Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? İnsanlar yaşamları boyunca pek çok kişiyi sevebilir, fakat aşık oldukları insanlar her zaman sınırlıdır. Bu nedenle onları kaybetmemek, başkalarıyla olmasını engellemek kendine bağlamak ve aşık etmek için birbirinden farklı büyüler kullanılmaktadır.

Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?
Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bu büyülerin yapılışı amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Tabi burada söz konusu olan sadece amaç değil büyüyü yapan medyumun da, dini ,dili, inanışı, ırkı, yaşadığı yer, kültürü ve ilmi bu büyülerin hazırlanış ve kullanılış amaçlarında farklılık göstermektedir.

Bu nedenle farklı medyumlardan, farklı aşık etme büyüleri çıkmaktadır. Fakat bu büyülerin hepsinin ortak noktası, 2 kişilik bir ilişkide aşık olmayan birinin olmasıdır. Aşık etme büyüleri sayesinde sevdiğiniz fakat size karşı duyguları olmayan ve eksik olan kişilerin, sizi fark etmesi size yakınlık duyması ve aşıl olması şeklindedir.

Sıklıkla kullanılan bazı aşık etme büyüleri ise şöyledir. Fotoğrafla yapılan büyü, iple yapılan aşk büyüsü, kabala aşk büyüsü, papaz büyüsü ile yapılan aşk büyüsü, canbar aşk büyüsü, mumla ve nohutla yapılan aşk büyüleridir.

Canbar Aşk Büyüsü – Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?
Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Büyü insanlığın ilk zamanlarından itibaren, toplum tarafından mistik güçleri olduğuna inanılan kişiler tarafından yapılmaktadır.

Geçmişten günümüze gelen ve en çok yapılan büyülerin başında her zaman aşk büyüleri gelmiştir.

Çünkü aşk insanlığın ilk yaratılışından itibaren dünya üzerinde devam eden ve eskimeyen ender duygulardan bir tanesidir. Bu nedenle medyumla aracılığıyla sayısız aşk büyüsü yapılmaktadır.

Bu aşk büyülerinden canbar aşk büyüsü en bilenenlerdendir. Canbar aşk büyüsü  ve ak büyü sınıfına girer, yani birbirini seven ama arası bozulan, ya da platonik sevenlerin arasını yapmak, birbirilerini sevmelerini ve aşık olmalarını sağlamak için yapılan bir büyüdür.

Canbar büyüsü eski Türklerdeki şaman inanışına dayanır bu nedenle ülkemizde çok meşhurdur. Şaman kültüründen geldiğine inanılan ve bağları bulunan uzman ve ilmi yüksek medyumlara yaptırılır.

Bu büyü etkisini 5 gün içerisinde gösterir. işlemin yapılışından, tamamen kapanış aşamasına gelmesi ise 13 veya 15 gün sürmektedir.

Kabala Aşk Büyüsü

Kabala aşk büyüsü medyumlar tarafından uygulanan, büyü yöntemlerinden birisidir. Aşk dışında başka amaçlarla da kullanılan bu büyü, yapılış amacına göre değişiklik göstermektedir. Bu büyü aslında bir ritüeller bütünüdür ve ritüellerle uygulanmaktadır.

Amacına göre ayırma büyüsü, gideni geri getirme, bağlama büyüsü ve birbirini seven fakat ayrılanlar için yapılan aşk büyüsü ritüellerinden oluşmaktadır.

Bu büyü insanın duygu ve düşüncelerinin yönlendirilmesinde çok etkilidir. Bu nedenle aşk büyüleri denince akla ilk gelen ve en fazla yapılan büyülerdendir.

Bu büyünün yapılmasındaki en büyük faktör ise, yapılan kişinin kendisine büyü yapıldığını anlamaması ve fark etmemesidir. Fakat büyünün yapılan kişiye büyük etkileri bulunmaktadır.

Çünkü bozulması en zor olan büyüler arasındadır. Bu nedenle bu büyüleri yapan medyumlar hava ilmiyle ilgilenen, görünmeyen varlıklarla iletişim kuran, İbranice bilen, ilmi yüksek medyumlardır.

Papaz Büyüsü ile Yapılan Aşk Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?
Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Papaz büyüsü en güçlü aşk büyülerinden birisidir. Fakat kara büyü sınıfında yer almaktadır. Kara büyüler çoğunlukla iyi bir amaçla yapılmayan, soğutma, ayırma ve daha kötüsü ölüm büyülerinden oluşmaktadır.

Bu nedenle yaptıran için de yapılan için de ciddi tehlikeler barındırmaktadır. Papaz büyüsü genellikle ermeni papazlar veya yapmasını bilen başka dinlere de mensup medyumlar tarafından İbranice yapılan bir büyüdür.

Bu büyü aşk durumlarında genellikle bağlama, geri getirme, aşık etme papaz büyüsü şeklinde yapılmaktadır. İyi bilen medyumlar tarafından doğru yapıldığında, kesin sonuç veren en etkili büyülerden biri olarak bilinir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Aşk için yapılan büyüler kimi zaman büyüyü yapan tarafından bozdurulmak istenmektedir. Kimi zaman da bütün yapılan kişi veya çevresindeki insanlar tarafından fark edilip bozulmak istenmektedir.

Bazı aşk büyülerinin bozulma ihtimali çok düşükken bazıları bozulabilmektedir. Kara büyüyle yapılan aşk büyüleri genellikle tersi yönde yapılan ak büyülerle bozulmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki büyü bozmak zor bir süreçtir.

Bu nedenle büyüyü bozacak medyumu doğru seçmek çok önemlidir. Çünkü bir çok medyum ve büyücü, bütün büyüleri kolaylıkla bozacağını söyleyerek, sayısız insanı dolandırmakta ve bu süreci, olabildiğince uzatarak, insanlardan para koparmaya çalışmaktadır.

Bu nedenle büyüyü bozduracağınız kişileri dikkatli seçerek, daha önce bu medyumlara gidene kişilerin deneyimlerinden yararlanarak, bütün havas ilimlerine hakim, ruhlarla iletişine geçebilen, ön görüleri yüksek, sezileri güçlü medyumlar tarafından yaptırılmalıdır.

Gerçekleşmesi İmkansız Hacetler İçin Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

Medyum Alametleri – Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?, Medyum alametleri, medyumluk yeteneğine sahip olduğunu iddia eden kişilerin ortaya koyduğu belirtilerdir. Bu alametler, her medyum için farklılık gösterebilir, ancak genellikle aşağıdaki özellikleri içerir:

1. Şifacılık yeteneği: Medyumların birçoğu, enerjiye veya ruhsal güçlere sahip olduklarını iddia eder. Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? Bazıları baş ağrısı, sırt ağrısı gibi fiziksel rahatsızlıkları hafifletebilir veya iyileştirebilir.

2. Geleceği görme veya hissetme yeteneği: Medyumlar, gelecekteki olayları tahmin etme veya hissetme yetenekleri olduğunu iddia ederler. Bu, gelecekteki olası durumları veya kişilerin kaderini göreceği veya hissedeceği anlamına gelir.

3. Ruhsal iletişim yeteneği: Medyumlar, ruhlarla iletişim kurma yeteneğine sahip olduklarını iddia ederler. Ölü insanların ruhlarıyla iletişim kurarak mesajlar alabilir ve aktarabilirler.

4. Spiritüel görsel veya işitsel deneyimler: Medyumlar, ruhsal dünyadan görsel veya işitsel deneyimleri yaşadıklarını iddia ederler. Bazıları ruhları görme veya duyma yeteneğine sahiptir.

5. İçgüdüsel bilgi: Medyumlar, içgüdüsel olarak doğru bilgileri alabileceklerini iddia ederler. İçsel bir sezgi veya bilgi kaynağına sahip olduklarını söylerler.

Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?, Ancak unutulmaması gereken önemli bir nokta, medyumluk yeteneği bilimsel olarak kanıtlanmamış bir alandır ve iddialarını desteklemek için sağlam kanıtlar sunmadıkları sürece, bu iddiaların doğruluğuna dair kesin bir değerlendirme yapmanın zor olduğudur.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

1 yorum

 1. hocam merhabalar ..

  ben kendimden büyük hemde aile içinde olan birise asık oldum cok utanı yorum ..
  teyzemin eşi oluyo kendisi bizde kalmaya geldiklerinde bana özel bi çikolata aldıgını söyledi bende eniştem oldugu için yedim herkes vardı beni bi ayri sever nazım gecerdi kendisine ben çikolatyı yedikten sonra
  sürekli başım agrıyor .sürekli hastanediyim . yemekten içmekten kesildim uyuyamıyorum sonra kendimi teyzemde buluyorum artık olmadı hocalarada gittik bişey cikmaaıd
  2ay böyle devam etti yolda hastaneye giderken bi kadın yanıma geldi aslında birden belirdi yada hep arkamdaydı o kadar dikkat etmedim ki . yavrum dedi hastalıgın ne çok solgun görünüyorsun bilmiyorum dedim kac aydır bu sekild hastaneye gidip geliyorum .bişey cikmıyor bu arada biz çikolatı felan katmadık eiştmeix ama abimiz gibi hic şüphemiz yok .
  abla bana dedi ki sen tatlı birsey yemişsin ondan böykesin kendini en kısa zamanda okut ıye ben şok oldum bi hareket edemedım kaldım oldugum yerde ihtimal vermiyorm hemde aklım gelmıyo
  hocayla görüstüm annem vasıtasıyla okudu üfledi büyü yaılmıs bu cocuga dedi hemde ask büyüsü baya bi uğras verdik teyzemle eniştem ayrılma noktasına geldiler eniştem sürekli bizde bende ne zaman görsem heycanlanıyorum konusamıyorum noluyor felan dedikten sonra anneme anlattım annem orda anladı enştemin bana büyü yaptıgını teyzemle bosandılar benim üzerimde büyüde yavas yavs hükmünü kaybediyor yasin hocanın verdeiği dualar sayesinde

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*