Sevgilimin Evlenme Teklif Etmesi İçin Büyü

Sevgilimin Evlenme Teklif Etmesi İçin BüyüSevgilimin Evlenme Teklif Etmesi İçin Büyü
Sevgilimin Evlenme Teklif Etmesi İçin Büyü

Uzun süredir beraber olduğunuz insanla aranızda hiçbir problem olmamasına rağmen ilişkinizde evlilik görünmüyorsa bazı büyü ve tılsımlar size yardımcı olacaktır. Bu uygulama bu tarz ilişkilerde denendiğinde zaman zaman ters tepki alabilir. Sevgilimin evlenme teklifi etmesi için büyü yaptırabilir miyim sorusunun cevabı doğru bir büyü seçildiği sürece neden olmasın.

Eğer aranızda bir sevgi problemi yoksa aranız iyiyse, 3 şahıslar araya girmiyorsa bu büyü etki gösterecektir fakat başka durumlar varsa bu büyü ve dua etkisiz daha doğrusu yetersiz kalacaktır.

Evlenme Teklifi Etmesi İçin Yapılacak Büyünün Malzemeleri Nelerdir? – Sevgilimin Evlenme Teklif Etmesi İçin Büyü

Bu uygulamayı kadın veya erkek kim isterse yapabilir uygulama için en doğru tercih ayın büyüme evresinde ki günleridir özel bir günü ve saati olmasa da ayın yeni olduğu dönemler tercih edilmelidir.

Evlilik Büyüsü başlıklı yazımıza bakmak isterseniz linke tıklayınız.

Burada dikkat edilmesi gereken büyüğünün tesirini arttırmak için kadınların adet gününde yapması gerektiğidir erkeklerde bu durum geçerli olmadığı için istedikleri zaman uygulamaya başlayabilirler.

Uygulamaya başlamak için gerekli olan malzemeler şu şekildedir;

  • Teklifi etmesini istediğiniz kişinin resmi (veya teklif edeceğiniz kişinin resmi)
  • Büyüyü yapacak kişinin kendi resmi
  • Hijyenik bir yerden alınmış olması gereken bir miktar toprak
  • Su ( göl, deniz, akarsu veya kaynak suyu)
  • Büyü yapılacak kişi kadın ise gül erkekse amber yağı gerekmektedir.

Bu malzemeleri aldıktan sonra sevgilimin evlenme teklifi etmesi için büyü yapabilir miyim sorusunun birinci aşaması tamamlanmış olur

Evlenme Büyüsü Nasıl Yapılır? Sevgilimin Evlenme Teklif Etmesi İçin Büyü

Sevdiğiniz kişinin ve kendinizi fotoğrafı alınır. İki fotoğraf karşılıklı birbirlerini görür ve resimlerde yüzler birbirine gelecek şekilde ( kadına yapılıyor ise gül yağı erkek yapıyor ise amber yağı ile) yapıştırılır. Sevgilimin Evlenme Teklif Etmesi İçin Büyü

30 günlük süre boyunca bu resmi yatağın altında saklanır.15’inci günün bitiminde çıkarılır ve toprak su ile balçık haline getirilir. Sevgilimin Evlenme Teklif Etmesi İçin Büyü:  Fotoğrafta çamurun içine koyularak şişe boyutunda bir silindir elde edilir 30 gün süresince bu çamura dua okunur. Bu şekilde kişinin sizinle evlenmesini sağlarsınız.

Unutulmaması gereken bir konu hakkında sizleri uyarmak istiyorum piyasada bir çok dolandırıcı olduğundan dolayı uzman bir medyum bulmanız ve işlem yaptırmanız çok daha sağlıklı olacaktır..

​​​​​Doğru Medyum ‘a Linkedin üzerinden erişmek istersiniz tıklayınız.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 5]

1 yorum

  1. medyum yasin bey gerçekten söylediği gibi hem dürüst hem de etkili işlemler yapıyor. bende beni aldatan nişanlım için işlem yaptırdım. daha önce de 2 medyum tarafından dolandırıldım. burada ki yorumlara istinaden bende medyum Yasin beyle şansımı demek istedim. şuan bakıyorum iyi ki de yapmışım diyorum 15 günde tüm herşey tersine döndü. diğer görüştüğüm medyumlarda hiç böyle değişiklikler olmamıştı. nişanlım bana evlilik teklifi ettiiiiii tamamen bana bağlanmış durumda çok mutluyum sadece bir an öncce evlenmek istiyo tabi bende öyle hocam teşekkür edeirm

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*