Dil Bağlama Büyüsü

Eskiden beri ülkemizde onlarca farklı şekilde büyü yapılıyor. Bu büyüler genellikle aynı benzer amaçlarla yapılıyor. Örneğin bağlama büyüsü başlığı altında onlarca farklı büyü çeşidi bulunur ve bu büyülerin amacı tektir. Farklı şekillerde yapılsa da amacı aynıdır.

Fakat bazı büyülerin amaçları çok farklıdır ve bu büyülerin yapılışları da farklıdır. Bu büyülerden biri de dil bağlama büyüsü ‘dür. Büyü çeşitlerine göre iyi amaçlı bir büyü olan yapıcı bir özelliğe sahiptir. Kötü amaçlı kişilerin yapacakları faaliyetlerin önüne geçmek amacıyla yapılan bir büyüdür.

Dil Bağlama Büyüsünün Belirtileri

Dil Bağlama Büyüsü
Dil Bağlama Büyüsü

Günümüzde dil bağlama büyüsüne olan ilgi gittikçe artar. Dil bağlama büyüsünü doğru malzemelerle yapıldığında olumlu sonuçlar doğurur. Dil bağlama büyüsü yapılan kişilerde bazı belirtiler görülür. Çevresine ve size karşı olumsuz konuşan kişiler bu dil bağlama büyüsü ile daha ılımlı konuşacaktır. Size karşı kötü düşünceler besleyen kişiler bu büyüyle size karşı sevgi dolu olacaklardır. Hoşgörülü tavırlar sergilerler.

Dil Bağlama Büyüsünün Tutması

Dil bağlama büyüsü kötü düşünceli ve çok fazla dedikodu yapan kişiler için yapılıyor. O kişilerin konuşmaları ve faaliyetlerini durdurmak için yapılır. Etkili bir dil bağlama büyüsü bir haftaya kadar etkisini gösterir. Dil bağlama büyüsünün etkili olması için işinde uzman medyum hocalardan yardım almanız gerekiyor. Bir hafta içinde sonuçlanan dil bağlama büyüsünde büyü yapılan kişi sizin hakkınızda dili bağlanır ve olumsuz bir söylemden vazgeçer.

Dil Bağlama Büyüsünün Amacı

Dil bağlama büyüsü geçmişten günümüze kadar gelir. Dil bağlama büyüsünün amacı şu şekildedir;

 • Bu büyüyü genellikle eşinden kötü sözler duyan kişiler yaptırır. Bu büyü sayesinde kadınlar eşleri tarafından azarlanmazlar.
 • Kadınlar çalıştıkları işyerlerinde uğradıkları sözlü tacizlerden dolayı da dil bağlama ritüeli yapılır. Bir daha kadına karşı patron ya da çalışanlar tacizde veya kötü sözde bulunmazlar.
 • Evli çiftlerin hayatlarına kayınvalide veya görümce karışıyorsa bu dil bağlama büyüsü yapılarak evli çiftlerin hayatlarına karışılması engellenir.
 • Öğrencilerde arkadaşlarından veya öğretmenlerinden kötü söz duyduklarında da dil bağlama büyüsü yapılır.
 • Dil bağlama büyüsünün amaçları oldukça fazladır. Bu büyü yapılmak istendiğinde işinde uzman medyum hocaların desteği alınması gerekir.

En Etkili Dil Bağlama Büyüleri

Dil Bağlama Büyüsü
Dil Bağlama Büyüsü

Her büyüde olduğu gibi dil bağlama büyüsünde de başlıca çeşitler bulunur. Bu büyüler için farklı malzemelere ve farklı dua ve tılsımlara ihtiyaç duyulur. Bu büyülerden bazıları şunlardır;

 • Kırmızı bez büyüsü
 • Beyaz kağıt büyüsü
 • Fotoğraf büyüsü
 • Düğüm Büyüsü

Bu büyüler dil bağlama büyülerinin bazılarıdır. Bu büyüler isimlerini kullanılan malzemelerden alır.

Kırmızı Bez Büyüsü İle Dil Bağlama

Kırmızı bez büyüsü genellikle Perşembe gecesi yapılan bir büyüdür. Bu büyüyü yapmaya karar verildiğinde ilk Perşembe gecesi kırmızı renkte bir bez ve siyah mürekkep kalem temin edilir. Mürekkep kalemle dili bağlanmak istenen kişinin adı yazılır. Kırmızı bezin arka kısmına konu ile ilgili bazı dualar yazılır. Daha sonra isim içte kalacak şekilde bez dikilir. Dikme işlemi sağlam olmalıdır. Dikme işleminden sonra kırmızı bez kıyafetlerinden birine dikilebilir. Bu şekilde ismi yazılı kişinin dili bağlanmış olur.

Beyaz Kağıt Büyüsü İle Dil Bağlama

İnsanlar bazen başkalarının evliliği hakkında bile konuşabiliyorlar. Kötü niyetli olan bu konuşmaları engellemek için yapılan büyülerden biri de beyaz kağıt büyüsüdür. Bu büyünün yapılış aşamaları şunlardır;

 • Beyaz ve pürüzsüz bir kağıt seçilir.
 • Bu kağıda mürekkepli kalem ile bazı dualar yazılır.
 • Daha sonra bu kağıt dörde katlanarak muska haline getirilir.

Yapılan muskayı büyüyü yapan kişi üzerinde taşır ve evliliği hakkındaki tüm olumsuz söylemler son bulur.

Fotoğraf Büyüsü İle Dil Bağlama

Dil Bağlama Büyüsü
Dil Bağlama Büyüsü

Fotoğraf birçok büyüde kullanılıyor. Bağlama, papaz büyüsü bunlardan birkaçıdır. Fotoğrafın kullanıldığı büyülerden biri de dil bağlama büyüsüdür. Bu büyünün yapılışı da şu şekildedir;

 • Ağzı bağlanmak istenen kişinin fotoğrafı bulunur.
 • Fotoğrafın arkasına ismi ve anne adı yazılır.
 • Daha sonra fotoğrafın çevresine 13 adet mum yakılır.

Bu mumlardan 12 tanesi fotoğrafa damlatılır 13. Mum ise şahsın ağzına damlatılır.

Son olarak fotoğraf yakılır. Bu şekilde fotoğraftaki kişinin ağzı bağlanır.

Düğüm Büyüsü İle Dil Bağlama

Düğüm büyüsü ile sizin hakkınızda olumsuz düşünen veya konuşan kişilerin dilini bu büyüyle bağlayabilirsiniz. Düğüm büyüsünü şu şekilde yapabilirsiniz. 7 tane rengârenk ip alıp bu her ipe ayrı ayrı dua okunur. Sonra bu ipliklere 7 düğüm atılır. Her düğüm atıldıkça dualar okunur ve niyette bulunmanız gerekir. Düğümler atıldıktan sonra ipi ağır taşın altına koyulması gerekir. 3 veya 4 gün sonra sizin hakkınızda kötü düşünen kişiler olmayacaktır.

Aşık Etme Büyüsü Geri Teper Mi yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here