Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü Nasıl Bozulur?
Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüye inanmayan insanlar kadar, büyüye maruz kalmaktan korkan insan sayısı da oldukça fazladır. Büyü Nasıl Bozulur? Her açıdan çıkar sağlanmak istenen, dinen yapılması kötü kabul edilen doğaüstü davranışlar büyü olarak adlandırılmaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?
Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüye maruz kalan kişilerin hayatları bir anda istemedikleri bir hale girebilmektedir. Bunun farkına varıldığı zaman direk bozulması gerekmektedir. Bunun için mutlaka bu konuda kendisinin geliştirmiş olan kişilerden yardım almak gerekmektedir. Büyü yapıldığından şüphelenen kişiler ilk olarak büyüler nasıl bozulur? bunu araştırmaktadır. Daha sonra ise kimlerden yardım alması gerektiğini düşünmektedir.

Büyünün Bozulabilmesi İçin Kimlerden Yardım Alınmalıdır? – Büyü Nasıl Bozulur?

Çıkar sağlamak ya da insanlara zarar vermek amacıyla yapılan büyülerden kurtulmaya herkes yardımcı olamamaktadır. Öyle ki yardımcı olabileceği söyleyen çoğu insan sahtekarlık yapmaktadır. Bu şekilde insanları kandırarak onlardan haksız kazanç elde etmektedir. Bu durumların oluşmaması için doğru araştırılmalar yapılması gerekmektedir.

Ayrıca büyüyü anlama başlıklı yazımıza bakmak için tıklayınız.

Şüpheli gerçekleşen durumlarda da mutlaka kaçınılmalıdır. Bu tarz durumları yaşayan kişiler genelde ne yapacaklarına kolay karar verememektedir. Bunun için mutlaka bilen kişilere danışarak hareket etmek gerekmektedir.

Büyüler Kaça Ayrılır?

Büyüler kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. Bunlar ak büyü ve kara büyü olarak adlandırılmaktadır. Ak büyüler bir canlıya iyi niyetle yaptırılan büyülerdir. Kara büyülerde ise genellikle nefsi duygular ön plandadır.

Tamamen kötülük odaklı olarak yapılmaktadır. Kara büyü yaptıran kişiler, karşısındaki kişilerden maddi ya da manevi çıkar elde etmek istemektedir. Kara büyüyle uğraşan kişiler, bu büyülerin kendisine de musallat olmasına neden olabilmektedir.

En Sık Yaptırılan Büyüler Nelerdir? Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler belli amaçlar için yapılmaktadır.

Bu nedenle en sık yapılan büyüler şu şekildedir;

  • Karı ya da kocanın arası bozulması
  • Karı ya da kocanın arasının düzelmesi için
  • Kadın ya da erkeğin kısır kalmasını sağlamak için
  • Kişilerin mallarının ya da ticaretlerinin zarar görmesi için
  • Kişilerin ölmesi ya da hastalanması için yapılabilmektedir. Bu büyülere her dönem ilgi gösterenler bulunmaktadır.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılabilir? Büyü Nasıl Bozulur?

Eğer ki bir kişiye büyü yapıldıysa mutlaka bunun belirtileri olmaktadır. Bu da büyü yapıldığının anlaşılmasına yardımcı olmaktadır. Büyü yapılan kişiler bazı sure ya da duaları okurken nefesleri daralabilmektedir. Eğer ki bu durumlar gözlenirse o kişide büyü var anlamına gelmektedir.

Büyü Nasıl Bozulur? Hangi Dualar Okunur

Büyüyü bozmak için dua etmek veya dualar okumak, bazıları için etkili olabilecek bir yöntem olabilir. İşte büyüyü bozmak için okunabilecek bazı dualar:

1. Ayetel Kürsi: Büyüyü bozmak için sıkça okunan dua Ayetel Kürsi’dir. Ayetel Kürsi, Kur’an-ı Kerim’in en uzun ayeti olan Bakara Suresi’nin 255. ayetidir. Bu dua, Allah’ın engin kudretini ve büyüyü bertaraf etme gücünü ifade eder.

2. Felak Suresi ve Nas Suresi: Felak ve Nas sureleri, dinimizde kötülüklerden ve zararlı etkilerden korunmak için sıkça okunan dualardır. Büyü gibi olumsuz enerjileri bozmak için de etkili olabilirler.

3. Selamet Duası: “La ilahe illallahul haliim, subhanallahul aliyyul azim” şeklinde okunan Selamet duası, kötü enerjileri bertaraf etmek ve kendini korumak için etkilidir.

4. Huzur Duası: “Bismillahirrahmanirrahim. Ya Latif, Ya Latef, Ya Subhan, Ya Mucib, Ya Rahim, Ya Hannan, Ya Mannan, Ya Allah” şeklinde okunan Huzur duası, iç huzur ve güvenlik için okunabilir.

Bu duaları okurken niyetinizi iyileşme, korunma ve büyünün bozulması şeklinde belirleyin ve samimi bir şekilde dua edin. Büyüyü bozmak için dua etmek önemli bir adım olabilir, ancak yine de profesyonel bir medyum veya büyücüye danışmanız daha iyi olabilir. Ayrıca, Allah’a yönelmek, dua etmek dışında, yukarıda bahsedilen diğer bozma yöntemlerini de kullanabilirsiniz.

Büyü Bozmak için en Çok Okunan Dua

Büyü Nasıl Bozulur?, Büyüyü bozmak için en çok okunan dua, Büyüden Korunma Duası’dır. Bu dua, büyüye maruz kalan kişinin kendini ve etrafındakileri kötü enerjilerden korumak için okunabilir. İşte Büyüden Korunma Duası:

“Hasbinallah ve nimel vekil, nimel Mevla ve nimel nasir.
La haula ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.”

Bu dua, büyüye maruz kalan kişinin Allah’a sığınmasını, O’nun yardımına güvenmesini ifade eder. Okurken niyetinizi büyüden korunmak olarak belirleyin ve samimi bir şekilde dua edin. Ayrıca, etkisini artırmak için bu duayı düzenli olarak okumanız, Allah’a olan inancınızı güçlendirmeniz ve sıkıntılarınızı O’na arz etmeniz önemlidir.

Defne yaprağı ile büyü bozma başlıklı videomuzu izlemek için tıklayınız.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*