Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır

Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır: Sevdiği insan ile hayırlı mutlu bir yuva kurmayı herkes hayal eder. Sevdiğiniz kişi birçok sebepten dolayı sizinle bağ kurmakta zorlanıyor olabilir. Hatta eşinizin size duygularını belli etmemesinden dolayı bile bu çok etkili aşık etme dualarını uygulayabilirsiniz.

Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır
Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır

Uzak mesafeden dolayı araya soğukluk giren ilişkiler, yoğunluk ve hayat mücadelesinde yolunu kaybetmiş, aklı çelinmiş bütün sevdiklerinizden hak ettiğiniz aşkı görebilmek için çok kolay ve çok etkili aşk duaları mevcuttur.

Muhakkak ki Kuran’ da insanların arasındaki sevgi ve bağlar için de sureler mevcut. Kaldırması güç olan yalnızlık hissi Allah’tan başkasına mahsus değildir. İslam dinine inanlar için etkili bir duanın önünde hiçbir güç duramaz.

Kuranda Aşk Duası – Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır

Sevdiğimiz kişinin bize ilgisini görmek isteriz. Bunun içinde elinizden geleni yapsanız da duanın gücünü es geçmeyin. Kuran’da geçen en etkili aşk duası allahümme fatıras semâvâti aşk duası olmaktadır. Bu duayı okuyan kişinin sevdiği, o kişi için hayırlı ise duayı okuyan kişiye aşık olur.

Allah bu duayı kötü emelleri (evli birini ayırmak) olan kişilerin duasını tabii ki kabul etmez. Fakat bahsettiğimiz kendine aşık etme duası ile Allah saf duygularla karşılıklı sevgi isteyen kulunun duasını kabul eder. Abdestli bir şekilde her gün 7 defa okumanız tavsiye edilir. Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır

kolay ask duasi nasil yapilir medyum yasin hoca Duanın Okunuşu: ”Allahümme fâtırıssemavati vel ardı âlimülgaybi veşşehadeti. Allahümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayatid dünya Inneke entellahü lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerike leke ve enne Muhemmeden abdüke ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarribüni minneşşerri ve tüba’id jnî minel-hayri ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev-mel kıyameti inneke lâ tuhlifül-miâd.Ente ya rabbi hasbi ala (burada ilgi duyulması istenen kişinin ismi söylenir) a’tıf kalbehü alleyye ve zellilhü li”

Birini Kendine Deli Divane Aşık Etme Duası

Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır, Sevdiğimiz kişinin bize en kısa sürede kör kütük aşık olması için edebileceğimiz bazı dualar vardır. Söz konusu bu duaların sürekli tekrar edilmesi süreci hızlandırır. Aynı zamanda günün belli vakitlerinde edilen duaların daha etkili olduğu bilinmekte.

Sabah ve akşam namazından sonra abdestli bir şekilde bu duaları kalpten okursanız, Allah dualarınızı kabul edecek ve sevdiğiniz kişiyle bir araya gelmenizi sağlayacaktır. Kişiye ait bir eşyayı da dua ederken yanınızda bulundurmanız deli divane aşık etme duası için önemlidir.

Şahmeran duası en etkili aşık etme dualarından birisidir. 10 gün boyunca yatsı namazından sonra okunmalıdır. Onuncu günün sonunda etkisini anında göreceğiniz bir duadır. İhlas ve Fatiha suresini de 21 kez kıbleye dönük bir şekilde okumanız etkili bir tercihtir.

Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası

Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır
Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır

Mutluluğun temeli, insanların vazgeçmeden istedikleri yegane şey daimi sevgi ve aşktır. Sevdiğin kişiyi kendinize aşık etmek için İslam’da çok kudretli bir yeri olan duanın gücünü kullanırsanız, kısa sürede mutluluğu yakalayabilirsiniz. Duanın yapıldığı saat ve abdestle okunmasının yanı sıra duanızın sürekliliği ve geçerliliği için dini vecibeleri yerine getirmeniz de önemlidir.

Hayatınızda haramdan uzaklaşıp İslami sorumluluklarınızı yerine getirirseniz, dua kapılarını ardına kadar açarsınız. Yukarda belirtilen dualar haricinde Salât-ı Tefriciye – Salât-ı Nariye duaları da sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etme de etkili dualardandır. Kıble’de abdestli bir şekilde okuyabilirsiniz.

Bu duaları karşılıksız aşk yaşayan, boşanma sürecinde birbirinden soğuyan eşler, tartışmalı aldatma huyu edinmiş sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Uzaktaki birini aşık etme duası arıyorsanız, da bu duaları okuyabilirsiniz.

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

Kadını kendine aşık etme duası için en önemli konu içtenlik ve temiz niyettir. Daha sonra edilen dualar ile kadının erkeğe bakışı değişecektir. Eğer daha önce fark etmedi veya dikkat etmediyse farkındalığı artacak ve onu daha çok tanımak isteyecektir.

Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır, Tesadüfler ve birbirleriyle rastlaşmalar artarak iki taraf için de uygun ortam sağlanacaktır. Erkeğin temiz ve güçlü yönlerine samimiyetine, enerjisine kadın hayran kalacaktır. Bu etkilerin sağlanması için adım adım izlenmesi gereken yollar vardır.

Öncelikle 7 gece boyunca Kafirun Suresi, Felak, Nas, Fatiha, İhlas ve Ayetel Kürsi sureleri okunmalıdır. Sonrasında birbirini takip eden 40 gün boyunca 70 kez “Ya Cami”, “Ya Vedud” ve “Ya Rahman” esmaları zikredilmeli. Bu esmalar yukarda belirtilen aşk duaları ile okunulursa daha keskin ve sağlıklı bir sonuç elde edilir. Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır

Erkeği Aşık Etme Duası

Sadaka belaları def ettiği gibi rahmet ve dua kapılarını da açar. Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır, Bu sebeple erkeği kendine aşık etme duası okunmadan önce ihtiyaç sahibi birisine küçük de olsa bir sadaka vermek, aşk dualarının etkisini artırır. Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır

Dua okunmadan önce yine abdest alınmalı. Bilirsiniz, abdest hem vücudu hem de ruhu temizler. İyi bir niyet için alınan abdest bize yolun yarısını tamamlatır. İmamı Kurtubi Hazretleri’nin de önerdiği Salât-ı Tefriciye – Salât-ı Nariye duasının okunması kişiyi size aşık edecektir. Hayır ve Şer Allahtan’dır. Muhakkak ki, inanan Müslümanlar için Allah gönlünüze göre hayırlı kapılar açar ve muradınıza erdirir.

Duanın okunuşu: “Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.”

 

Ayrıca Canbar Aşk Vefki yazımıza da gözatabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*