Sevgili Duası
Sevgili Duası

Dünyadaki en güçlü his sevgidir. Sevgi ile dağlar delinir, mecnun olunur ve sevgiliye ulaşmak için her yol mübah sayılır. Sevgili Duası Bu anlamda gerçek sevgi ile yanıp tutuşanların korkuları artar. Acaba sevgilime varacak mıyım, sevgisi bir ömür boyu sürsün gibi. Genelde edilen sevgi duaları yeterli görülmeyerek hissiyatı, vekfi kuvvetli ilim insanlarından bu alanda sevgi duası talep edilir.

Sevgi Duası Nasıl İstenir, Sevgili Duası

Sevgi duası için öncelikle birini katıksız, çıkarsız sevmek gerekir. Sevmekle birlikte inançta en önemli vurgudur. Duaların inançla alakalı olduğunu ve inancın bu anlamda etkisine inanmalıdır.. Daha sonra bu alanda hizmet veren gerçek ilim adamlarından dua talep edilir.

Sevgi Kazanma Duası konulu YouTube videomuz için bakınız.

Dua ile birlikte istenilen hal ve davranışları yapmak gerekir. Hocalar bu konuda neler yapılması gerektiğini anlatmaktadır. Harfiyen söylenenleri yapmak gerekir. Sevgi duası adına sevgiliye duyulan sevginin yanında karşı taraftan da bu sevginin karşılığının olması gerekir.

Edilen Dualar

İlim ve vekf işlerinde hizmet veren hocalardan talep edilen sevgi dualarının neler olduğu ve hangi duanın daha etkili olduğu gibi soruların cevabının; birden çok dua olduğunu ve bu duaları ilim sahibi hocaların bildiğini belirtmek gerekir. Muhabbet artırıcı bu dualar ile sevgi bağı oluşur ve bu bağ giderek güçlenir. Güçlenen bu bağ ile talep edilen mutluluğa adım atılma sebebi oluşur ve ilk sevgi basamağı bu dua ile oluşur.

Ücret, Sevgili Duası

Her emeğin bir bedeli vardır. Sevgi duası almak için gidilen hocalardan bazıları bu emeğin karşılığını nakit olarak talep edebilir. Bazıları da sevgiye olan inançları gereği bir karşılık almadan bu hizmeti verir. Sevgi duası hazırlayan hocanın verdiği muska sürekli üzerinde taşınmalı ve kaybedildiği an tekrar yeniden yapılmalıdır.

Kimler İçin Sevgi Duası Edilir

Adından da anlaşılacağı üzere sevgi duası öncelikle sevgililer için edilir.

Bazen;

  • Eşler arasındaki muhabbetin artırılması için
  • Arkadaşlık dostluk bağlarının artırılması için
  • İş yerinde ve çevresinde sürekli sevgi görmek için
  • Sevgiye ihtiyacı olan herkes için sevgi duası talebi yapılabilir.

Sevgisiz bir hayat düşünülmediğine göre eşinize ulaşmak için sevgi duasını muhakkak deneyin. Etkisini yaşayarak görün.

Aşk Duası konusunda yazılan makalemize göz atmak isterseniz buyrun.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here