Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua

Dil bağlama duaları, son yıllarda en çok araştırılan dua olmuştur. Dinimizde her konu hakkında Allah’a sığınabileceğiniz güvenli çözümler vardır. Büyü gibi kötü yollara başvurmak yerine sıkıntınız olduğu konuyla ilgili dualar edip Allah’a sığınabilirsiniz. Görümcenin dilini bağlamak için dua bu konuların arasında yer alır. Eğer görümcenizin veya sevmediğiniz bir insanın ağzını dilini bağlayıp, size karşı arkanızdan veya yüzünüze karşı kötü laf etmemesini istiyorsanız bu duaları okuyabilirsiniz.

Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua Ne İşe Yarar?

Görümcenin dilini bağlamak için dua ederseniz şu sonuçları alırsınız;

 • Görümceniz sizin hakkında kötü düşünse bile bu düşüncelerini dile getiremez.
 • Görümceniz arkanızdan millete karşı dedikodunuzu yapamaz.
 • Sadece görümceniz değil sevmediğiniz her insana karşı bu duayı edebilirsiniz.
 • Kavga veya tartışma esnasında size kötü sözler söyleyemez.

Bunun gibi sonuçlar almak istiyorsanız görümcenizin veya sevmediğiniz insanların dua ederek ağzını, dilini bağlayıp onu susturabilirsiniz. Youtube Kanalımızı Takip Etmek isteye Bilirsiniz. Medyum Yasin Hoca

Dil Bağlama Duası Nedir?

Görümcenizin veya herhangi bir insanın ağzını dilini bağlamak, aile içi geçimsizliklerin, eşinizle ettiğiniz kavgaların çözümü olur. Gerek aile hayatında, gerekse iş hayatında rencide edildiğinizi düşünüyorsanız bu duayı sevmediğiniz her insan için kullanabilirsiniz. Dil bağlama duaları, son yıllarda herkes tarafından araştırılıp uygulanan bir dua çeşididir.

Sevmediğiniz insanlara karşı büyü gibi kötü yollara başvurursanız, hem onun hem de kendi hayatınızı tehlikeye atmış olursunuz. Yapacağınız işlem ters tepebilir ve başınıza kötü belalar alabilirsiniz. Bu yüzden sıkıntınız olduğu her konuda dualara başvurup, isteğinizi Allah’a karşı dile getirmelisiniz.

Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua Dinimizce Günah mıdır?

Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua
Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua

Görümcenin dilini bağlamak için dua okumak günah mı sorusu, bu konuyu araştıran ve yapmak isteyen herkesin en merak ettiği sorudur. Görümcenin ağzını dilini bağlamak için edeceğiniz duanın dinimizce hiçbir günahı yoktur. Tam tersi, aile içi geçimsizliklerin ve eşinizle görümceniz yüzünden ettiğiniz kavgalar son bulacağı için, Âlimlerin ve çevrenizdeki herkesin tavsiye ettiği bir çözüm yöntemidir.

İş hayatınızda laflarıyla moralinizi bozup motivasyonunu düşüren birileri varsa veya aile içinde edilen laflar yüzünden gireceğiniz sınav için motivasyonunuz kalmıyorsa da bu yönteme başvurabilirsiniz. Duayı ettiğiniz kişi artık sizin hakkınızda hem arkanızdan hem de yüzünüze karşı kötü konuşamayacak ve sizde mutlu bir şekilde hayatınıza devam edeceksiniz.

Dil Bağlama Duaları Hangi Şartlarda Okunmalı?

Eğer birisi için dil bağlama duası okumaya karar verdiyseniz öncelikle niyetinizin iyi olması ve bu duayı kötü amaçla kullanmamanız gerekmektedir.

Duayı okuyabileceğiniz şartlar;

 • İş hayatınızda patronunuz motivasyonunuzu düşürüp sizi etkiliyorsa,
 • Görümcenizin ettiği laflar eşinizle aranızı açıyorsa,
 • Eğer evli değilseniz görümceniz sizin evlenmenize mani oluyorsa,
 • Okulda öğretmeninizin ettiği laflar motivasyonunuzu düşürüyorsa,
 • Aile içinde edilen laflar gireceğiniz sınav için motivasyonunuzu düşürüyorsa,

Dil bağlama duaları okuyup bu sorunlara son verip mutlu bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua

Dil bağlama dualarını her akşam yatsı namazından sonra veya uyumadan hemen önce okumanız gerekmektedir. Her gece uyumadan önce niyet edip bu duayı okumanız sevmediğiniz insanın dilini kısa sürede bağlayacaktır.

 • “La ilahe illa ente, Allahümme estağfiruke lizenbi ve eselüke rahmeteke, Allahümme zidni ilmen, vela tüziğ kalbi ba’de iz hedeyteni ve hebli min ledünke rahmeten inneke ente’l-vehhab.”

Bu duayı arapça usulüne göre okumanız, duanın vereceği etkiyi arttıracak ve hızlandıracaktır. Ayrıca buna ek olarak, görümcenizin veya sevmediğiniz bir insanın dilini bağlamayı hızlandırmak istiyorsanız bu duayı da ek olarak günde 777 kere okuyabilirsiniz;

 • “Allahümme ya camiennası li yevmin la reybe fihi. Urdud aleyye dalleti.”

Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua Nasıl Okunur?

Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua
Görümcenin Dilini Bağlamak İçin Dua

Görümcenin dilini bağlamak için dua okumak istiyorsanız, öncelikle abdest alıp boş, sessiz ve karanlık bir odaya geçmeniz gerekmektedir. Dil bağlama duası için niyet edip, daha sonra ise önce ayetel kürsi sonra da yukarda yazılan duayı okumanız gerekmektedir. Bu duayı etmeden önce ve sonra kimseyle konuşmamanız gerekmektedir.

Birisiyle konuşursanız veya birisine cevap verirseniz edeceğiniz dua bozulacak ve bir işe yaramayacaktır. Bu duaları detaylara uyarak okuyup daha sonra da kimseyle konuşmadan uyumanız gerekmektedir.

Zenginlik Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*