Taha Suresi Fazileti Evlilik

Dinde yapılması istenen ve zina işlememek adına önemli olan evlilik adımında en önemli şey sevgi ve saygıdır. Her kadın veya erkek sevdiği insanla bir yuva kurmak ister ancak evliliği sürdürebilmek için karşılıklı sevgi ve saygı olması bu adımda çok önemlidir. Karşılıklı olarak sevgi hisseden bir eş bulmak bu devirde çok zordur.

Her insan diğerleri gibi kolay bir şekilde kendisini sevecek bir kadın veya erkek bulamayabilir. Bu da insana kısmetinin kapalı olduğunu düşündürür. Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kadın veya erkek fark etmeksizin taha suresi fazileti evlilik için dualar okuyabilir ve kısmetini tekrardan açabilir.

Taha Suresi Fazileti Evlilik Ne İşe Yarar?

Taha suresi fazileti evlilik duaları kişinin sevdiği adama veya kadına kavuşması için bir aracıdır. İster sevdiğinize kavuşmak için, ister sevdiğiniz kadın veya erkeği kendinize aşık etmek için, isterse kendinize bir kısmet bulmak için bu duayı kullanabilirsiniz. Büyü gibi kötü yollar yerine sadece kısmetinizi açmak için değil, her sorununuzda dua etme yolunu tercih etmelisiniz. Bu tarz sorunlarınız için büyü yapmak veya büyü yaptırmak hem sizin hayatınızı hem de karşı tarafın hayatını tehlikeye atar.

Evlenmek İçin Dua Etmek Dinimizce Günah mı?

Taha suresi fazileti evlilik duaları etmek veya herhangi bir sorun veya isteğiniz için dua etmek sadece Allah’a karşı isteklerinizi söyleme biçiminizdir. Dolayısıyla dinimizce hiçbir günahı yoktur. Dua etmek yerine kötü yollara başvurmak, sevdiğiniz adamı veya kadını sevdiğinden ayırmak veya bunun için büyü yollarına başvurmak dua etmekten kat kat daha kötüdür ve dinimizce günahtır. Bu sebeple gönül rahatlığıyla hayırlı bir kısmet bulup yuva kurabilmek için dualar edebilirsiniz.

Taha Suresi Fazileti Evlilik Duaları Neden Yapılır?

Taha Suresi Fazileti Evlilik
Taha Suresi Fazileti Evlilik

Bazı insanlar, diğer insanlar gibi şanslı olup yuva kuracağı insanı kendiliğinden bulamayabiliyor veya kısmeti kapalı olabiliyor.

Bu sebepler için taha suresi fazileti evlilik duaları edebilirsiniz;

  • Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız,
  • Üzerinizde nazar olduğunu düşünüyorsanız,
  • Sevdiğiniz adamla aranızı bozan kişiler olduğunu düşünüyorsanız,
  • Sevdiğiniz adamla en kısa sürede bir yuva kurmak istiyorsanız,
  • Sevdiğiniz adamı kendinize aşık etmek istiyorsanız,
  • Hayırlı bir kısmet bulup yuva kurmak istiyorsanız evlilik duaları edip kısmetinizi yeniden açıp sizler de mutlu bir yuva kurabilirsiniz.

Taha Suresi Fazileti Evlilik

Tam 21 defa taha suresini okumanız kendi kısmetinizin açılmasına veya sureyi okurken dile getireceğiniz ismin kısmetinin açılmasına neden olur. Devamlı olarak her gün tam 21 defa taha suresini okuyan kişiye, Allah, o kula ensar ve muhacirin sevabı kadar fazileti olduğu bilinir. Bu yüzden bu sureyi kısa süre değil her gün düzenli olarak 21 defa okumalısınız.

Ayrıca inançlı bir şekilde okumazsanız ve bir işe yarayacağını düşünmezseniz bu sure etkisini göstermeyecektir. Bu sureden etki almak istiyorsanız ve kısa sürede kısmetinizi açıp hayırlı bir kısmet bulmak istiyorsanız, inançlı ve yürekten bir şekilde bu sureyi okumanız gerekmektedir.

Hayırlı Bir Kısmet Bulmak İçin Edilecek Dualar

Günde 21 defa okuyacağınız taha suresine ek olarak bir şeyler daha yapmak istiyorsanız ve kısmetinizi en kısa sürede açıp hayırlı bir kısmetle evlenmek istiyorsanız, her gün 2 rekat namazınızı kıldıktan sonra tam 7 defa Fatiha, 7 defa ihlas, 7 defa felak, 7 defa nas ve 1 defa ayet-el kürsü okumanız gerekmektedir.

Bu duaları düzenli olarak her gün ve her namaz sonrası okuyup daha sonrasında ellerinizi Allah’a açıp isteklerinizi dile getirirseniz en kısa sürede kısmetiniz açılacaktır ve hayırlı bir kısmet bulup yuva kurabileceksiniz.

Hayırlı Bir Evlilik İçin Yapılması Gerekenler

Taha Suresi Fazileti Evlilik
Taha Suresi Fazileti Evlilik

İslam dinine inananların bayramı olarak kabul edilen mübarek cuma gününde yapacağınız ibadetler hem aşk hayatınızda hem de iş hayatınızda sizi iyi anlamda etkileyecektir. Eğer bir evlilik yaşıyorsanız ve mutlu değilseniz ya da kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüp hayırlı bir kısmet arıyorsanız, bir Müslüman olarak yapmanız gereken bazı şeyler vardır.

Cuma günleri abdestinizi alıp 2 rekat tövbe namazı kıldıktan sonra 18 kez cuma suresi okursanız hem hayırlı bir kısmet bulmanızda yardımcı olur hem de bir evlilik yaşıyorsanız o evliliğin hayırlı ve mutlu olmasını sağlar.

Bakla Büyüsü Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here