Canbar Aşk Vefki

Canbar Aşk Vefki, İslam aleminde de bilindiği üzere vefk, büyü anlamına gelen bir tabirdir. Canbar Aşk Vefki Gelenekselleşmiş bir hale gelen büyüler, geçmiş zamanlardan beri farklı sebeplerle ve amaçlarla yapılmaktadır. Kuran’da da büyüye dair kısımlar yer almaktadır.

Canbar Aşk Vefki
Canbar Aşk Vefki

Bu sebeple hem müslüman ve inançlı kişiler hem de diğer dinlere mensup kimseler büyüye inanmaktadır. Büyüye inanmak, yapılan büyünün etki etme oranını artırdığından ve işe yarama süresini hızlandırdığından, inanç büyük önem arz etmektedir. Bu büyülerden biri olan canbar aşk vefki, yani aşk büyüsü, sevdiğiniz kişiyle aranızda bağ kurmanıza yaramaktadır.

Aşk büyüleri, sevdiğiniz insanları birbirine bağlamak için de kullanılabilir. Kendi kısmetiniz için ve başka insanları birbirine bağlamak için aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşık etme vefkini şu amaçlarla yaptırabilirsiniz:

 • Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlamak,
 • Bir kimseye herhangi bir kişi veya durumu sevdirmek,
 • Sevgiyi aşka döndürmek.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? – Canbar Aşk Vefki

Aşk büyüsünü yapacak kişinin tecrübeli olması, büyünün işe yaraması konusunda önem taşır. Neticede büyü, bir çeşit enerji gönderimidir. Büyü yapılırken kullanılan materyaller ise yalnızca bu enerjinin şiddetini artırmaya yarar.

Aşk büyüsü için büyünün yapılacağı kişinin büyü içerisinde net olarak ifade ediliyor olması gerekir. Bu işlem için bir fotoğraf, tam isim ya da görüntü işe yarayabilir. Büyüyü yapacak kişinin farklı materyal beklentileri bulunuyor olsa da genellikle kişi ve zaman gibi kavramların net olarak ifade edilmesi, büyünün işe yarama sürecini hızlandırmaktadır.

Öncelikli olarak, canbar aşk büyüsünü yaptırmak için büyüye inanıyor olmanız gerekmektedir. Böylelikle sevginizi karşı tarafa geçirecek gerekli enerjiyi sağlayabilirsiniz. Büyü, sizin enerjinizin yani sevginizin, karşı tarafa yansımasını sağlar. Bu şekilde karşı taraf da size aşık olur. Büyünün işe yaramasındaki etkenlerden biri kimi zaman büyü yapılan kişinin büyüye inanmasından da geçebilmektedir.

Canbar Aşk Vefki Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Canbar aşk vefkinin işe yaramasında büyüyü yapan kişi de önem taşımaktadır. Bilgili ve alanında tecrübeli birine aşk büyüsü yaptırarak daha hızlı ve kesin sonuçlar alabilirsiniz. Yapılan büyülerin çoğu kısa ya da uzun vadede etkili olur.

Bu sebeple, büyüyü yaptırmak istediğinizden emin olmalısınız. Kesin tutumunuz, büyünün işe yarama sürecini hızlandıracaktır. Gerçekten ve isteyerek yapılan aşk vefki duası, gönlünüzden geçmelidir. Bu sayede aşk büyüsü işe yarayabilir. Daha hızlı etki alabilmek için önem taşıyan etkenler şunlardır:

 • Bilen biri tarafından büyünün yapılması,
 • Büyüyü yaptıranın bu dileğini gönülden istemesi,
 • Gerekli materyallerin bulunması,
 • Büyü yapılan kişinin büyüye inanması ya da ihtimal vermesi.

Canbar Aşk Vefki Kimler Yapabilir?

Canbar aşk vekfi yapabilecek kişinin bunu daha önce yapmış olması ya da farklı büyüleri deneyimlemiş olması gerekmektedir. Çünkü evrende her şeyin bir yansıması vardır. Bu sebeple iyi niyetle yapılan büyüler, tıpkı kötü niyetle yapılanlar gibi yapan kişiyi de etkilemektedir. Enerjinin korunumu sebebiyle, aşk büyünüzün iyi niyetli olduğundan emin olmalı ve yapan kişiye güvenmelisiniz. Ayrıca, yapılan büyünün işe yarayacağına aşk vefki yaptıranlar da inanmalıdır. Bu gereklilikleri yerine getirerek büyüyü yapan kişiye yardımcı olabilir, etki hızını da artırabilirsiniz.

Aşk vefkini yapacak kişide bulunması gereken diğer özellikler şunlardır:

 • İnanç sahibi olması,
 • Büyüler ve çalışma şekilleri ile ilgili bilgi sahibi olması,
 • İnancı doğrultusunda yaşayan ve kendini adamış biri olması,
 • Dua ve vefk konusunda tecrübe sahibi olması.

Vefk Yapılan Kişi Nasıl Etkilenir?

Vefk yapılan kişinin etkilenme durumu, büyüyü kimin yaptığına ve gücüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak genel itibariyle sıralama şu şekilde gerçekleşir:

 • Vefk yapılan kişiye büyü, yani enerji iletilir.
 • Gönderilen enerji iletilerek tesir etmeye başlar.
 • Vefk yapılan kişinin algılama şeklinde değişimler meydana gelmeye başlar.
 • Algılama biçimi, düşünüş biçimini tetikler.
 • Değişen düşünüş biçimi, zamanla kalbi de ısıtarak büyünün tamamen tesir etmesine olanak tanır.

Vefk yapılan kişideki değişimlerin farkına varabilmek için yakınında da bulunmanız gerekir. Büyünün ardından vefk yapılan kişiye karşı sabırlı ve nazik olmanız, düşünüş ve algılama tarzının değişiminde etkin rol oynayacak, olumlu bir etki gösterecektir. Aşk vefki etkileri, kişiden kişiye değişebilmektedir.

Canbar Aşk Büyüsü Yorumları

Aşk büyüsü yorumları ile ilgili olarak en çok karşılaşılan durumlardan biri ne zaman gerçekleşeceği ile ilgili endişedir. Endişe etmeniz, büyüye inançsız olduğunuz anlamına gelebilir. Bu sebeple endişe etmemeli ve zamana bırakmalısınız.

Çünkü endişe etmeniz süreci yavaşlatacaktır. Özel aşık etme vefki de dahil olmak üzere birçok büyü ile ilgili yorumlar görebilirsiniz. Bu yorumların kimi iyi kimileri de kötü yönde olacaktır. Yapılan büyü kişiye özeldir. Bu sebeple de herhangi bir kimsenin yaşadığı tecrübe sizin için referans olamaz. Evrenin işleme şekli, her insan için farklı ve özeldir. Sizin aşk büyüsü süreciniz de tamamen biricik ve size has olacaktır.

Canbar Aşk Vefki Evde Yapma

Canbar aşk vefki, kişinin istediği kişinin aşık olmasını veya mevcut ilişkisini güçlendirmek için yapılan bir vefk çeşididir. Evde canbar aşk vefkini yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Temiz bir şekilde çalışmaya başlamak için elinizi ve çalışma alanınızı güzelce yıkayın.

2. Beyaz bir kağıt veya parşömen kağıdı alın. Boyutunu kendinize göre belirleyebilirsiniz.

3. Kağıdın üzerine kişinin adını ve doğum tarihini yazın. Eğer isterseniz aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafını da kağıdın üzerine yapıştırabilirsiniz.

4. Kağıdın etrafına, saat yönünde, 7 adet, küçük ve siyah canbar tohumu yerleştirin. Canbar tohumlarına dikkatlice odaklanın ve isteğinizi kuvvetli bir şekilde düşünün.

5. Kağıdı katlayarak küçük bir paket haline getirin. Katlama sırasında canbar tohumlarının düşmemesine dikkat edin.

6. Paketi dört köşesinden ipe bağlayın ve düğümleyin. Bu düğüm aşkı ve bağlılığı sembolize eder.

7. Paketi birkaç dakika boyunca ellerinizde tutun ve aşk enerjisini bu nesneye aktarın.

8. Vefki yatak odanızın dibine, yatağınıza yakın bir yerde saklayabilirsiniz. Arada bir enerjiyi tazelemek için paketi elinize alıp düşüncelerinizi tohumlara iletebilirsiniz.

Bu vefkiyi yapmadan önce, etik kurallara ve kişileri manipüle etme niyetine dikkat edin. Başkalarına zarar verme veya özgür iradelerini etkileme niyetiyle yapılan büyüler negatif sonuçlar doğurabilir. Bunun yerine, aşkı doğal yollarla çekmek ve mevcut ilişkileri güçlendirmek için meditasyon, dua ve enerji çalışmaları gibi yöntemlere de başvurabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*