Nişanlıma Ayırma Duası

Nişanlıma Ayırma Duası
Nişanlıma Ayırma Duası
Nişanlıma Ayırma Duası
Nişanlıma Ayırma Duası

İlişkilerde karşılaşılan en büyük sorun şüphesiz ki sadakatsizlik durumlarıdır. Yani aldatma gibi ilişkiyi derinden etkileyen olumsuz durumlar. Nişanlıma Ayırma Duası: Bu gibi durumlarda bir ilişkinin yürümesi kesinlikle mümkün değildir. Çünkü eğer aldatma ve sadakatsizlik var ise o ilişkideki güven ve saygı, özellikle de sevgi bağları çürümüş demektir. Böyle bir ilişkinin bu şekilde devam ettirilmesi kişilere zarar vermekten, yıpratmaktan başka hiçbir işe yaramaz. Böyle olumsuz bir durum yaşandığında eğer çiftlerden biri ilişkiyi bitirmek işitemiyor ise sadakatsizlik olaylarına bir son vermek için uğraşır.

Ama çoğu zaman kendi başına çabası yetersiz kalır. Bu durumda sevdiği insanı kaybetmek istemeyen kişi dua yöntemlerine başvurur. Bu konuda en çok yapılan dua da ayırma dualarıdır. Ayırma duaları sevgiliye, eşe, sözlüye yapılabildiği gibi aynı şekilde nişanlıya da yapılır. Bu yazıda da nişanlıya yapılan ayırma duasını yani nişanlıma ayırma duası türünü ele aldık. Bu dua türü ile ilgili en detaylı ve güvenilir, net bilgilere bu yazıda sahip olacaksınız. Yazıyı okumaya devam ederek aklınızda yer eden soru işaretlerini ortadan kaldırmanız mümkündür.

Nişanlımın Bağlanması İçin Dua

Nişanlılık durumlarında da diğer ilişki türlerinde olduğu gibi pek ala bazı sorunlar yaşanıyor olabilir. Bu sorunlar arasında da aldatma olayları görülmektedir. Aldatma durumu tamamen olumsuz bir durumdur ve ilişki türü ne olursa olsun mutlaka olumsuz yıkıcı bir etkide bulunur.

Bu sebep ile aldatma olayı anlaşıldığı vakit bir an önce engellenip ortadan bu sorun kaldırılmalıdır. Bu konuda nişanlıma ayırma duası ile beraber aynı zamanda nişanlımın bağlanması için dua da yapılmalıdır. Bu sayede aldatan nişanlı ilk olarak aldatma işine bir son verir ve sonrasında da sadece nişanlı olduğu insana bağlı hale gelir. Kişi artık sadece nişanlısı ile olan ilişkisine değer verir, gözü başka hiçbir kişiyi, erkeği ya da kadını görmez hale gelir. Bir ilişkinin kurtarılmasındaki en kesin yol bu olarak görülmektedir.

Nişanlıma Ayırma Duası Yaptırmak İstiyorum

Duaları insanlar kendi başlarına hiçbir yardım almadan da yapabilir. Ama bunun için duayı yapacak olan insanın iman ve inanç yönünden çok kuvvetli olması gerekir. Yani kişinin inancı da imanı da en yüksek halde olmak zorundadır.

Yoksa dua tutmaz. Eğer kişi inanç ve iman yönünden kendisini eksik hissediyor ise bu durumda da duayı başkasına yaptırabilir. Nişanlıma ayırma duası yaptırmak istiyorum diyen insanların pek çoğu bu duayı bir hoca ya da medyuma yaptırmayı tercih eder ki bu durumda en doğru olan şey de budur. Siz de böyle bir durum içinde iseniz ve nişanlınıza ayırma duası yaptırmak istiyor iseniz kendinize güvenilir ve gerçek olan uzman bir hoca ya da medyum bulmanız en iyisi olur. Nişanlıma ayırma duası yaptırmanın en güvenilir yolu bu şekildedir.

Nişanlıma Ayırma Duası

Nişanlıma ayırma duası yaptıran insanların neler dediği de önemli haldedir. Bunlara da bu insanların yorumlarından ulaşabilirsiniz. İnsanlar bu duayı yaptırdıktan sonra gereken tüm bilgileri, deneyimlerini, başlarından geçen her bir olayı en ince ayrıntısına kadar yorumlarda belirtir.

Yorumlar hiçbir şekilde değiştirilmeden sizlere, okuyuculara iletilir. Bu sayede sizler de bu ayırma duası hakkındaki en güvenilir ve gerçek yorumlara ulaşmış olursunuz. Sitemizde bu ayırma duası ile ilgili olan içeriklerin altında gerçek insanların dua hakkında yapmış olduğu tüm yorumları görebilirsiniz.

Nişanlım İçin Ayırma Duaları

Nişanlım için ayırma duaları günümüzde insanlar tarafından çok sık tercih edilen bir yöntem halindedir. İnsanlar ilişkilerini kurtarmak ve aldatma olayları ile bir daha asla karşılaşmamak amacı ile bu dualardan yardım alır. Bu dualar kesinlikle günah değildir. Dua yapmak amaç ne olursa olsun asla günah olarak görülmez.

Çünkü yardım istenilen tek şey sadece Allah’tır. İnsanlar dua yaparak yaratana sığınmış olur ve bunun da bir günahı olamaz. Buy sebep ile de gönül rahatlığı ile dua yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Büyülerde cinlerden yardım alındığı için büyülerin günah olduğu pek çok din adamı tarafından söylenir. Ama dualar büyülerden çok farklı haldedir ve insanlar psişik bir yöntem kullanmak istiyor ise amaçlarına ulaşmak adına dua yöntemlerini tercih edebilir.

Ayırma Duası Nedir

Ayırma duası, iki kişinin ilişkisini sonlandırmak veya ayrılmak isteyen kişilerin yapabileceği bir dua ritüelidir. Bu tür bir dua, kişiye bağlı olarak farklı şekillerde gerçekleştirilebilir ve farklı dua metinleri kullanılabilir. İşte yaygın olarak kullanılan bir ayırma duası metni örneği:

“Allah’ım, dualarıma kulak ver, benim acımı ve çabamı gör. Benim için işte bu adam / kadın değil, benim için yaratılan kişi değil, yoluma engel bir kişi. Ya Rabbi, lütfen aramızdaki ilişkiyi sonlandır, birbirimizden uzaklaştır. Kalplerimizi ve yollarımızı ayrı yönlere çevir. Dualarımın kabul olacağına olan inancımı güçlendir. Beni bu ilişkiden özgür kıl ve bana yeni bir yol göster. İlahi adaletin önünde sana yalvarıyorum. Bu niyetle, dualarımı kabul et. Amin.”

Ancak ayırma duası yaparken dikkat edilmesi gereken nokta, başka insanlara zarar verme niyetiyle hareket etmemektir. Ayırma duası yapmadan önce her zaman başka insanların duygularına ve özgür iradelerine saygı göstermek önemlidir. Sevgi, hoşgörü ve empati temelli bir şekilde hareket etmek her zaman daha doğru bir seçenektir.

Ayrıca Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz. Ayrıca Youtube Kanalımızı takip etmek için linke tıklayınız.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 3]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*