Kendine Bağlamak İçin Dua Nasıl Yapılır?
Kendine Bağlamak İçin Dua Nasıl Yapılır?

Aşkınızın sonsuza dek sürmesi için elinizden geleni yaparsınız ancak bazen tüm çabalar boşa çıkar. Kendine Bağlamak İçin Dua Nasıl Yapılır? Sevginizi ebediyete taşımak için eşinizi veya sevgilinizi kendinize bağlamak için dua edebilirsiniz.

Peki, ama kendine bağlamak için dua nasıl yapılır? Kendine bağlama duası için ayrıntılar şu şekilde sıralanabilir;

  • Öncelikle kendinize bağlamak istediğiniz sevgilinizi ya da eşinizin resmine ihtiyacınız olacak.
  • İçten bir dua sizi sevgilinizin kalbinde tekrar canlandıracak
  • Bu duayı belirli aralıklarla ve zikir çekerek yapmanız etkisini de arttıracak.

Sevginizi ebediyete kadar daim kılmak için kendine bağlama duasını okuyarak sevgilinizin ya da eşinizin kalbindeki eski yerinizi alabileceksiniz.

Doğru Medyum ‘a ulaşmak için Linkedin sayfamızı takip ediniz.

Kendine Bağlama Duası Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Kendine bağlamak için yayılan bu duanın etki saati kişinin duayı etkili okuyabilmesine bağlıdır. İçten yapılan duaların her zaman daha erken vakitte kabul olduğu biliniyor. En az otuz altı saat içerisinde etkisini gösteren dua sayesinde sevginiz sonsuza dek sürecek.

Kendine Bağlama Dualarını Kimler Yapabilir? Kendine Bağlamak İçin Dua Nasıl Yapılır?

Sevgilisinin veya eşinin artık eskisinden farklı olduğunu ya da sevgisinin azaldığını düşünen herkes kendine bağlama duasını yapabilir. Eskiden şöyle yapardı böyle yapardı demek yerine kendinize havas ilmini tamamlamış bir hoca bularak bu duayı yazdırabilirsiniz. Size söylenilen aralıklarla okuyacağınız dua ile sevginizi geri kazanabilirsiniz. Gitmiş dahi olsa geri gelecek ve size eskisinden de tutkun olacak.

Kendine Bağlama Dualarının Etkileri Nelerdir?

Kendine bağlama dualarının en büyük etkisi giden sevgilinizin hiçbir şey olmamış gibi size gelmesidir. Birlikte yaşadığınız onca olumsuz ve kötü anıları unutarak size bağlanmasını sağlayacak bu duanın etkisi en fazla yetmiş iki saat sonra etkisini gösteriyor. Size uygun olan hocayı bularak resmini elinize alarak istenilen aralıklarla zikir çekerek duanızı tamamlayın.

Ayrıca Kıyamet Büyüsü başlıklı yazımıza bakmak isterseniz tıklayınız.

Sonrasında gerçek mucizeye şahitlik edeceksiniz. Eşiniz veya sevgiliniz kapınıza gelecek hiçbir şey olmamış gibi size sadık kalacak. Sevginizi sonsuzluğa taşımak isterseniz yapmanız gereken kendine bağlama duasını okumak olacak. Sevgilerin her gün daha kötüye gittiği bu günlerde gerçek aşkınızın sizinle olması en doğal hakkınız.

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here