Okumayla Muhabbet Duası

Günümüzde artık insanlar hoca veya medyumlara gitmeden Okumayla Muhabbet Duası yapmak istemektedirler. Bunun nedeni ise pek fazla güvenmemeleridir. Aynı zamanda kendilerinin yapmasını istemesidir. Bunun yanında maddi durumdan söz etmeden edemeyeceğiz. Maddi durumu kötü olan insanlarda özellikle muhabbet duasını okuyarak kendileri yapmak isterler.

Öncelikle belirtmek isteriz ki bir muhabbet duasını kendiniz yapacaksanız eğer doğru bir duaya ve doğru sözlere ihtiyacınız olacaktır. Bu dua ve sözleri de internet üzerinde bulmanız bir hayli zordur. Bu yüzden her ne olursa olsun bir hoca ile iletişime geçmek zorundasınız. Tabii burada bütün olay sizde bitiyor, iletişime geçeceğiniz hocayı iyice araştırdıktan sonra iletişime geçmelisiniz ki hem kandırılma olasılığınız düşsün hem de gerçekten kaliteli bir dua ortaya çıksın.

Okumalı Muhabbet Duası

Muhabbet duası yapmak isteyen kişiler kolay olduğunu düşünerek Okumalı Muhabbet Duası ararlar. Evet dualar okunarak yapılır ve bu muhabbet duasının yapılışı gayet basittir. Her dua basittir yeter ki ne zaman ve nasıl yapılacağını bilin. Hangi duanın ne zaman okunulacağını, ne şekilde onulacağını ve hangi kelimeler ile okunacağını bilmek için ise yine bir hocaya ihtiyacınız olacaktır çünkü muhabbet duası adı altında olan bütün dualar farklılık göstermektedir. Örneğin x muhabbet duası ezan öncesi okunurken y muhabbet duası gün içinde okunabilmektedir. Tutması için ise zamanlama çok önemlidir, yani bu durumları bilmeniz gerekir. Bilmediğiniz taktirde okuyacağınız dua tutmayacaktır.

Resme Okumayla Muhabbet Duası

Çok eski bir teknik olan Resme Okumayla Muhabbet Duası günümüzde aktif olarak hala kullanılmaktadır. Ayrıca çok fazla talep görmektedir. Çok fazla talep görmesinin nedeni ise resim ile yapılmasıdır. Yani resim ile yapılan bu dua sonrasında duanın nereye gideceği ve kime gideceği belli olduğu için çok kısa sürede dua tutmaktadır.

Fotoğrafa Okumayla Muhabbet Duası

Günümüzde en çok tercih edilen Fotoğrafa Okumayla Muhabbet Duası etki bakımından diğer dualara göre çok fazladır. Bu yüzden çok fazla talep görmektedir. Bu dua yapılırken duayı yapacağınız kişinin bir fotoğrafına ihtiyacınız olur. Bu fotoğrafa okunarak muhabbet duası yapılır.

Muhabbet Duaları Nasıl Yapılır

Okumayla Muhabbet Duası
Okumayla Muhabbet Duası

Muhabbet duası yapmak isteyen kişiler Muhabbet Duaları Nasıl Yapılır bilmedikleri için pek fazla başarılı olamazlar. Bu yüzden bir hocaya ihtiyaçları olur. Eğer bir muhabbet duası yapmak istiyorsanız önemli olan sorulara cevap bulmanız gerekir. Hangi muhabbet duasını okumalıyım? Ne zaman okumalıyım? Malzemeler nelerdir? Ne şekilde okumalıyım? Hangi kelimeler ile duamı yapmalıyım? Gibi sorulara cevap bulduğunuz taktirde muhabbet duasını başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca Bursa Medyum Hoca yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here