Sevgi Büyüsü Nedir, Neden Yaptırılır?

Sevgi Büyüsü Nedir, Neden Yaptırılır? sorusu kadar neden yaptırılır sorusu da büyü alanına karşı ilgileri olan kişiler tarafından merak edilen bir durumdu. Bu sorular uzun yıllardır hayatımızda yer alır. İnsanlar doğamız gereği doğduğu ilk andan bu yana kadar her zaman sevgiye ihtiyacı olan varlıklar arasında yer alırlar. Bu yüzden de eş sevgisi ya da aile sevgisi olmadan bir insan hayatında mutlu olamaz.

Sevgi Büyüsü Nedir, Neden Yaptırılır?
Sevgi Büyüsü Nedir, Neden Yaptırılır?

Çok küçük yaşlarda anne baba ve kardeş sevgisi gerekli olurken ilerleyen yıllarda eş sevgisi gibi durumlar devreye girer. Bu yüzden de günümüzde sevgi büyüsü en çok araştırılan konular arasında yer alır.

Youtube’de ki Zihin Kontrolü İle Mutluluğu Yakalayın videomuzu da izleyebilirsiniz.

Sevgi Büyüsü Nedir? – Sevgi Büyüsü Nedir, Neden Yaptırılır?

Sevgi büyüsü nedir sorusunun cevabına bakılacak olduğu zaman ilk olarak sevgi kelimesinin anlamına bakmak gerekir. Kelime anlamı olarak bireysel farklılıkları beraberinde getirirken sevgi aşk ile bağdaşır. Kimileri için sevginin en saf hali ilahi aşk üzerine olurken bazıları içi de aile ve eş gibi gözlenir.

İnsan hayatında sevgi olmadan devam edemeyecek durumda olmasından ötürü de birçok kişi hayatında sevginin eksik olduğunu fark etmesi durumunda büyü gibi noktalardan yardım alırlar. Sevgi duygularını tam olarak tatmak ve her ne olursa olsun hayatında yer alması için sevgi önemli bir yere sahiptir. Kişilerin sevgisiz kaldıkları zaman çevresine ya da kendilerine ciddi zararlar verdikleri de bilinmektedir.

Sevgi büyüsü yaptırmak gibi karar veren kişiler genel olarak sevgiden eksik kaldıklarını hissederek daha çok yalnızlık çekerler. Bu yüzden de bu büyüden yardım alarak sevdikleri her kim varsa onlara bu işlemi uygulatarak en az kendilerini de onları sevdikleri kadar sevsin isterler.

Hal böyle olunca birçok kişi kendisi için en temiz ve yalın aşka sahip olmak için büyü gibi alanlardan yardım alırlar.

Sevgi Büyüsü Neden Yaptırılır?

Sevgi Büyüsü Nedir, Neden Yaptırılır?
Sevgi Büyüsü Nedir, Neden Yaptırılır?

Sevgi büyüsü neden yaptırılır sorusu da birçok kişi tarafından merak edilen konular arasında yer alır. Zaten adından da anlaşılacak olduğu gibi iyilik ve güzellik için yapılan büyüler arasındadır. Yani kara büyüler arasına değil de ak büyüler kategorisinde yer alır. Bu yüzden de hayatında daha iyilik ve güzellik isteyen birçok kişi tarafında ilk tercih edilen büyüler arasında yer alır.

Sevgi büyüsünün uygulanması için tercih edilen durumlar genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Kişiler sevecek birisi olmadığı ve gerçekten her ne olursa olsun hayattan kendilerinin soyutlanmış hissettikleri anlarda
 2. Uzun zaman boyunca devam eden yalnızlık hisleri
 3. Her ne kadar çok uzun zamandır bir ilişki devam etse bile aralarında olan sevginin azalması ve bu durumların yeniden canlanmasının istenmesi
 4. Bir bireyin eş, aile ya da arkadaşlar tarafından sevilmediğini düşündüğü için onların da kendisini sevmelerini istemesi
 5. İş ya da okul ortamında daha sevilen bir isim haline gelmek
 6. Ayrılan çiftler arasında olan sorunların ortadan kaldırılması
 7. Yeni girilen ortamda sevilen ve dikkat çekici bir isim haline gelmek

Gibi isteklerin olması durumunda bireyler daha çok kendileri için sevgi büyülerini de tercih edebilirler.

Sevgi Büyüsü Çeşitleri

Sevgi büyüsü çeşitleri de genel olarak incelenecek olduğu zaman birçok farklı tür vardır. Bu yüzden alanında uzman olan medyumlar bireylerin isteklerine uygun olan büyüler arasından birisini yaparlar. Büyü türleri genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Adet kanı ile uygulaması meydana gelen büyü
 2. Mum kullanılarak uygulaması meydana gelen büyü
 3. Gümüş kaşık ile uygulaması meydana gelen büyü
 4. Muska yazılarak uygulaması meydana gelen büyü
 5. Fotoğraf üzerinden uygulaması meydana gelen büyü
 6. Yiyecek üzerine uygulaması meydana gelen büyü
 7. Takı kullanılarak uygulaması meydana gelen büyü olarak da bilinir.

Yukarıda birçok farklı tür vardır ve kişilerin kendileri için en uygun olanları da bulması gerekir. Tabi ki bu büyülerin her birinin yapılış amacı aynı olsa bile kullanılan teknikler falan oldukça farklı olacaktır. Bu yüzden de alanında uzman isimlerden yardım almak gerekir.

Sevgi büyüsü her ne kadar iyi niyet ile yapılan bir işlem olsa bile yine de haram olarak bilinir. Çünkü büyü dini açıdan başlı başına haramdır.

Aşk Tılsımı ile Giden Sevgili Geri Gelir Mi? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüsü, bir kişiye veya ilişkiye sevgi ve bağlılık enerjisi çekmek veya güçlendirmek için kullanılan bir büyü yöntemidir. Resimle yapılan bir sevgi büyüsü için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. İhtiyacınızı belirleyin: Sevgi büyüsünü hangi amaçla yapmak istediğinizi netleştirin. Örneğin, mevcut bir ilişkiyi güçlendirmek veya yeni bir aşk çekmek gibi.

2. Semboller seçin: İlgili semboller belirleyin. Sevgi, romantizm, bağlılık ve ilişki sembolleri gibi. Örneğin, kalp sembolü, iki insanın el ele tutuşması veya bir çift kuş resmi gibi.

3. Resim oluşturun: Belirlediğiniz sembollerin yer alacağı bir resim çizin veya bulun. Renkli kalemler veya boyalar kullanarak resmi canlandırabilirsiniz. Resmi oluştururken niyetinizi net bir şekilde düşünün ve enerjinizi yüksek tutun.

4. Odaklanma ve niyet: Oluşturduğunuz resmi bir süre gözlemleyin ve üzerinde meditasyon yapın. Zihninizi sakinleştirin ve sevgi enerjisini hayal edin. Resimdeki sembollerin size sevgi ve bağlılık enerjisi getirdiğini hissedin.

5. Enerjinizi resme aktarın: Resmi önünüzde tutarken niyetinizi ve sevgi enerjinizi resme aktarın. Ellerinizle resmi tutabilir veya üzerine ellerinizi koyabilirsiniz. Resmin üzerine odaklandıkça, enerjinizin resme aktığını hissedin.

6. Günlük uygulama: Bu resmi günlük olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Örneğin, her sabah veya her akşam üzerine odaklanarak ve niyetinizi hatırlayarak resme bakabilirsiniz.

Unutmayın ki büyüler, başkalarının özgür iradesine müdahale etmek veya zarar vermek amacıyla kullanılmamalıdır. Sevgi büyüsü, sevgi, bağlılık ve sağlıklı ilişkileri desteklemek için kullanılmalıdır.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*