Ayakkabı Büyüsü
Ayakkabı Büyüsü

Büyüler kişilerin isteklerine ve büyüyü yapacak kişinin ilmine göre değişkenlik gösterir. Büyülere genelde ikili ilişkilerde rastlanır. Bunlar arayı bozmak veya arayı yapmak için tercih edilir. Ayakkabı büyüsü de iki amaç için yapılır biri bağlama ve aşık etme, diğeri ayırma ve soğuma. Bunların yanında aile bireylerini de birbirine düşman etme özelliği olduğu için çok tercih edilen bir büyüdür.

Ayakkabı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

  • Büyüye maruz kalan kişide etkili bir ayak ağrısı meydana gelir.
  • Huzursuz ayak sendromu ile benzer özellikler taşır.
  • Büyü aşık edilmek için yapıldıysa kişi rüyasında büyü yaptıran kişiyi görür.
  • O kişiyi görür sadece ona yakınlık besler.
  • Büyünün kötü niyet ile yapılması büyü yapılan bireyde anı ruh değişimlerine sebep olur.

​​​​​​Birden görülen bu belirtiler sizde büyü olduğunun önemli bir göstergesidir. Büyü olduğundan şüphe duyan kişi veya kişinin ailesi uzman birinden yardım alarak büyünün çeşidini öğrenir ve daha sonra bu büyü için gerekli olan büyü bozma yönetimi uygular. Ayakkabı büyüsü bozulduğu taktirde kişi tekrar yaşamına dönebilir.

Ayakkabı Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ayakkabı büyüsü yapılacak kişinin anne ve baba ismi, kendi ismi ve doğum tarihi kağıda yazılır. Bu kağıda özel dualar okunur. Burada büyünün niyetine göre dua kısmı değişir. Gümüş kasenin içine safran mürekkebi atılarak işleme devam edilir.

Bu mürekkep bir toprağa dökülür. Dökülen bu alanın üstünde abanoz ağacı parçaları yakılır ateş söndüğü zaman ezilerek toz haline getirilir. Küllerin bir kısmı alınır bir kısmının üstü kapatılır. Kalan küller büyü yapılacak kişinin ayakkabısına sürülür. Sürülecek kısım ve dualar büyünün yapılış sebebine göre değişmektedir.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayakkabı büyüsü kendi başına halletmesi oldukça zor ve tehlikeli bir büyüdür. Büyüden şüphe duyuluyor ise uzman medyum veya hocalardan yardım almak gerekir.

Bu konuda uzman kişi size bakım yaptıktan sonra büyü bozmak için gerekli ritüelleri oluşturur. Bu sayede size ve sevdiklerinize zarar vermeden üzerinizdeki kötü enerjilerden kurtulmuş olur ve günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kolay aşk büyüsü başlıklı yazımızı okumadıysanız tıklayınız.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here