Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü nedir? Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır? Soğutma büyüsü nasıl etki eder? Soğutma büyüsü kaç günde tutar? Soğutma büyüsü yaptıranların yorumları nelerdir? Soğutma büyüsünün yapılışı nasıldır? Soğutma büyüsü ile ilgili bütün merak ettikleriniz…

Soğutma büyüsü kişinin kişiyle muhabbetini bozmak için yapılan büyülerdir. Bu büyünün etkisi evli olan, nişanlı olan, sevgili olan arkadaş olan, dost olan kişilerde rahatlıkla görülmektedir. Ayrıca kişi büyünün etkisi altında olduğunu hissetmesi durumunda da soğutma büyüsü nasıl bozulur? Sorusunu kendine sorabiliyor. Soğutma büyüsü yaptırmak veya soğutma büyüsü bozdurmak için alanında uzman bir kişiden destek almanız gerekmektedir.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır?

Soğutma büyüsü bir kişinin üzerinde ise genellikle o kişi de hayal görme, kabuslarla uyanma, çok sevdiği insana karşı soğukluk içine kapanıklık gibi farklı durumlar meydana gelebiliyor. Öncelikle bir kişinin çok sevdiği kişiden bir anda soğuması kişi üzerinde büyünün etkisinin olduğu düşünülebilir. Bu noktada bilgi sahibi bir kişiye başvurulması gerekmektedir. Alanında uzman kişiler bir kişinin üzerinde soğutma büyüsü bulunuyor ise neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler verip işlem yapabilir.

Soğutma Büyüsü Kime Yapılır?

Soğutma büyüsü kimlere yapılır? Aşk yaşayan evli çiftlere, arkadaşlara, ailelere, akrabalara, eşe dosta, sevgiliye yapılabilmektedir. Bu işlem hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan kişilerin ise alanında uzman medyum ya da hocalara başvurması ve onlardan destek alması gerekmektedir. Nişanlı, sevgili, aileler arasında soğukluk girmesini isteyen kişiler bunu yapabiliyorken, büyünün yapıldığı kişiler arasındaki muhabbet bağı kopar kişiler birbirlerine karşı aşk duygusu hissediyor ise aradaki aşk duygusu biter ve kişiler arasında küslük oluşabilir. Kişiler bu işlemi yaptıracakları sıra alanında uzman medyum ya da hocalara başvurması gerekir. Bu konuda medyum yada hocalar size gerekli malzemeler, gerekli işlemler, okunması gereken ayetler bu ayetlerin ne zaman okunacağı ve nasıl bir yol izleneceği hakkında detaylı bilgi verir.

Soğutma Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Soğutma büyüsü ne zaman etki eder? Sorusunun cevabını genellikle bu büyü yaptırmış veya yaptırmak isteyen kişiler tarafından araştırıldığı ve merak edildiği bilinmektedir. Bu büyünün yapılma durumuna ve yapan kişiye göre farklılık göstermektedir. Örneğin büyüler yarım saatte etki edebildiği gibi bir ayda, 40 günde, 50 günde etki eden büyülerde bulunmaktadır. Bu noktada kişi sabırlı olmalı ve büyünün etki edeceğini inanarak beklemelidir. Ayrıca büyünün etki ettiğini karşımızdaki kişinin davranışlarında ve insanlara karşı ki olan muhabbet bağında meydana gelen değişiklikler ile görebiliriz.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü kaç günde tutar sorusunun farklı farklı cevabı bulunmaktadır. Öncelikle bu büyünün farklı sürelerde tutması normal bir durumdur. Çünkü büyü yapılan kişiye, yapılan işleme göre değişmektedir. Bu konuda alanında uzman medyum ya da hocalara başvurulur ve bu kişilerin yönlendirmelerine göre hareket edilir. Soğutma büyülerinin farklı farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Eşinden, ailesinden soğutmak için soğutma büyüsü, nişanlıları ayırmak için soğutma büyüsü, eşi kocasından veya karısından ayırmak için soğutma büyüsü, Ayetel Kürsi ile soğutma büyüsü gibi farklı soğutma büyüleri bulunur.

Soğutma Büyüsü Yapılışı

Soğutma büyüsü yapılmasında farklı kurallar ve durumlar bulunmaktadır. Öncelikle soğutma büyüleri aradaki muhabbeti bozmak için yapılan büyülerdir. Bu büyüler aşk yaşayan kişilere, evli kişilere, arkadaşlara, ailelere, akrabalara, nişanlılara, sevgililere yapılabilmektedir. Bu konuda daha önce işlem sağlamış kişiler genellikle alanında uzman bir kişiden destek alınmasını tavsiye ediyor. Çünkü işin ehli bir medyum ya da hocaya yaptırılması daha çabuk etki etmesine ve daha çabuk sonuç oluşturmasına vesile olacaktır.

Soğutma Büyüsü Yaptıranlar

Soğutma büyüsü yaptıranlar genellikle bu büyü hakkında büyünün etkisinin daha çabuk ortaya çıktığını, kişilerin bireysel olarak bu işlemi yaptırmaması gerektiğini, alanında uzman bir medyum ya da hocadan destek alınması gerektiğini belirtiyorlar. Daha önce bu işlemi yaptırmış olan kişilerin hocalar veya medyumlar hakkında da tavsiyeleri bulunmaktadır.

Bunları dikkate alarak bu işlemin yaptırılması önemli bir durumdur. Çünkü etkisi büyük olan büyüler arasında olduğu için bu büyülerde hatalı bir işlemin sağlanması gerek büyü yaptıran veya büyü yapılan kişi için geri dönüşü olmayan kötü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden kişiler alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alması gerekir.

Nohut Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 4]

3 YORUMLAR

  1. iyi gnlr esm cok alkol iciyor sogutma care varmidr???

  2. MERABA ARKADAŞLAR,BEN ÇOK ARAŞTIRMA YAPTIM, AŞK BAĞLAMA ÇALIŞMASINI EN İYİ YASİN HOCANIN YAPTIĞINI ÖĞRENDİM,YAPTIRDIM VE TECRÜBE EDİNDİM,HEM DE 9 GÜNDE. 0546 484 31 66 HOCAMIN NUMARASI.

  3. Erkek arkadasimdan kurtulamiyorum anlasamiyoruz hicbir sekilde.saplanti haline geldim onun icin.psikolojim bozuldu mutlu degilim huzurlu degil beni elinde zorla tutuyor surekli psikolojik siddet derdimi anlatmaya calissamda fayda etmiyor. Hayatimdan cikmasini istiyorum. aileme cevreme ve bana zarar vermeden gitmesini istiyorum benden sogumasini istiyorum tehdit etmeden hayirli bir sekilde gitmesini istiyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here