Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri, Büyü olayı yaşadığımız coğrafyada eski çağlardan beri yapılıyor. Bazı insanlar amaçlarına ulaşmak için büyüyü kullanır ve çoğu kez başarılı olarak amaçlarına ulaşır. Büyü farklı âlemlerde yaşayan ve insanlar arasında üç harfli diye tabir edilen cinler vasıtası ile yapılan işlemdir. Büyünün de amacı zaten o varlıklardan yardım almak ve isteklerini yerine getirtmek. Büyüler farklı amaçlarla ve farklı şekillerde yapılır. Bu büyülerden biri de bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü birçok büyü çeşidine göre farklı metotlarda ve farklı şekillerde yapılır.

Bağlama Büyüsünün Yapılış Amacı – Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri
Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsü kadim büyü kitaplarında yer eden ve geçmişten günümüze kadar gelen eşler arasında zamanla ortaya çıkan soğukluğu ortadan kaldırmak için aralarında gönül bağı kurmak için bağlama büyüsüne başvurulur. Bağlama büyüsünün amacı çiftler arasında muhabbeti artırmak ve aralarındaki gönül bağını, yakınlığı artırmak için bu büyü yapılır. Bağlama büyüsü sadece evli çiftlere değil sevgililere, platonik aşıklara da uygulanır. Burada ki amaç sevenleri birbirine kavuşturup bir ömür boyu mutlu olmalarını sağlamaktır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama Büyüsü Belirtileri, Havas ilimlerinde pek çok büyü çeşitleri bulunduğu gibi bağlama büyülerinde de oldukça fazla büyü çeşitleri bulunur. Eşleri, sevgilileri bir ömür boyu birbirine bağlar ve aralarındaki muhabbeti güçlendirir. Bağlama büyüsünün bazı çeşitleri bulunuyor. Bu büyü çeşitleri şunlardır;

 • Eşleri bağlama büyüsü
 • Kırmızı mumla yapılan büyü
 • Kocayı bağlama büyüsü
 • Adet kanıyla yapılan büyü
 • Sabunla yapılan büyü
 • Deve derisiyle yapılan büyü
 • Giden sevgiliyi getirme büyüsü
 • Nohut taneleriyle yapılan büyü
 • Kaşıkla yapılan büyü

Bağlama büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Giden eşi ve sevgiliyi geri getirmede yapılan etkili bir büyüdür. Geçmişten günümüze kadar çok fazla yapılan büyülerden bir tanesi bağlama büyüsüdür.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Bağlama büyüsü en eski büyülerden biridir. Bu büyünün farklı çeşitleri ve farklı metotları bulunur. Bu metotların amacı aynı olsa da izlenecek yollar farklıdır. Bağlama büyüsünü teknik olarak herkes yapabilir. Fakat bu büyülerin tutma ihtimalini düşünecek olursak tecrübesiz biri tarafından yapılması yapmış olduğu faaliyet büyü sınıfına dâhil olmaz. Ve büyü olmaz. Ayrıca bazı zor büyüleri her insan yapamaz ve yapmaya cesaret de edemez. Büyüler genellikle havas ve ledün ilmine sahip medyumlar tarafından yapılması daha uygun oluyor. Bağlama büyüsünde de bu medyumlar daha etkilidir.

Bağlama Büyüsünün Tutma Süresi

Bağlama büyüleri genellikle İç Ana doludaki köy ve kasabalarda yaygın olarak görülür. Genellikle aşıkları ve sevgilileri bir araya getiren büyülerdir. Fakat bu büyüler uygulama biçimine göre farklı tesirlere ve etki sürelerine sahip büyülerdir. Örneğin en etkili bağlama büyüleri arasında adet kanı ile yapılan büyü gelir. Yapılışını ve uygulanışı doğru yapıldığında 3 gün içerisin de tesirini gösterir. Fakat diğer bağlama büyülerinde tesiri 3 haftaya kadar sürmektedir. Bağlama büyüleri uygulama ve yapılışına göre süreleri farklılık gösteriyor.

Bağlama Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Bağlama büyüleri çeşitleri oldukça fazladır. Bu büyülerde kullanılan malzemelerde oldukça basit ve kolaydır. Herkesin kolaylıkla bulacağı malzemelerle yapılır. Bunlar şunlardır;

 • Kırmızı mum ve kırmızı karton
 • Nohut
 • Kaşık
 • İp ve sabun
 • Ayna
 • Masa
 • Adet kanı

Bunlar ve daha birçok malzemeyle kolaylıkla bağlama büyüsü evlerde yapıla bilinir.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri
Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüleri birbirinden farklı olsa da ledün ilmine göre tüm büyüler aynı belirtileri gösterir. Bir kişinin düşüncelerinde, hal ve hareketlerine dikkat edildiğinde bağlama büyüsü etkisi altında olup olmadığı tespit edilir. Fakat emin olmak içinde işinde uzman medyum hocalardan yardım alınmasında fayda vardır. İnsanlar üzerinde bağlama büyüsünün belirtileri gözle görülür bir şekilde şu şekildedir;

 • Bağlama büyüsü yapılan kişi rüyalarında bağlandığı kişiyi görür.
 • Bağlandığı kişiden ağır sözler duysa bile ondan asla vazgeçmez ve haklı olduğunu savunur.
 • Bağlama büyüsü etkisi altında kalan kişi eşini, anne ve babasını, evlatlarını hiçe sayar.
 • Kişi bağlandığı kişiyi bir ömür boyu mutlu etme peşinde koşar.

Bağlama büyüsü belirtileri bu şekildedir. Kişi bağlandığı kişiden başka kimseyi gözü görmez ve onun istediği bir kişiliğe sahip olur.

Bağlama Büyüsünün Fiziki Belirtileri

Bağlama Büyüsü Belirtileri, Büyüye maruz kalan kişi büyü yapıldığının farkına varamaz. Her ne kadar duygularında ve düşüncelerinde büyük bir değişim olsa da kendisi bu değişimi anlamaz. Genellikle çevresindekiler bu durumdan şüphe edebilir. Ayrıca büyüye maruz kalan kişilerde ufak tefek böbrek ağrıları görünebilir.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

Bağlama büyüsü kadim büyü kitaplarında ve kara büyüler sınıfındadır. Bunun için bağlama büyüsünün yapılışı kadar bozulması da zordur ve uzun zaman alır. Bazı durumlarda uzun yıllar boyunca bu büyünün tesiri bulunur. Bağlama büyüsünü işinde uzman bir medyumun yapması bozulmasını da zorlaştırır.

Bağlama Büyüsü Belirtileri, Bazı büyülerde büyünün bozulması için büyüyü yapan medyumun tespit edilmesi bile gerekiyor. Bu durumda büyüyü yapan medyumlardan daha üstün ve deneyimli bir medyum bulunarak büyünün bozulması yapılabilir. Bağlama büyüsünde büyüyü yapmak için gereken malzemeler gibi büyüyü bozmak için de bazı malzemelere ihtiyaç bulunur. Bunlar özellikle büyüye maruz kalan kişiye ait özel eşyalardır.

En Etkili Sevgi Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımızı Takip Etmek isteye Bilirsiniz. Medyum Yasin Hoca

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 2]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*