Okumayla Muhabbet Duası

Günümüzde artık insanlar hoca veya medyumlara gitmeden Okumayla Muhabbet Duası yapmak istemektedirler. Bunun nedeni ise pek fazla güvenmemeleridir. Aynı zamanda kendilerinin yapmasını istemesidir. Bunun yanında maddi durumdan söz etmeden edemeyeceğiz. Maddi durumu kötü olan insanlarda özellikle muhabbet duasını okuyarak kendileri yapmak isterler.

Öncelikle belirtmek isteriz ki bir muhabbet duasını kendiniz yapacaksanız eğer doğru bir duaya ve doğru sözlere ihtiyacınız olacaktır. Bu dua ve sözleri de internet üzerinde bulmanız bir hayli zordur. Bu yüzden her ne olursa olsun bir hoca ile iletişime geçmek zorundasınız. Tabii burada bütün olay sizde bitiyor, iletişime geçeceğiniz hocayı iyice araştırdıktan sonra iletişime geçmelisiniz ki hem kandırılma olasılığınız düşsün hem de gerçekten kaliteli bir dua ortaya çıksın.

Okumalı Muhabbet Duası

Okumayla Muhabbet Duası
Okumayla Muhabbet Duası

Muhabbet duası yapmak isteyen kişiler kolay olduğunu düşünerek Okumalı Muhabbet Duası ararlar. Evet dualar okunarak yapılır ve bu muhabbet duasının yapılışı gayet basittir. Her dua basittir yeter ki ne zaman ve nasıl yapılacağını bilin. Hangi duanın ne zaman okunulacağını, ne şekilde onulacağını ve hangi kelimeler ile okunacağını bilmek için ise yine bir hocaya ihtiyacınız olacaktır çünkü muhabbet duası adı altında olan bütün dualar farklılık göstermektedir. Örneğin x muhabbet duası ezan öncesi okunurken y muhabbet duası gün içinde okunabilmektedir. Tutması için ise zamanlama çok önemlidir, yani bu durumları bilmeniz gerekir. Bilmediğiniz taktirde okuyacağınız dua tutmayacaktır.

Resme Okumayla Muhabbet Duası

Çok eski bir teknik olan Resme Okumayla Muhabbet Duası günümüzde aktif olarak hala kullanılmaktadır. Ayrıca çok fazla talep görmektedir. Çok fazla talep görmesinin nedeni ise resim ile yapılmasıdır. Yani resim ile yapılan bu dua sonrasında duanın nereye gideceği ve kime gideceği belli olduğu için çok kısa sürede dua tutmaktadır.

Fotoğrafa Okumayla Muhabbet Duası

Günümüzde en çok tercih edilen Fotoğrafa Okumayla Muhabbet Duası etki bakımından diğer dualara göre çok fazladır. Bu yüzden çok fazla talep görmektedir. Bu dua yapılırken duayı yapacağınız kişinin bir fotoğrafına ihtiyacınız olur. Bu fotoğrafa okunarak muhabbet duası yapılır.

Muhabbet Duaları Nasıl Yapılır

Muhabbet duası yapmak isteyen kişiler Muhabbet Duaları Nasıl Yapılır bilmedikleri için pek fazla başarılı olamazlar. Bu yüzden bir hocaya ihtiyaçları olur. Eğer bir muhabbet duası yapmak istiyorsanız önemli olan sorulara cevap bulmanız gerekir. Hangi muhabbet duasını okumalıyım? Ne zaman okumalıyım? Malzemeler nelerdir? Ne şekilde okumalıyım? Hangi kelimeler ile duamı yapmalıyım? Gibi sorulara cevap bulduğunuz taktirde muhabbet duasını başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca Bursa Medyum Hoca yazımızı da okuyabilirsiniz.

Okumayla Muhabbet Duası Yapımı

Muhabbet duası, insanlar arasındaki iletişimi güçlendirmek ve sevgi dolu bir ilişki kurmak için yapılan bir duadır. İşte okumayla muhabbet duasını yapmak için adımlar:

1. Wudu yapın: Temiz ve abdestli bir şekilde dua etmek önemlidir. Öncelikle abdest alarak veya gündelik temizlik yaparak vücudunuzu ve ruhunuzu arındırın.

2. Sessiz ve sakin bir ortam bulun: Duanızı yapacağınız yerin sessiz ve huzurlu olmasını sağlayın. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir yer tercih edin.

3. Allah’ın adını anın: Dua etmeye başlamadan önce “Bismillahirrahmanirrahim” diyerek dua ettiğinizin Allah’a sunulduğunu hatırlatın.

4. İsteklerinizi belirleyin: Hangi konuda muhabbet istediğinizi düşünün ve isteklerinizi net bir şekilde belirleyin. Muhabbetin hangi kişi veya kişiler arasında artmasını istediğinizi açıkça belirleyin.

5. Maide Suresi (Ayette 54) ile dua edin: Maide Suresi’nin 54. ayeti okunarak muhabbet duası yapılabilir. Bu ayeti şu şekilde okuyabilirsiniz:

“Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, Allah onun yerine öyle bir kavim getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah’ı severler, mü’minlere karşı alçak gönüllü, kâfirlere karşı onurlu ve azizdirler. Allah yolunda cihad ederler, küfürden-nefret ederler. İşte bu resuldür Allah’ın lütfundan Rahman’dan kendilerine bir hediye olarak verdiği fazlını umarak Allah’ın yardımına sığınanlar.”

6. Duanızı yapın: Maide Suresi’nin 54. ayetini birkaç kez okuyun ve dua edin. İçtenlikle ve samimiyetle dileklerinizi Allah’a sunduğunuzdan emin olun.

7. Şükür ve teslimiyetle dua sonlandırın: Duanızı bitirdikten sonra Allah’a şükredin ve teslimiyetle dua ettiğinizi kabul ettiğinizi düşünün. Son olarak dua ettiğiniz yerden huzurlu bir şekilde ayrılın.

Bu dua herhangi bir zamanda yapılabilir, ancak daha güçlü etki için özellikle Cuma günleri veya kutsal günlerde yapıldığında daha etkili olabilir. Dua etmek için en uygun zamanı kendinize göre belirleyebilirsiniz. Önemli olan, dua ettiğinizde samimiyetle ve içtenlikle yapmanız ve ardından Allah’ın dileklerinizi kabul ettiğine inanmanızdır.

Youtube Kanalımızı Takip Etmek isteye Bilirsiniz. Medyum Yasin Hoca

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*