Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü

Evlilik ve aile kurmak pek çok insanın arzu attığı bir şeydir. Özellikle pek çok kadın kendini hayatının bir döneminde gelinlikle mutlaka hayal etmiştir. Bununla birlikte, genç kızlara ya da erkeklere sorulan, evlilik ne zaman gibi sorular insanların üzerindeki baskıyı arttırmaktadır. Özellikle kişi belli bir yaşa gelip evlenmemiş ise evde kaldı gibi tabirler canını sıkabilir. Bu gibi sebeplerden, doğal yollarla evlenemeyen kişiler evlilik büyüsü yaptırma arzusuna kapılabilir. İnsanlar, bu büyüye büyük umutlar bağlar. Öte yandan halihazırda evli olan ancak evliliği iyi gitmeyen insanlar da bu büyüye başvurabilir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmanın türlerine göre pek çok farklı çeşidi vardır. Ancak bütün büyüler için ortak nokta, kişilerin tek başına yapmaması gerektiğidir. Büyüler ancak medyumlar tarafından yapıldığında etkili olmaktadır. Öte yandan büyü yapımı sırasında yapılan bir yanlışlık, çok kötü sonuçlara yol açabilir. Evlilik büyüsü de bu kapsamdadır. Medyumlar tarafından kişilerin fotoğrafları, çeşitli yağlar ve malzemeler kullanılarak yapılır. Bu sırada medyum çeşitli sözcükler fısıldar ve büyü işlemi tamamlanır.

Evlilik Büyüsü İçin Neler Gerekir?

Evlilik büyüsünün etkili olması için gerekli olan birkaç temel faktör vardır. Bunlar şu şekildedir:

  • Medyumlar tarafından söylenen malzemeleri sağlamak (bu malzemeler çeşitlilik göstermekle birlikte, en sık kullanılan malzemelerden biri cevizdir)
  • Evlilik büyüsü yapılacak olan kişiyi kalben ve gerçekten istemek
  • Deneyimli ve bilgili bir medyuma başvurmak
  • Büyünün doğru şekilde gerçekleştirilmesi
  • Büyü yaptıran kişinin olumsuz düşüncelere kapılmaması
  • Büyü yaptıracak kişinin büyüye dair inançlı olması
  • Büyü yaptıracak ve büyü yapılacak kişinin fotoğrafı
  • Birtakım doğal yağlar

Doğru medyum yasin hoca ‘yı medium sosyal medya mecrasında takip etmek isterseniz tıklayınız.

Evlilik Büyüleri Etkili Midir?

Evlilik büyüleri, büyüler içinde en etkilerden biri olarak kabul edilir. Ancak bir medyum tarafından uygulanması ve doğru şekilde yapılması bu konuda oldukça önem taşır. Bu şekilde yapıldığı takdirde kesinlikle olumlu sonuç vermektedir.

Evlilik Büyülerini Kimler Yapabilir?

Evlilik büyülerini, alanında uzman medyumlar yapmaktadır. Kişinin kendisinin yapması, kötü sonuçlar doğurabileceği için uygun değildir.

Evlilik Büyüleri Etkisini Ne Kadar Sürede Gösterir?

Evlilik büyüleri, tesirini diğer büyülere göre daha uzun sürede gösterebilmektedir. Bunun için belli bir zaman belirtmek mümkün olmasa da sabırla beklemek gerekir.

Ayrıca kısmet açma büyüsü yazımızı incelemek isterseniz tıklayınız

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

1 YORUM

  1. 4 yıllldır cıkıyoruzz yani evlenme teklifi ediceği yok he canm sonra ayrılıp gitsin 2 ayda tanıstıgı biriyle evlensin hadi yaaa… Maalesef o göz yok bende nette arastrmalar abasladım bu sekilde evlenip mutlu olan cokk bende denemek istedim en cok övgüyü yasin hocanın aldığını da gördüm bende aradımm büyü değil dua kullanıyoruz dedi. Bende cok anlamam zatn ama büyüynün kötü bişey oldugunu biliyırdum. Her neyseeee arkadaşlar en az bir bucuk haftaiçinde evlenme fikirleri oldugunu söyledi ağzından bu zamana kadarr hiiç duymamıştım okumaya devaam evlilik tekliifne az kaldı hissedebiliyırumm

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here