Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler kısmı günümüzde birçok kişi tarafından merak edilerek araştırılan detaylar arasında yer almaya devam ediyor. Aşk büyülerinin hayatta uygulanma amaçlarına göre birçok farklı türü karşımıza çıkmaktadır.

Daha çok platonik olan aşıklardan kendilerine bir türlü ilişki kuramayanlar ve bir ilişki içinde görmek isteyenler büyü kategorisinden yardım almak isterler. Geçmişten günümüze kadar birçok alanda öne çıkan aşk büyüleri ve uygulanmaları da farklılıklar göstermektedir.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sümer çivi aşk büyüsü ve enokyan aşk büyüsü de bu türler arasında ön sıralarda yer almaktadır. Medyum olarak bilinen hocalar da bu popüler büyü türünden oldukça yardım alarak birçok farklı kişiye destek vermektedir. Bu büyülerin evlerde yapılması merak edilse bile oldukça riskli ve zorlu bir işlem olduğunu bilmek gerekir.

Evlerde yapılan büyüler birçok kişinin başına sorunlar açabileceği ya da ters tepebileceği için alanında uzman isimlerden yardım almak gerekir. Sevmek, sevilmek ya da sevgi isteyen kişiler içerisinde oldukça tercih edilen bir işlemdir. İnsanlar ilk var olduklarından bu yana kadar birçok farklı olan büyülerden yardım almaktadır.

Enokyan ya da Sümer çivi büyüsü sayesinde aşklar daha çok alevli bir hal alabilirken adeta bir daha sönmeyecek bir hal alır. Bu yüzden de hayatında aşk konusunda eksik olan kişiler büyü kategorisinden yardım almayı seçer.

Youtube’de ki Cin Nedir, Şeytan Nedir, İblis Nedir videomuzu da izleyebilirsiniz.

Sümer Çivi Büyüsü Nedir? – Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sümer çivi büyüsü genel olarak incelenecek olduğu zaman Sümer uygarlığından bu yana kadar günümüze kadar geldiği gözlenir. Dünya tarihi için birçok önemli buluşlarda bulunan, yazıyı dahi bulan uygarların yaptığı bir büyü olarak gözlenir.

Büyü kategorisi her ne kadar insanlar hayatında kabul edilen bir gerçek olmasa bile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Daha çok kil tabletlerinin üzerine yapılarak birçok tılsım ve duaların içerdiği uygulamaya verilen isimdir. Eski bir büyü olmasından ötürü de günümüzde anlaşılması ve yapılması da zor bir hal almaktadır.

Bu büyü ile başarılı olmak istense bile kişiler kendileri denediği zaman üstesinden gelemeyebilirler. Bu yüzden de evlerde denenmemesi gereken bir türdür. Başarılı olmak isteyenlerin büyü ilmi ile alakalı olan kişilerden yardım alması da gerekir.

Enokyan Aşk Büyüsü Nedir?

Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Enokyan aşk büyüsü kategorisinde yer alan bir büyüdür. İbrani toplumlarından bu yana kadar hayatımızda yer almaktadır. Özel bir alfabe olarak bilinen enokyan alfabesi ile dünya üzerinde oldukça etkili olan büyüler arasındadır.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler, Çok farklı etkilerinin olmasından ötürü kişilerin kendi başlarına yapmadan sadece alanında uzman isimlerden yardım almaları önerilir. Bu alanda birçok büyücü ya da medyum yer alsa bile herkese güvenmek yerine gerçekten çok dikkatli olmak gerekir.

Piyasada yer alan safsatalara denk gelmek birçok kişinin sorun yaşamasına neden olacaktır. Bu yüzden de alanında uzman olmayan kişilerin çok farklı sorunlar oluşturabileceklerini bilerek hareket etmek gerekir.

Sümer Çivisi Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Sümer çivi büyüsü neden yapılır ve enokyan aşk büyüsü neden yapılır birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Ne zaman bu büyülerden yardım alınacak olduğu incelenirse;

  1. Evli olan çiftlerin biri birilerine daha çok bağlılık ve sadakat olması ve oluşan sorunların yok edilmesi
  2. Sevgili olan bireylerin arasında olan bağ problemlerinin ortadan kaldırılması
  3. Platonik olan aşıkların sevdiklerine kavuşmasını sağlaması
  4. Daha önce beraber olunsa bile beraberliklerin sürdürülemediği çiftlerde

Yukarıdaki noktalar meydana geldiği zaman daha çok bu iki büyü türünden yardım alabilirler. Aşk hayatlarında sorun olan kişilerin yardım aldığı bir büyü türü olarak yer alırken aralarında sorun olan kişilerin oldukça dikkatli olması gerekir. Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eğer büyüler yaparken kişiler alanında uzman olmayan ya da kendi başlarına bu tarz durumları devam ettirmek isterlerse çok farklı olan sorunlar ile de yüz yüze olabilirler.

Hal böyle olunca büyülere karşı çok dikkatli olmak da gerekir. Zaten büyü hangi alanda yapılacak olursa olsun ister ak ister kara fark etmez. Allah’a şirk koşma olarak kabul edilmesinden ötürü de dinen tamamen lanetli ve haram olarak yer almaktadır. Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Canbar Büyüsü Nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü

Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler, Sümer Çivi Aşk Büyüsü, Sümerlerin çok eski zamanlarda kullandığı bir büyü yöntemidir. Bu büyü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Ancak, dikkatli olmak ve etik kurallara uymak önemlidir. Büyüyü yapmadan önce, diğer kişinin rızasını almanız ve ona zarar vermemeniz gerektiğini unutmayın. Aşağıda Sümer Çivi Aşk Büyüsünün nasıl yapıldığını bulabilirsiniz:

1. İlk adım olarak, bir kil plaka ve çiviye ihtiyacınız olacak. Kil plakanın üzerine sevgilinizin ismini ve sizin isminizi çiviyle kazıyın.

2. Daha sonra, plakanın üzerine kanınızı damlatın. Bu, büyünün şişkinliğini artıracağına inanılan bir adımdır.

3. Bir tütsü veya mum yakarak, büyü enerjisini yükseltin. Dua edebilir veya meditasyon yapabilirsiniz.

4. Elde ettiğiniz enerjiyi, çizdiğiniz isimlerin olduğu kil plakaya gönderin. Meditasyon veya dua sırasında büyünün amacını ve niyetinizi net bir şekilde düşünmeye çalışın.

5. Büyünün etkili olması için, kil plakayı sevdiğiniz kişinin yakınına koymanız gereklidir. Onun evine veya yatağına saklayabilirsiniz.

6. Düzenli olarak meditasyon yaparak veya duada bulunarak büyünün etkisini artırabilirsiniz. İçten bir niyetle ve olumlu bir şekilde büyüyü uygulamaya devam edin.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler, Unutmayın, bu tür büyülerin etik ve sorumlu bir şekilde uygulanması çok önemlidir. Başka bir kişinin iradesine müdahale etmek veya ona zarar vermek etik dışıdır. Aşkın doğal akışına saygı duymak ve karşılıklı sevgi ve anlayışa dayanan ilişkilerin oluşmasını desteklemek her zaman en iyisidir. Sümer Çivi Aşk Büyüsü ve Enokyan Aşk Büyüsü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

1 yorum

  1. ben bu büyü yaptırınca bu kadar etkili olacagını asla düsünmedim ..hoca cok iyiyada bü büyü gercekten çok etkili biraz zaman geçti cocuk normalde çok korkak birisi zaten o yüzden kimseye yanaşmıyor . artık öz güven mi geldi yoksa büyünün tesiri mi bilmiyorum . benim odanın camı taş attı birisi ben çok korktum kimse böyle bişey yapamaz abimden çok çekinirler …
    baktım o çocuk isim vermeyelim şimdi .
    gel bi konuşalım felan dedi sabah konusalim dedim gitti ben hala inanamıyorum kapımızın önünden gecmeyen çocuk cama taş attı yani gercektenn hem hoca hem dualar çok işe yaradı hiç umudum yoktu ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*