Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü

Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü, Aşk büyüsü ritüelinin icra edilmesi konusunda elde edilmek istenen pek çok netice olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar arasında belki de en önemli olan aşık olunan insanın da size karşı olarak bir şeyler hissetmemesi gibi durumlarda onun da sizin gösterdiğiniz sevginin bir karşılığı olarak size bağlanmasını istemenizden geçmektedir. Bununla birlikte Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü gerçek anlamda etkili olabilmesi için bu büyülerin icrası konusunda medyum hocalarının yardım ve desteğine ihtiyaç duyacağınızı bilmenizi isterim.

indir
Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü

Ayrıca aşk büyüsü ritüelinin çok fazla çeşide sahip olduğunu da bilmenizi isterim. Bununla birlikte aşk büyüsü ritüellerinin icrası konusunda bir medyum hocasına başvurmanız gerekli olan bir durumdur. Özellikle de aşk büyüsü ritüelini ev ortamında kolay bir şekilde uygulayabilecek olmanızın yanı sıra ev ortamında kolay bir şekilde gerçekleştirilmekte olan aşk büyüleri de gerçek anlamda etkili olabilecektir. Bununla birlikte bu durumdan ne olursa olsun kesin bir sonuç almak isteyen kimse bir medyum hocasına başvurmalı ve aşk büyüsü ritüellerini iyi bir şekilde öğrenmelidir.

Aşk Büyüsü Ritüelinin Tanımı – Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü ritüelinin tanımı aslında her insan için farklı bir tanım olabilir ve insanlara göre de farklılıklar gösterebilir. Zira aşk büyüsü ritüelinin ne amaçlarla ve de ne niyet ile icra edildiği durumuna göre ortaya bir tanım çıkacaktır. Bu büyü eğer gerçek anlamda mutlu olmak isteyen ve her iki kişinin de hayatının olumlu bir şekilde etkilenmesini diliyor ise aşk büyüsünün esas ve kesin anlamı kendisini belli edecektir.

Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü, Bu durumdan ötürü de aşk büyüsü icrasına aşk büyüsü anlamına da yakışacak olan bir büyü ritüeli gerçekleştirirken sizin iyi niyetlerinizi de iyi bir şekilde belli etmeniz gerekecektir. Aşık oluğunuz insanın gerçek anlamda sevgisine ihtiyaç duyuyor iseniz bu durumda aşk büyüsünü icra ettirmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte yani yalnızca karşı tarafın size bağlanarak intikam almak adına aşk büyüsü ritüelini gerçekleştirmemeniz gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır? Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü

Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü
Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü ritüelinin anlaşılması adına bir takım belirtilerin göz ile görülebilecek bir şekilde bariz durumda olması gerekmektedir. Bununla birlikte aşk büyüsü etkisi altında kalmış olan kimse ani bir şekilde sizi aklına getirecek ve sizi özlediğini fark edecektir. aynı zamanda aşk büyüsü ritüelinin etkisi altında olan insan gece rüya halinde iken ona büyü yaptıran kişiyi bu rüyaların içerisinde pek çok kez görecek ve işaretler aramaya başlayacaktır.

Bu durumun yanı sıra aynı zamanda kişilerde dikkat dağınıklığı ve konsantrasyon eksiklikleri de gözle görülür bir şekilde kendisini gösterecektir. Büyü Nasıl Yapılır Aşk Büyüsü, Bu ve bu tip olan durumlarda aşk büyüsü icrasının etkisi sayesinde sizlere aşık olmuş olan insanın sosyal hayattan uzaklaşmasından bariz ve net biçimde kendisini göstermiş olan bir durum olarak da kendisini göstermektedir. Ayrıca bununla birlikte bu Aşk Büyüleri etkisi altında olan kimseler sürekli bir biçimde ağlama hissine kapılır ve çok fazla ve çok büyük bir şekilde bunalım moduna girebilirler.

Saymış olduğum durumlar bir aşk büyüsü ritüelinin arkasından çok sık bir şekilde görülmekte olan durumlar arasında yer almaktadır. bununla birlikte böyle bir büyü icrası neticesinde size karşı böyle davranışlar gözlemliyor iseniz bilin ki icra etmiş ya da icra ettirmiş olduğunuz aşk büyüsü başarı ile tutmuş durumda demektir. Aynı zamanda o kişi bir ömür boyu sizinle yaşamak isteyecek ve hayatının geri kalan bölümlerini size ayırma isteğinde olacaktır.

Ayrıca Uzaktan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Büyü Nasıl Yapılır İlimleri Nelerdir?

Bir büyünün nasıl yapılacağı ve hangi ilimlerle gerçekleştirileceği, büyü pratiğinin çeşidine bağlıdır. Büyü, genel olarak ritüeller, dualar, semboller ve enerji yönlendirmeleriyle gerçekleştirilebilir. İşte bazı yaygın büyü türleri ve ilimleri:

1. Beyaz Büyü: İyilik, şifa, koruma gibi amaçlarla yapılır. Beyaz büyü genellikle iyilik için kullanılan pozitif enerjiyi yönlendirir.

2. Kara Büyü: Birine zarar vermek, kontrol etmek veya kötülük yapmak amacıyla yapılan büyülere denir. Kara büyü, negatif enerji ve kötü niyetleri kullanarak etkisini gerçekleştirir.

3. Aşk Büyüleri: Bir kişiyi kendine aşık etmek, ilişkiyi güçlendirmek veya eski sevgiliyi geri getirmek gibi romantik amaçlarla yapılır. Aşk büyüleri genellikle romantik semboller, yakma işlemleri ve dua ritüelleri kullanır.

4. Koruma Büyüleri: Kişiyi kötü enerjiden, negatif etkilerden veya kötü niyetli kişilerden korumak için yapılır. Koruma büyüleri, koruyucu semboller, tılsımlar veya kutsal metinler kullanarak enerjiyi pozitif yönde yönlendirir.

5. Şifa Büyüleri: Hastalıkları iyileştirmek, sağlığı korumak veya birinin iyileşmesine yardımcı olmak için kullanılır. Şifa büyüleri genellikle pozitif enerji akışını artırmak ve bedeni iyileştirmek amacıyla dualar, semboller veya ritüeller kullanır.

Bir büyü yaparken, büyüyü gerçekleştirmek için gerekli olan bilgilere ve becerilere sahip olmanız önemlidir. Büyü pratiği, meditasyon, enerji çalışması, sembollerin anlamını öğrenme, ritüel yapma gibi çeşitli ilimleri içerebilir. Bu ilimleri öğrenmek ve uygulamak için birçok kaynağa başvurabilirsiniz, ancak unutmayın ki büyü pratiği ciddi bir konudur ve etkileri kişinin sorumluluğunda olur. Başkalarının iradesine veya doğal dengelere zarar verme niyetiyle kullanılmamalıdır.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

5 yorum

  1. BÜYÜ DİYE TEREDDÜTETTİM HOCADAN BİLGİ ALAYIM DEEDİM BÜYÜYÜNÜN KÖTÜLÜĞÜNDEN BAHSETTİ KARŞI OLDUGUNU DUALAR İLE HER SEYİN HALLOLCAGINI SÖYLEDİ VE İŞLEME BAŞLADIK 7 GÜNDE TESİRİNİ GÖRÜRSÜN DEDİ VE ÖYLE DE OLDU 21 GÜNE KADAR OKUMAYA DEVAM ETMEM GEREK ASLA BIRAKMICAM

  2. Biz abimi yengemden ayırmak zorunda kaldık . Benim abim saf biraz yengemin her dediğine inaniyor , başka biriyle görünce el mahkum oldu yani alacağınız , biz desekte inanmıyor, yengem arkadsim diyo inaniyor abim . Çok kişiyle görüştük gereksiz şeyler istediler amaç büyü yapmak felan değil , dualarla ayırmak ti bizde öyle yaptık en azindan cocuk yok kimse kimseye katlanmış olmak zorunda kalmadi . Abimi en az enkazla cikartik bu durumdan çok şükür şuan da hem doktor hem yasin hocamin sayesinde durumu çok iyi

  3. Merhabalar..
    Benim 20 yaşların başında sevdiğim çocuk ve hala onu beklediğim gerçeği vardı nerden bakilsa 8 senedir bekliyodum. Nerden bilsin benim ona olan aşkımı die düşündüm sonra geç oldu baya ama olsun diyelim . Sitelerde gezinirken tanidim yasin hocayı .mesaj attım konu üzerine değerlendirdi biraz zaman gerekiyor dedi . Onun da hayatında kimse yokmuş zaten onuda öğrendim bu süre zarfinda . Bi sekilde karsilastik normalde onu izliyorum ama beni gormesinden d3 ödüm kopuyor . Karsimda görünce baya şaşırdım hatta dona kaldim desem yeridir . Kendime gelince elimi yüzümü yıkadım. 1 hafta sürekli onu görüyorum . Bizim siteye taşınmış , sürekli karşılaşıyoruz. Bana günaydın, iyi akşamlar demeye başladı görünce . Bi pazar vaktin varsa kahve içelim mi teklifinde bulundu . Kabul ettim nasıl heyecanlıyım 8 senedir bekledigim çocuk karşımda ben ne haldeyim düşünün siz . Şuna eminim ki yasin hocayi iyiki tanıdım daha önce tanımadığıma çok pişman oldum . Nasip diyorlar ondan öte köy olmuyor .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*