Büyü

Büyü en genel tanımıyla, kişilerin hür iradelerini etkisi altına alan ve böylelikle olmadığı biri gibi davranmalarına neden olan doğa üstü uygulamadır. Gerçek anlamda büyüleri yapmak herhangi biri tarafından gerçekleşemez. Büyülerin çok güçlü etkileri bulunur. Büyülerin etkileri ve nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler, antik çağlara kadar uzanır. Dolayısıyla büyü tarihinin insanlık tarihi kadar eski olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Büyüler ak ve kara olmak üzere ikiye ayrılır. Kara büyü sınıfında bulunan büyüler insanların ölümleri ile sonuçlanabilecek kadar kötü etkileri olan büyülerdir. Ak büyüler ise nispeten daha iyi niyetler ile gerçekleşen büyülerdir. Fakat har halükarda büyüler insanları etkisi altına alır ve olmadıkları biri gibi davranmalarına neden olur.

Büyü
Büyü

Büyü yalnızca işinde uzman ve deneyimli medyumlar tarafından yapılabilir. Etkili sonuçlar için medyumun sizden istediği tüm bilgileri doğru şekilde vermeniz önemlidir. Bunun yanı sıra büyüler konusunda deneyim sahibi ya da yeterli bilgiye sahip olmayan medyumların gerçekleştirdiği büyülerde yanlış etkiler gösterebilir.

Eğer siz de büyü yaptırmak istiyorsanız öncelikle hangi amaç uğruna bu uygulamayı gerçekleştirmek istediğinize karar vermelisiniz. İyi ya da kötü pek çok farklı amaç ile gerçekleşmekte olan doğa üstü uygulamalar, insanların hayatını etkisi altına almaktadır. Dolayısıyla büyü yaptırmadan önce başka çareniz olmadığından emin olmanız gerekir.

Amacınızı bilmek, etkili sonuçlara ulaşmanın yollarına götürür. Amaçlı hareket ederek, sizlere doğru sırayla ilerleme fırsatı ve sonuçlara ulaşma ayrıcalığı verir. Büyüler sayesinde sevilen birinin sevgisini kazanabilir, bir evliliğin bozulmasını önleyebilir, işlerinizi arttırabilirsiniz.

Youtube’de ki Bu Büyü Sayesinden Evlendim videomuzu da izleyebilirsiniz.

Büyü Nedir?

Büyü Nedir sorusuna insanlara kendi iradeleri dışında pek çok farklı hareket yaptırmak adına kullanılan yöntemler cevabı verilebilir. Büyüler insanları etkisi altına alır ve olmadığı biri gibi davranmalarına neden olur.

Yalnızca medyumlar tarafından gerçekleştirilen büyü işlemleri genellikle ritüel şekilde gerçekleşir. Bunun yanı sıra her büyünün etkilerinin farklı olduğu gibi yapılma şeklinde birbirinden farklı gelişmektedir. Özellikle insanların çeşitli konularda kendilerini çaresiz hissettiklerinde başvurdukları büyüler enerjisel bir olaydır.

Büyü Nedir sorusu günümüzde en sık sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Ancak büyü işlemlerini yalnızca medyumların yapabileceğini unutmamak gerekir.

Büyü Neden Yapılır?

Büyü
Büyü

Büyü Neden Yapılır sorusuna tek bir şekilde cevap vermek mümkün değildir. İyi ya da kötü pek çok farklı amaç dolayısıyla gerçekleştirilen büyükler doğaüstü uygulamalar olarak bilinmektedir. Büyülerin neden yapıldığını anlamak için büyülerin sınıflarını incelemek gerekir.

Ak ve kara olarak iki farklı sınıfta incelenen büyüler yapılış amaçlarına göre birbirinden farklılık gösterir. Ak büyüler, en genel tanımıyla iyi niyetlerle yapılan büyüler olarak bilinmektedir. İnsanlığın ilk çağlarına dayanan büyü uygulamaları yalnızca medyumlar tarafından gerçekleştirilebilen ve doğa üstü uygulamalardır. Dolayısıyla medyumluk ilmine ya da yeteneğine sahip olmayan herhangi birinin gerçekleştireceği büyü çok yanlış etkiler gösterebilir.

Sevdiği birini kendine bağlama ya da parasının bereketini arttırma gibi amaçlar ile yapılan büyüler ak büyüler sınıfında bulunmaktadır. Kara büyüler ise çok daha kötü amaçlar güden bilgilerdir. İnsanların yaşamlarını sonlandırmalarına bile sebep olabilecek kara büyüler, çok zor yapılan işlemlerdir. Dolayısıyla işinde uzman ve bu konuda deneyimli bir medyum dışında hiç kimse, büyü işlemi yapamaz. Özetle, insanları etkisi altına alan doğa üstü olaylar; Büyü Nedir sorusuna cevap olarak verilebilir.

Büyü Bozumu İçin Ne Yapmalı?

Üzerinde bir büyünün etkisini hisseden pek çok kişi Büyü Bozumu İçin Ne Yapmalı konusunda araştırma yapmaktadır. Bunun yanı sıra pek çok kişi üzerinde büyünün etkileri olduğunu hissedemez ve yaşadığı problemleri anlam veremez. Genellikle kişinin etrafında bulunan yakın çevresi bu durumu fark edebilir ve büyü bozumu için ne yapılması gerektiği hakkında araştırma yapabilir.

Bu durumda bilinmesi gereken en önemli etken düğünün yalnızca medyumlar tarafından yapılabilen ve yalnızca medyumlar tarafından bozulabilen bir işlem olduğudur. Doğa üstü yetenekleri sayesinde gerçekleştirdikleri büyü işlemini bozmak, medyumların görev alanlarına girer.

Üzerinize bir büyünün olup olmadığını anlamak oldukça zor ve yorucu bir süreç haline gelebilir. Eğer bu gibi problemler yaşıyor ve böyle bir şüphe duyuyorsanız, vakit kaybetmeden işinde uzman bir medyum bularak, yardım almanız gerekmektedir. Medyumlar gerçekleştirdikleri işlemler sayesinde üzerinizdeki büyüyü tespit edecek ardından Büyü Bozumu İçin Ne Yapmalı konusunda sizleri bilgilendirecektir.

Aşk Büyüsü Nedir ve Eşler Arasında Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü Nedir

Büyüler, doğaüstü güçlerin kullanılarak gerçekleştirildiğine inanılan, kişiler üzerinde etki bırakma amacı taşıyan bir eylemdir. Bir kişinin isteklerini yerine getirmek, başka bir kişiyi etkilemek veya zarar vermek gibi amaçlarla yapılır. Büyüler genellikle bazı ritüeller, sözler ve sembollerin kullanımıyla gerçekleştirilir.

Büyülerin çeşitli türleri vardır. Aşk büyüsü, kişiye aşık olma ya da ilişkiyi canlandırma amacıyla yapılırken, zarar verme amacı taşıyan büyüler (kara büyü) ise insanlara veya hayvanlara zarar vermek için kullanılır. Koruyucu büyüler ise kişiyi kötü enerjilerden korumak veya şans getirmek için yapılır.

Büyüye başvurmak birçok dinde ve inanç sistemlerinde günah olarak kabul edilir. Çünkü bu tür uygulamaların insanların üzerinde olumsuz etkileri olduğuna inanılır ve kendini doğaüstü güçlerin yerine koymak olarak görülür. Etkileri ve sonuçları dolayısıyla etik ve ahlaki değerlerle de çeliştiği düşünülür.

İslam dini, büyüyü haram kabul eder ve müminleri büyüye karşı koruma amacıyla uyarır. Büyü, Allah’ın yaratıcı gücüne meydan okumak, başkalarına zarar vermek ve kötü niyetli amacı taşımak olarak görülür. Müslümanlar, büyüye karşı dua etmek, Kuran-ı Kerim’i okumak ve Allah’ın koruyuculuğuna sığınmak gibi korunma yöntemlerine başvururlar.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*