Büyüyü Anlama
Büyüyü Anlama

Büyü, geçmişten günümüze kadar ulaşan enerji kontrolüdür. Bu enerji kontrolü oldukça tehlikeli bir durumdur. İnsan beynini tamamen etkisi altına alabilen büyü, kişinin ölümüne kadar yol açabilir. Bu kadar tehlikeli bir durum karşısında bilinçli olmanın her zaman faydası vardır. Büyüyü anlama konusunda bilgi sahibi olmak her zaman gereklidir.

Kendi Başınıza Büyüyü Anlayamazsınız

Bazı büyüler özellikle çok kuvvetlidir. Tamamen insanının zihnini etkisi altına alabilir. Büyüyü anlama, kişinin tek başına yapabileceği bir durum değildir. Mutlaka medyumcudan veya hocadan yardım alması gerekir. Özellikle büyünün etkisinde olan kişi kolay kolay büyüyü anlayamaz. Bu nedenle büyüyü fark etmesi oldukça zordur. Kişinin büyüyü fark etmesi halinde yine kendi başına kesinlikle müdahalede bulunmaması gereklidir. Büyü, oldukça büyük bir tehlike arz eden bir durumdur. Bu nedenle kişinin büyüyü anlaması durumunda hemen uzman bir medyumcuya gitmesi gereklidir. Yanlış müdahale durumu daha çok olumsuz hale getirebilir.

Kötü Amaçla Yapılan Büyüleri Anlama

Kötü amaçlı yapılan büyüyü anlama oldukça zor olabilir. Ancak bu büyülerin genel olarak belli belirtileri vardır.

Bu belirtiler şunlardır:

  • Depresyon
  • Halsizlik
  • Öfke
  • Sinir
  • Kaygı
  • Geçimsiz

Bu durumlar genel olarak kötü amaçlı büyülerin belirtileri arasında yer alır. Bu belirtiler yapılan büyünün çeşidine göre farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak bu belirtilere rastlanmaktadır.

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Anlama

Ayırma amaçlı yapılan büyüyü anlama büyünün çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak görülen belirtisi, bireyin cinnet geçirmesidir. Özellikle ayırma büyülerinde kişi oldukça fazla sinirli bir yapıya sahip olur. Çevresindeki her şeye sinirlenir.

Defne yaprağı ile büyü bozma konusunda videomuzu izlemek isteyenler için derledik.

Birleştirme Amaçlı Yapılan Büyüyü Anlama

Birleştirme amaçlı yapılan büyüyü anlama genel olarak belli belirtiler ile kendini gösterir.

Bu belirtiler şunlardır:

  • Kişi aklına hükmedemez
  • Kişi sanki başkasıymış gibi hisseder
  • Büyüyü yaptıran kişinin düşüncelerini dinler ve ona tabii olur

Bu belirtilerde birleştirme büyüsünün genel belirtileri arasında yer alır. Hangi büyü çeşidi olursa olsun kişinin kendi kendine bu büyüye müdahale etmesi oldukça yanlış bir davranıştır. Bu konuda mutlaka bir medyumcudan yardım almanız gereklidir.

Saç teli ile yapılan aşk büyüsü konusunda makalemizi okumak isterseniz tıklayınız

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here