Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır? Soğutma büyüleri nasıl etki eder? Soğutma büyüleri kaç günde tutar? Soğutma büyüsünü yaptıranların yorumları nelerdir? Soğutma büyüsünün yapılışı nasıldır? Soğutma büyüleri ile ilgili bütün merak ettikleriniz…

 

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsünü kişinin kişiyle muhabbetini bozmak için yapılan büyülerdir. Bu büyünün etkisi evli olan, nişanlı olan, sevgili olan arkadaş olan, dost olan kişilerde rahatlıkla görülmektedir. Ayrıca kişi büyünün etkisi altında olduğunu hissetmesi durumunda da soğutma büyüsü nasıl bozulur? Sorusunu kendine sorabiliyor. Soğutma büyülerini yaptırmak veya soğutma büyülerini bozdurmak için alanında uzman bir kişiden destek almanız gerekmektedir.

 

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır?

Soğutma büyüsünün bir kişinin üzerinde ise genellikle o kişi de hayal görme, kabuslarla uyanma, çok sevdiği insana karşı soğukluk içine kapanıklık gibi farklı durumlar meydana gelebiliyor. Öncelikle bir kişinin çok sevdiği kişiden bir anda soğuması kişi üzerinde büyünün etkisinin olduğu düşünülebilir. Bu noktada bilgi sahibi bir kişiye başvurulması gerekmektedir. Alanında uzman kişiler bir kişinin üzerinde soğutma büyüsü bulunuyor ise neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler verip işlem yapabilir.

Soğutma Büyüsü Kime Yapılır?

Soğutma büyüsü kimlere yapılır? Aşk yaşayan evli çiftlere, arkadaşlara, ailelere, akrabalara, eşe dosta, sevgiliye yapılabilmektedir. Bu işlem hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan kişilerin ise alanında uzman medyum ya da hocalara başvurması ve onlardan destek alması gerekmektedir. Nişanlı, sevgili, aileler arasında soğukluk girmesini isteyen kişiler bunu yapabiliyorken, büyünün yapıldığı kişiler arasındaki muhabbet bağı kopar kişiler birbirlerine karşı aşk duygusu hissediyor ise aradaki aşk duygusu biter ve kişiler arasında küslük oluşabilir. Kişiler bu işlemi yaptıracakları sıra alanında uzman medyum ya da hocalara başvurması gerekir. Bu konuda medyum yada hocalar size gerekli malzemeler, gerekli işlemler, okunması gereken ayetler bu ayetlerin ne zaman okunacağı ve nasıl bir yol izleneceği hakkında detaylı bilgi verir.

Soğutma Büyüleri Ne Zaman Etki Eder?

Soğutma büyüsü ne zaman etki eder? Sorusunun cevabını genellikle bu büyü yaptırmış veya yaptırmak isteyen kişiler tarafından araştırıldığı ve merak edildiği bilinmektedir. Bu büyünün yapılma durumuna ve yapan kişiye göre farklılık göstermektedir. Örneğin büyüler yarım saatte etki edebildiği gibi bir ayda, 40 günde, 50 günde etki eden büyülerde bulunmaktadır. Bu noktada kişi sabırlı olmalı ve büyünün etki edeceğini inanarak beklemelidir. Ayrıca büyünün etki ettiğini karşımızdaki kişinin davranışlarında ve insanlara karşı ki olan muhabbet bağında meydana gelen değişiklikler ile görebiliriz.

Soğutma Büyülerinin Etkisi Kaç Günde Tutar?

Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsünün kaç günde tutar sorusunun farklı farklı cevabı bulunmaktadır. Öncelikle bu büyünün farklı sürelerde tutması normal bir durumdur. Çünkü büyü yapılan kişiye, yapılan işleme göre değişmektedir. Bu konuda alanında uzman medyum ya da hocalara başvurulur ve bu kişilerin yönlendirmelerine göre hareket edilir. Soğutma büyülerinin farklı farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Eşinden, ailesinden soğutmak için, nişanlıları ayırmak için, eşi kocasından veya karısından ayırmak için, Ayetel Kürsi ile soğutma büyüleri gibi farklı soğutma büyüleri bulunur.

Soğutma Büyüsünün Yapılışı

Soğutma büyülerinin yapılmasında farklı kurallar ve durumlar bulunmaktadır. Öncelikle soğutma büyüleri aradaki muhabbeti bozmak için yapılan büyülerdir. Bu büyüler aşk yaşayan kişilere, evli kişilere, arkadaşlara, ailelere, akrabalara, nişanlılara, sevgililere yapılabilmektedir. Bu konuda daha önce işlem sağlamış kişiler genellikle alanında uzman bir kişiden destek alınmasını tavsiye ediyor. Çünkü işin ehli bir medyum ya da hocaya yaptırılması daha çabuk etki etmesine ve daha çabuk sonuç oluşturmasına vesile olacaktır.

Soğutma Büyüsünü Yaptıranlar

Soğutma büyüsünü yaptıranlar genellikle bu büyü hakkında büyünün etkisinin daha çabuk ortaya çıktığını, kişilerin bireysel olarak bu işlemi yaptırmaması gerektiğini, alanında uzman bir medyum ya da hocadan destek alınması gerektiğini belirtiyorlar. Daha önce bu işlemi yaptırmış olan kişilerin hocalar veya medyumlar hakkında da tavsiyeleri bulunmaktadır.

Bunları dikkate alarak bu işlemin yaptırılması önemli bir durumdur. Çünkü etkisi büyük olan büyüler arasında olduğu için bu büyülerde hatalı bir işlemin sağlanması gerek büyü yaptıran veya büyü yapılan kişi için geri dönüşü olmayan kötü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden kişiler alanında uzman medyum ya da hocalardan destek alması gerekir.

Nohut Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Soğutmak için Yapılan Büyüler

Soğutmak için yapılan büyülerin, başka bir kişinin özgür iradesini etkilemeye çalıştığından, onlara zarar verebileceğinden bahsedebiliriz. Birine zarar vermenin veya onları istenmeyen bir ilişkiden uzaklaştırmanın etik olmadığını hatırlatmak isterim. İnsanların duygusal ilişkilerine saygı göstermek önemlidir ve birinin duygusal bağlarını manipüle etmek yanlıştır.

Eğer bir ilişkiyi sonlandırmanın veya soğutmak için zorlayıcı bir şey yapmak isterseniz, daha yapıcı ve sağlıklı yolları denemeniz önerilir. Öncelikle dürüst iletişim kurmayı deneyebilir, endişelerinizi ve beklentilerinizi açıkça ifade edebilirsiniz. Ayrıca, kendi duygusal iyiliğinizi korumak ve güçlendirmek için destek alabileceğiniz terapi veya danışmanlık hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 4]

5 yorum

  1. MERABA ARKADAŞLAR,BEN ÇOK ARAŞTIRMA YAPTIM, AŞK BAĞLAMA ÇALIŞMASINI EN İYİ YASİN HOCANIN YAPTIĞINI ÖĞRENDİM,YAPTIRDIM VE TECRÜBE EDİNDİM,HEM DE 9 GÜNDE. 0546 484 31 66 HOCAMIN NUMARASI.

  2. Erkek arkadasimdan kurtulamiyorum anlasamiyoruz hicbir sekilde.saplanti haline geldim onun icin.psikolojim bozuldu mutlu degilim huzurlu degil beni elinde zorla tutuyor surekli psikolojik siddet derdimi anlatmaya calissamda fayda etmiyor. Hayatimdan cikmasini istiyorum. aileme cevreme ve bana zarar vermeden gitmesini istiyorum benden sogumasini istiyorum tehdit etmeden hayirli bir sekilde gitmesini istiyorum

  3. Merhaba biriyle tanıştım dıştan gördüğümde melek gibi bir adamdı aşık olmuştum bi ilişki yaşamak istedim ama bütün hayatı bana zehir etti onunla olmak bana ölüm gibi geliyor du çok kötü davranişları dengesiz hareketleri oluyordu bir çok kez onunla olmak istemedim ayrılmak istedim beni tehditle yanında tutmaya çalışıyordu bi kaç arkadaş tavsiyesiyle medyum yasin beye ulaştım kendisine detaylı bakım gerçekleştirdi işlem istedim çünkü artik canıma mal olucaktı çok şükür işlemlere başladık kısa bir sürede hayatımdan cıktı beni görmek dahi istemiyor önce rabbime sonrada yasin beye teşekkür ederim Allah razı olsu o pisliği hayatımdan çıkardı artık kafesten kaçmış bir kuş gibi özgürüm. Kesinlikle tavsiye ediyorum

  4. Eşimin Halasının Hayal Gücü Yüzünden Ailemizin Başına Gelmeyen Kalmadı. 3 yıldır Trabzonda Oturuyoruz. Eşimle Evlendiğimiz Günden Beri Halasının Hazine Merakı Yüzünden Eşimi Karakolda Görmekten Ben Sıkıldım Onlar Sıkılmadı Kadın Eline bir Tane Osmanlıca Yazılmış Bir Kağıt Almış. Eşimi Kendini Kandırıyor Gerçekten Böyle bir Hazine Olduğunu Düşüneceğim ama Ortada Böyle bir Şey Olduğunda Düşünmüyorum. Sırf bu Yüzden Geçen Gün Medyum Yasin Hocayı Aradım
    Eşimin bu Durumdan bir an Önce Kurtulması Gerektiğini Düşündüğüm İçin Soğutma Büyüsü Adında bir şey Yaptırmak istedim. Çok şükür şuanda eşimle çok iyi aramız kesinlikle tavsiye ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*