Kıyamet Büyüsü
Kıyamet Büyüsü

Kıyamet büyüsü yapılan insana her türlü bela ve sıkıntının gelmesi için yapılır. Kıyamet büyüsü kişide hem psikolojik hem de ruhsal sıkıntıları ortaya çıkarır. Büyünün altında olan kişi her anlamda sıkıntılarla karşı karşıya kalacaktır. Kara büyüler arasında gösterilen bu büyü oldukça tesirli bir büyüdür bu yüzden büyüye karar vermeden iki kere düşünülmesi gerekir.

Kıyamet Büyüsü Nedir ve Niye yapılır?

Kıyamet büyüsü bağlama, ayırma büyüsü olarak da yapılabileceği gibi kişinin hastalanmasına kadar yok açacak kötülüğe de sebep olur. Bu büyüde dikkat edilmesi gereken büyüyü size kimin hangi amaçla yapmış olduğudur.

Büyüler genelde insanların kendi istekleri ile asla sahip olamayacağı şeyleri büyü yolu ile elde etmesini sağlar. Büyüleri cazip kılan da budur. Bilinmesi gereken nokta kişinin büyüyü kime yaptırdığıdır. İlmi yüksek olmayan kişilerin yaptığı büyülerin tutmama ihtimali çok yüksektir. Bu yüzden iyi bir araştırma sonucu büyüye karar vermek gerekir.

Kıyamet büyüsü genelde ilişkiler üzerine yapılır. Evli insanı eşinden soğutmak, kişiyi kendine çekmek, giden kişiyi döndürmek veya sizi kıskanan insanlar sizin zarar görmenizi istediği için büyüye başvuru yaparlar.

Dilerseniz Resme Bakarak Aşk Duası Nasıl Yapılır konulu videomuzu inceleyebilirsiniz.

Kıyamet Büyüleri Belirtileri Nelerdir?

Her büyüde olduğu gibi kıyamet büyüleri yapılan kişide de belirli sorunlar ortaya çıkar;

  • Kişi eşinden ani şekilde soğur.
  • Bağlama büyüsü yapıldıysa büyü yaptıran kişiye büyülenen kişi birden sevgi besler.
  • Kıskançlık üzerine yapıldıysa işlerinde ve hayatında sıkıntılar çıkar.
  • Sesler duyar görüntüler görür.
  • Her türlü aksilik kendisi bulur ve bu durumdan bolca etkilenir.
  • Psikolojisi bozulur ve intihara kadar gidecek sıkıntılar içine girilir.

Kıyamet Büyüleri Nasıl Etkisiz Hale Getirilir?

Kıyamet büyüleri yapıldığı düşünülen kişi en yakın zamanda bir uzman ile görüşmelidir. Kara büyü kategorisinde olan büyüler için metafizik varlıklar kullanılır. Bu da kişilerde daha büyük sıkıntılara ve musallatlara yol açar. Uzman kişi tarafından büyüye göre dualar ve ritüeller uygulanır.

Ayrıca Resim Büyüsü konulu yazımızı incelemek için tıklayınız.

Bu sayede kişi kıyamet büyüleri etkisinden çıkar. Büyüyü bozan kişiden korumak için muska istenilebilir. Unutulmaması gereken şey de büyüye maruz kalan kişinin imanı ve iradesinin büyüyü etkilediğidir.

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here