Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua

Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua: Karşılıklı her ilişkinin temelinde sorunlar karşısında mücadele etmek, ne olursa olsun terk etmemek yer alıyor. Ancak bazen koşullar birbirini seven çiftleri ayırabilir. Kimi zaman kafa karışıklığı kişinin kendisinden meydana gelse de kimi zaman araya giren üçüncü kişilerin varlığı çiftlerin ayrılık noktasına gelmesene neden olabilir.

Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua
Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua

Eğer sizlerde böyle bir sorun yaşıyorsanız ve bir türlü sevdiğinizi geriye döndüremediyseniz eşinin seni düşünerek geri gelmesi için dua edebilirsiniz. Düzenli ve içten bir dilekle gerçekleştirilecek bu dua sonunda eşin seni düşünerek ilişkinize yeniden adım atacaktır.

Sevdiğinin Pişman Olup Geri Gelmesi için Dua – Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua

Kişinin canı gönülden isteğine bağlı olarak yönetilen dualar bazen bir ilişkinin bitmesi için yapılırken bazen de ayrılık yaşanan ilişkiler için yapılır. Sebebi fark etmeksizin sizi terk eden sevdiğinizin gerisin geriye dönmesini istiyorsanız okuyabileceğiniz belli başlı dualar var.

Büyüyle karıştırılmaması gereken bu dua çeşitleri için ilk önce niyetinizi kalben hissetmeli sonrasında düzenli bir şekilde aksatmadan dualarınızı dile getirmelisiniz. Unutmayınız ki sevdiğinin pişman olup geri gelmesi için dua etmek kişinin yaratıcıdan her durumda istediği dualar gibidir. Bu sebeple dini açıdan hiçbir sakıncası bulunmaz ve bir günahı da yoktur. Neticede siz enerjinizi doğru yönlendirerek sevdiğinizin pişman olup size dönmesini yine yaratıcıdan istiyorsunuz.

Kimi zaman çok kısa sürelerde kabul olabilen bu tarz sevgili döndürme duaları bazen daha sabırlı olmanızı gerektirebilir. Burada sizlere düşen yılmadan duayı okuyup dilediğinizi canı gönülden dilemek olmalıdır.

Pişman Olsun Bana Dönsün Duası

Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua
Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua

Eşini, yuvasını hatta ve hatta çocuklarını bile bırakıp giden eşlerin pişman olmamak gibi bir durumu olamaz. Özellikle de paylaşılan onca iyi ve kötü durum düşünülecek olursa o güne kadar sorunsuz ilerleyen birlikteliğin bir anda bitmesi mümkün değildir. Belki bir tükenmişlik belki de kişinin düşüncelerine etki eden başka bir kişinin varlığı sizi sevdiğinizden ayrı düşürmüş olabilir. Böyle durumlarda yapmanız gereken şey hemen pişman olsun bana dönsün duası okumak olmalıdır.

Düzenli ve belli bir rutinde okunan bu dua eşinizin yavaş yavaş hata yaptığını anlamasını sağlayacaktır. Böylece bir süre sonra eşiniz sizi terk ettiği gibi kendiliğinden evine dönecek ve sizden özür dileyerek ilişkinize devam etmek isteyecektir.

Hemen Dönsün Duası

Eşiniz, sevdiğiniz, nişanlınız belki de ailenizde birilerinin sizi bir anda yarı yolda bıraktığı durumlar yaşayabilirsiniz. Böyle bir olayla karşılaştığınız anda yardım dileyeceğiniz tek varlık yaratıcının kendisidir. Kalbinizi dilediğinize odaklayarak, sizi terk eden ya da yarı yolda bırakan kişinin gelmesi için hemen dönsün duası okumaya başlayabilirsiniz.

Alanının en iyi uzman hocalarının tavsiyeleriyle düzenli bir şekilde dile getirmeniz ve aksatmamanız gereken geri getirme duaları farklı dualardan oluşabilir. Size tavsiye edilen dua hangisi ise o duayı yılmadan okuyarak duanızı dile getirmelisiniz. Zaten sizinle olmak isteyen sevdiğiniz de bir süre sonra hatasını anlayıp geri dönecektir.

Sevgi Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Geri Getiren Dua

Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua, Sevgili okurumuz, geri getiren dualar, bir ilişkiyi veya sevdiğiniz bir kişiyi geri döndürmek amacıyla yapılan dualardır. İşte geri getiren dua örnekleri:

1. Ayetel Kürsi: Ayetel Kürsi, genel olarak tüm sorunlara karşı koruma sağlayan bir duadır. Sevdiğiniz kişinin geri dönmesi için de etkilidir. Ayetel Kürsi’yi okumadan önce niyetinizi belirleyin ve ardından aşağıdaki dua okuyun:

“Allahu la ilahe illa hüvel hayyul kayyume ve etubu ileyh”

2. İhlas Suresi: İhlas Suresi, konsantrasyon gücünü artıran ve niyetinizi güçlendiren bir duadır. İhlas Suresi’ni okumadan önce niyetinizi belirleyin ve ardından aşağıdaki dua okuyun:

“Kul hüvellahu ehad. Allahu’s-samed. Lem yelid ve lem yuled. Ve lem yekun lehu kufuven ehad.”

Bu duaları sabah ve akşam olmak üzere düzenli bir şekilde okumaya devam edin. Duaların etkili olması için samimi bir niyetle ve içtenlikle okumak önemlidir. Ayrıca, herhangi bir büyü veya dua işlemi gerçekleştirmeden önce dini inancınıza uygun bir şekilde hareket etmek önemlidir. Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi için Dua

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 1]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*