Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü eşleri veya sevgilileri birbirlerinden soğutmak aralarını açmak veya boşanmak için kullanılan bir büyü yönetimidir. Bu büyüler çeşitli olup yapan kişi ve yapılan büyünün gücü ile alakalıdır. Ayırma büyüleri yapmak da bozulmak da son derece zordur. Kendi başınıza büyü yapmak veya büyüyü bozmaya çalışmak son derece tehlikeli olup büyünün size zarar vermesini sağlayabilir. Genelde büyü yapılan kişi veya kişiler üzerlerinde büyü olduğunu anlayamazlar.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kara büyü olarak bilenen ayırma büyüleri çeşitlere ayrılır. En etkili sonucu veren ayırma büyüleri şu şekildedir;

 • Evliliklerde kadınları soğutan soğutma büyüsü
 • Karı-kocayı ayıran karabiberi büyüsü
 • Evli çiftleri kavga ettirip ayıran büyü
 • Sevgilileri ayıran birbirinden soğutan ayırma büyüsü
 • Resimlerle yapılan ayrılma büyüsü

Ayrılma büyüsü çeşitleri daha çoktur ama kullanılan genel büyü çeşitleri bu şekildedir.

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Ayırma büyüsü genellikle mutsuz olan sevgilileri ayrılmak için yapılır. Evli olan eşleri ayırıp evli taraftan biri ile ilişki yaşamak istemesi de bu büyünün tercih edilmesi sağlar. Evli olan çiftin aileleri tarafından sevilmeyen kişinin boşanması için yapılır. Bu sayede kişiler kendileri farkında olmadan doğal yollar ile ayrıldıklarını düşüneceklerdir.

Ayırma Büyüleri Belirtileri Nelerdir?

Ayrılma büyüsü yapılan çift önceden ne kadar iyi anlaşırsa anlaşsın büyü yapıldıktan sonra aralarına sıkıntılar girmeye başlar. Bazen sebep yokken veya en ufak bir olaydan kavga edip birbirlerinden soğumaya başlarlar.

 • Ayırma büyüsü yapılan kişiler genellikle bir kaç gün içinde birbirlerinden soğumaya başlar.
 • Bir hafta içinde birbirlerine olan tahammül seviyesi azalır.
 • Birinci haftanın sonunda eşler veya sevgililer ayrılma kararı alırlar.
 • Bir ayın sonunda eşler ayrılır.

Genellikle ayırma büyüsü süreçleri bu şekilde gerçekleşir. Yapılan büyü çeşidi ve büyü yapan kişinin ilmi de büyünün tesirini hızlandırır.

Ayırma Büyüleri Yapmak Tehlikeli Midir?

Kara büyüler sınıfına giren ayırma büyüleri her büyü gibi tehlikeler içermektedir. İslam dinine göre büyünün her çeşit zaten günahtır. Büyüde kullanılan bazı metafizik varlıklar büyü yapılan kişinin yanında bir süre sonra büyü yaptıran kişiyi de rahatsız edebilir. Büyü yapan kişiden korunmak için muska talep edilebilir.

Büyü ile bir çifti birbirinden ayırmak son derece kolaydır. Büyünün yapıldığını anlamayan kişiler veya çiftin yakınları ilmi yüksek bir kişiden yardım almadığı sürece ayırma büyü bozulmayacaktır. Etkisini korumaya devam edecektir.

Eşinin Birlikte Olduğu Dostundan Ayırma Büyüsü başlıklı videomuzu izlemek isterseniz tıklayınız.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

3 YORUMLAR

 1. Çok etkili bir medyum diyebilirim. Başarıya 13 günde ulaştık ama dua ile elbette.

 2. Sağlıklı zamanlar diliyorum herkese. Benim sıkıntım uzaklaşmasını benden gitmesini istediğim birisi içindi. Neyse ki yasin hocamın bana hazırladığı etkili ayırma tılsımı sayesinde başarıyı elde ettik ve kısa zamande sonuca ulaştık. Doğru adres burası deneyen pişman olmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here