımayan kişilerin gözü kapalı güvenmesi smacıyla yazıyorum zaten ihtiyacı yoktur eminim çok iyi bir insan işleme başlarken bakımı yaptı ve yatak odamda olan başkasına yaptırdığın muskamı eliyle koymuş gibi tarif etti ve güven geldi sadece bu da değil inanın bana bahçemdeki çam ağacını söyledi zamanında oraya bir işlem yaptırmıştım olmamıştı yapan hoca göm demişti bende onu gömmüştğm onu bile bilgi işin özü şu arkadaşlarım kalite tesadüf değil gerçekten düzgün ve işini yapan bir adam kesinlikle tavsiye ederim

 16. SELAMIN ALEYKÜM BEN REFAH YAŞIN HOCAM BİR NUMARADIR ALLAH RAZI OLSUN İLK BAŞ GÜVENEMEDİM HOCAMIZ ANLATTI BANA DEDİ BAKALIM SANA BÜYÜ NAZAR BAKIYOM BENDE KABUL ETTİM BAKIMDAN ÜCRET ALDI NORMALDİR DEDİM HAKKI GERÖEKTEN BENİM BAŞKA HOCAYA YAPTIPIM MUSKATI SMYÖEDİ YATAK ODAMDA ELİYLE KOYMUŞ GİBİ ÇEKMECEYİ BİLDİ EVİN ÖNİNDE VİŞNE AĞACINI BİLDİ BİR DE BACIMIN MAHKEMESİ OLDUPUNU SÖYLEDİ EŞİYLE SIKINTISINI DAHA BŞR ÇOK ŞEY ŞOKE OLDUM VE GÜVENDİK SONRASINDA HARİKA BAKIYOR VE YERLERİNİ TARİF ETMESİ ZATEN BANA GÜVEN VERDİRDİ SONRA İŞLEME GEÇTİK ŞÜKÜR BİN ŞÜKÜR KENDİMİ HARİKA HİSSEDİYOM

 17. Merhaba bende arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. Evet bakımları çok iyi büyü var deyip geçiştirmiyor yerlerini tarif ediyor. O yüzden zaten bende arkadaşlarıma önerdim Selin diye bir arkadaşım vardı onun evinde muskayo tarif etmiş bulmuşlar bağlama büyüsü bozma uzmanı kesinlikle

 18. merhaba yasin hocamı teyze oğlu ali bana önermişti kendisi gerçek anlamda ilim sahibi bir saygıdeğer hocamdır ilk başta kulağa inanılır gibi gelmeyen şeylerden bahsetti ali bana yok hadi canın dedim dalga geçmiştim kendime bakım yaptırdığımda büyü olduğu ortaya çıkarttı hatta oturduğum katı bildi evin önündeki zeytin ağacını söyledi yatak odasına yıllar yılar önce koruma diye yaptırdığım çevşeni bile bildi ben uunutmuştum hocam bakımda görüp hatırlattı ve buz dolabının üzerindeki nazar boncuklarını da topla at dedi şoke oldum yaa işte böyle dostlar derken hocamla samimiyetimiz arttı ve kendisinin ilmine güvendim kısmetim için yaptığı dualar safran mürekkebiyle özel yazılmış işlemler kalem kalem emek Allah razı olsun başka ne diyeyim

 19. merhaba hocam hangi şehirdesiniz? birde bu işler nasıl oluyor yüz yüze görüşmek mi gerek yoksa online olarak da oluyor mu

 20. Kuzenimden yasin hoca hakkında çok olumlu yorumlar aldım ona inanark hocaya ulaştım yeni evlenmiştim kaynanam bana geldiğinde eşimle akşam evde sürekli kavga ediyoruz . o geldiği hafta kavgamız karkolda bitiyor 1 degil 5 değil her geldiğnde böyle olunca yasin hcaya ulaştım aramıza birinn aramızı bozmaya çalıştıgı hatta evde muska oldugunu yerlerini bile tarif etti . aradım buldm onları eşime gösterim hocayla konustum bana bunların yerini o söyledi fln kımn yaptıgını söylemedi dedim, annesi oldugnu adım gibi eminim kaynanama evimizden uzaklasması için sogutma duası yaptırmayı düsünüyorum .. yasin hocama güveniyorum ..

 21. EŞİMLE aramız BAŞKA bir KADIN yüzünden açıldı BAŞKA bir EV TUTMUŞ tu ONUNLA yasamaya BAŞLADI . eve BİLE ugramıyor çocukla evde TEK BAŞIMA kaldım . babasına ANLATTIM ben ilgilenecegim dedi . degişen bir sey OLMadı BENDE KUZENİMLE kosurken bildiğim HOCa var ONUN NUMARSI verdi KONUSTK .EŞİME eve dönmesi İÇİN BAGLAMA DUASI YAPTIRDIM hocamda ALLAH RAZI OLSUN. 1 ay kadar sürdü EŞİM EVİNE döndü tekrar eski HALINDEN bi eser kalmadı .. evine baglı BİR ADAM OLDU yasin bey hocama TEŞEKKÜR EDİYORUM ..

 22. Annem Abimele Yengeme yaptırdı Boşanma Kararı Aldılr Bizim Ailede Boşanma OLmaz Annem Yasin Hocayı Uzun Zamandır Tanıyor. Dva acmak için az bir Zaman Kalmıştı Annem En ETKili Baglama Büyüsünü Yaptırmış Abim bizimle Kalıyordu Yengem Kendi Evinde yegenlerimle birlikte abim Mahkemeye gidecekti Annem mani OLdu Biraz daha bekle Diye Düşün Cocuklar var Hergün bu Kavga Vardı Evde Abimde Kabul ETTi çok beklemicem bu Arada covid oldu KAldı tamamen 1 ay sürdü sanırım Annemin içi çok Rahat Ayrılmıcaklar Eskisinden iyi Olacak diyerek ortaıkta geziyor. Ben inanmıyorum Diyorum Hala Olmadı Abim Boşanacak Ağlıyorum birde üzerine Yegenlerimi Eskisi Gibi göremeyeceğim KIzım Ağlama Abin Ayrılmıcak Hoca gayet Başarılı Annen Yaş Tahtaya basmaz Beni Teslli ediyor Sürekli Abim Covidi Atlattı .Evine gitmiş ben okuldaydım Yengemle Konuşmuşlar Tekrar Deneme kararı almışlar . Annem yine Haklı cıktı . Hocanın yaptıgı İşlem tutmuştu Ayrılmadılar .

 23. MERHABA ŞÖYLE BİR DURUM ile KARŞILAŞTIM KOMŞUMUZUN KOCASI ALKOL ALIYORDU EVE SÜREKLİ GEÇ GELİR KAVGA EDERLERDİ BU BAYA BİR SÜRE DEVAM ETTİ . ŞU VAR Kİ ADAM AYIK KAFA İLE EVE GİREMİYORDU .İŞTEN GELİYOR EVE GİRECEK GİREMİYOR KAPIDA SAATLERCE BKELİYORDU . İÇMEYE GİDİP GELİNCE GİREBİLYORDU BU DURUM HERKESİN DİKKATİİNİ CEKTİ KARISI HOCA ARAYIŞINA GİRDİ ÇÜNKÜ NORMA BİR DURM DEGİL .3 TANE OGLU VAR SREKLİ BABASININ KOLUNDAN EVE ÇEKİYOLAR ADAM GİREMİYOR 1 SENE SÜRDÜ YASİN HOCAYI BULDU NE YAPILDIGINI ÇOK HATIRLAMIYORUM BU DURUM DÜZELMEYE BAŞLADI BİR GUN GELDİĞNDE KAPININ KİLİDNİ ACIYORDU BİRAZ KONUŞMIŞTUK NASIL OLDUGUNU FELAN SORDUK AYAK ÜSTÜ SONRA EVİNE GİRDİ ALKOLDE ALMAMIŞTI ÇOK SEVİNDİK BÖYLE OLUNCA..KAVGA GÜRÜLTÜ DE BİTMİŞ SAYILIRDI EN AZINDAN BÖYLE OLUNCA BİZ YASİN HOCANIN NUMARSINI İSTEDİK ÇÜNKÜ GELİNİMİZ 4 AYLIK EVLİ KUZENİMDEN AYRILMAK İSTİYORDU DURUMLARI MÜKEMMEL BALAYINA MALDİVLERE GİTTİLER NEDEN NİÇİN DİYE SORGULARKEN ANNEM TEYZEME HOCANIN NUMARSINI VERDİ ,KUZENİMEDE AYRILOMALARI İÇİN BİŞEYLER YAPILDI TEYZEM ONU BOZDURUP BİRBİRLERİNE BAGLAMA DUASI YAPTIRDI ARALARI ÇOK İYİ ALLAH BÖYLE İNSANLRA FIRSAT VERMESİN YASİN HOCADAN ALLAH RAZI OLSUN İNSANKARIN HAYATLARINI DÜZELTİYOR ..

 24. Aşık oldugm fakat o dahil kimsenin bilmediği bir cırpınış içindeydim canınmn acıması beni yormaya başldı arkds ortamında başksıyla ilgilnmesi beni çok üzüyrdu kısknclık başlı başna bna zarare vriyordu . bunu kaldırack durumda degildim kimseyede bhsedemedim çok cekindim arkdsız snucta ne sylene bilr banda iligi olmsı belkide bn öyle gördgum için de olbir budurmu için terapi aldım bna etkisi olmadı yasin hocayı tanıdım bana hem çok iyi gldi üzerimde bir taş taşıyorumda kimse yardım etmiyor ben onun altında ezilyorum gibi hissediyordum ilk bu agırlık gitti üzermden daha snra baglma duası yapıldı ben arkds ortamına grmeyi bırakmıstım onu görmek bana acıdan baska bişey vermiyordu, yasin hoca onu bana baglma duası yaptı gitmediğim her bulusmada beni aramya bsladı nedn gelmysun işn mi var sonra bu bulusmalar cok artmaya basladı hafta 2 idi sonra 3 ,4 oldu bana süreklı mesj atıp arıyor . sadec onun aramsı herksn dikktni cekmiş bi hafta ben de gittim oturduk konustuk sabaha kadar hmde havnın soguk olmsı hiç etkilemdi o günden sonra sürekli berabr olduk bi zamn sonra adını koyduk çok güzel giden bir ilişkim var ve bunları yasin hocaya borçluyum her duamda kendide var.

 25. Sevgilim beni terketti durduk yere gitti. onu çok seviyordum ve onsuz olamazdım. İnternette araştırma yaparken tesadüf Medyum yasin hakkında yazılanları okudum. Bende görüştüm. Geri getirme işlemi ile sonuç alabiliriz dedi allah ondan razı olsun 7 gün sonra sevgilim gece yarısı beni arayıp ağlayarak benden af diledi. güzel giden bir ilişkiye başladık Allah sizden razı olsun hocam . kesinlikle tavsiye ediyorum ulaşmak isteyen herkes gönül rahatlıgı ile yazabilir ..

 26. MERHABALAR ..

  Benim Kuzenim Düğününe 1 Ay Varken Terk Edildi .
  Biz Aileyi Geçtik Sülale Olarak Ayağa Kalktık Bir Sonuç Alamadık Kuzenim O kadar Aşıktı ki Canına Kıymaya bile Çalıstı . Terapi olsun Psikolog olsun Nerdeyse Gitmediğimiz Yer Kalmadı Olmadı Bir Çare Bulamadık Beklemeye Başladık YurtDışından Başka Bir Kuzenmiz GEldi Toplandık Bişeyler Yapalım Kafa Dağıtalım Diye Konu Rojdanın Durumuna GEldi NEdir ne degildir Biraz Konuştuk Öyle KUzenim Ben size Bir Hoca önereyim O Çocuk 1 Ay olmadan Gelir ayaklarına Kapanır Dedi bizolur mu öyle şey derken Rojda heemen Numarsaını aldı Yanımızda aradı Hocayı Neler Yasandı Etti hepsini Tek Tek Anlattı hocada Olurunu olmazından Bahsedip anlaştılar yanlış Hatırlamıyorsam Çocuk yeniden birlikte olalı m Diye geri dönmüş 3 ay çocugu çevresinde pervane etti tekrar evlenme teklifi aldı kabul edermi etmez mi bilemiypruz hocanın yaptıgı işlemler nokta atışı tutuyor .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*