Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Evlilik ve aile kurmak pek çok insanın arzu attığı bir şeydir. Özellikle pek çok kadın kendini hayatının bir döneminde gelinlikle mutlaka hayal etmiştir. Bununla birlikte, genç kızlara ya da erkeklere sorulan, evlilik ne zaman gibi sorular insanların üzerindeki baskıyı arttırmaktadır. Özellikle kişi belli bir yaşa gelip evlenmemiş ise evde kaldı gibi tabirler canını sıkabilir. Bu gibi sebeplerden, doğal yollarla evlenemeyen kişiler evlilik büyüsü yaptırma arzusuna kapılabilir. İnsanlar, bu büyüye büyük umutlar bağlar. Öte yandan halihazırda evli olan ancak evliliği iyi gitmeyen insanlar da bu büyüye başvurabilir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmanın türlerine göre pek çok farklı çeşidi vardır. Ancak bütün büyüler için ortak nokta, kişilerin tek başına yapmaması gerektiğidir. Büyüler ancak medyumlar tarafından yapıldığında etkili olmaktadır. Öte yandan büyü yapımı sırasında yapılan bir yanlışlık, çok kötü sonuçlara yol açabilir. Evlilik büyüsü de bu kapsamdadır. Medyumlar tarafından kişilerin fotoğrafları, çeşitli yağlar ve malzemeler kullanılarak yapılır. Bu sırada medyum çeşitli sözcükler fısıldar ve büyü işlemi tamamlanır.

Evlilik Büyüsü İçin Neler Gerekir?

Evlilik büyüsünün etkili olması için gerekli olan birkaç temel faktör vardır. Bunlar şu şekildedir:

  • Medyumlar tarafından söylenen malzemeleri sağlamak (bu malzemeler çeşitlilik göstermekle birlikte, en sık kullanılan malzemelerden biri cevizdir)
  • Evlilik büyüsü yapılacak olan kişiyi kalben ve gerçekten istemek
  • Deneyimli ve bilgili bir medyuma başvurmak
  • Büyünün doğru şekilde gerçekleştirilmesi
  • Büyü yaptıran kişinin olumsuz düşüncelere kapılmaması
  • Büyü yaptıracak kişinin büyüye dair inançlı olması
  • Büyü yaptıracak ve büyü yapılacak kişinin fotoğrafı
  • Birtakım doğal yağlar

Doğru medyum yasin hoca ‘yı medium sosyal medya mecrasında takip etmek isterseniz tıklayınız.

Evlilik Büyüleri Etkili Midir?

Evlilik büyüleri, büyüler içinde en etkilerden biri olarak kabul edilir. Ancak bir medyum tarafından uygulanması ve doğru şekilde yapılması bu konuda oldukça önem taşır. Bu şekilde yapıldığı takdirde kesinlikle olumlu sonuç vermektedir.

Evlilik Büyülerini Kimler Yapabilir?

Evlilik büyülerini, alanında uzman medyumlar yapmaktadır. Kişinin kendisinin yapması, kötü sonuçlar doğurabileceği için uygun değildir.

Evlilik Büyüleri Etkisini Ne Kadar Sürede Gösterir?

Evlilik büyüleri, tesirini diğer büyülere göre daha uzun sürede gösterebilmektedir. Bunun için belli bir zaman belirtmek mümkün olmasa da sabırla beklemek gerekir.

Evlilik Büyüsü Ne Zaman Tutar

Evlilik büyüleri yapılırken tutması için belirli bir zaman garantisi yoktur. Büyüler, herkesin hayatında farklı etkiler yaratabilir ve sonuçlar kişisel koşullara, inançlara ve niyetlere bağlı olarak değişebilir. Evlilik büyüsünün tutması için bazı faktörlere dikkat etmek önemlidir:

1. Doğru niyetlerle hareket etmek: Evlilik büyüleri yaparken, niyetinizin doğru olduğundan emin olmalısınız. Evlilik büyüsü, iki kişinin mutlu ve sağlıklı bir evlilik yapma isteğiyle yapılmalıdır. Başkasının özgür iradesini kontrol etmeye veya zorlamaya yönelik niyetlerle büyü yapmaktan kaçının.

2. Uygun bir medyum veya büyü uzmanına danışmak: Evlilik büyülerini yapmadan önce, alanında uzman bir medyum veya büyü uzmanına danışmak önemlidir. Güvenilir bir medyum yardımıyla büyü yapmak, büyünün daha etkili ve güvenli olmasını sağlayabilir.

3. Zamanı doğru seçmek: Evlilik büyüsünü yapmak için uygun bir zaman seçmek önemlidir. Bu genellikle çiftin ilişkisinin durumu ve başka faktörlere bağlı olarak değişebilir. Bazı çiftler büyüyü özel bir tarihte veya ay fazında yapmayı tercih edebilirken, diğerleri büyüyü ilişkilerinde önemli bir aşamanın etrafında yapmayı seçebilir.

4. Sabırlı olmak: Evlilik büyüsünün etkili olması zaman alabilir ve her zaman istenen sonucu sağlamayabilir. Büyüye sabırlı olmak ve doğal seyrine bırakmak önemlidir. Sonuçlar kişinin inançları, niyetleri ve ilişkisiyle de ilgili olabilir.

Ayrıca, evlilik büyüsü yapmak yerine başka etkili yolları da değerlendirmek önemlidir. Bir ilişkiyi güçlendirmek ve evlilik için uygun ortamı yaratmak için danışmanlık almak, iletişim becerilerini geliştirmek ve karşılıklı anlayışı artırmak gibi alternatif yollar da denenebilir.

Ayrıca kısmet açma büyüsü yazımızı incelemek isterseniz tıklayınız

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

2 yorum

  1. 4 yıllldır cıkıyoruzz yani evlenme teklifi ediceği yok he canm sonra ayrılıp gitsin 2 ayda tanıstıgı biriyle evlensin hadi yaaa… Maalesef o göz yok bende nette arastrmalar abasladım bu sekilde evlenip mutlu olan cokk bende denemek istedim en cok övgüyü yasin hocanın aldığını da gördüm bende aradımm büyü değil dua kullanıyoruz dedi. Bende cok anlamam zatn ama büyüynün kötü bişey oldugunu biliyırdum. Her neyseeee arkadaşlar en az bir bucuk haftaiçinde evlenme fikirleri oldugunu söyledi ağzından bu zamana kadarr hiiç duymamıştım okumaya devaam evlilik tekliifne az kaldı hissedebiliyırumm

  2. Çeyizim hazırlanırken terk edildim ben sadece kendinden net olarak emin değilmiş ve 3 yıldır birlikteydik. Boşuna zamanımı yıllarımı çaldı ne demek emin olamıyorum çok büyük acılar çektim herkes bir yandan konuştu deliricektim Allah çıkardı karşıma yasin hocamı. arkadssımdan aldım numarsını bana o kadar yardımcı oldu ve bana sadece sabırlı ol geri getirme büyüsü yapınca her şey halledilir demesi beni bir nebzede olsa sakinleştirdi. Biz hemen çalışmalara başladık 5. gündü sabah bir sürü mesaj ve cevapsız aramalara uyandım. Pişmanım affet beni diye yalvardı resmen. nişan hazırlıklarına da başladım hocam sayesinde ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*