Tuvalet Büyüsü
Tuvalet Büyüsü

Tuvalet büyüsü son derece tehlikeli bir büyüdür. İsminden de anlaşılacağı gibi tuvaletlere yapılır. Aşk büyüsü olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda ayırma büyüsü olarak da kullanılır. Bu büyünün şeytani yönü oldukça fazladır. Bu büyü için güçlü cinler kullanılır.

Tuvalet Büyüsü Nedir?

Tuvalet büyüsü ölüler ve diriler arasında bağlantı kurmaya yardımcı olur. Uzman kişiler cinlere hükmettiği için büyünün yapımı daha kolay olacaktır. Ayrıca tuvalet büyüsü ile insanları kontrol etmek de mümkündür. Bu büyü yapılsa bile kişi büyüye maruz kaldığını anlayamaz.

Büyülerin etkisi büyüyü yapan kişinin ilmi, yapılan kişinin iradesi ile alakalı durumdur. Büyüyü herkes yapamaz bu alanda uzman olan kişinin yapması en doğrusu ve en güvenilir yöntemidir.

Bizi Medium ‘da takip etmek için Doğru Medyum Yasin Hoca sayfasına giriniz.

Tuvalet Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Evinizde tuvalet büyüsü olduğunu anlamının tam bir yolu yoktur. Çünkü büyünün hangi yolla yapıldığı bilmek mümkün değildir. Bazen bir küçük kağıt parçasına, bazen duvara sürülen sıvı formda büyüler olabilir.

Büyünün tespit edilmesi zor olsa da başlıca büyü belirtileri şu şekildedir;

  • Büyüye maruz kalan kişide ani ruh değişimi yaşanır
  • Evin içinde huzursuzluk hissedilir
  • Bağlama için yapıldıysa kişide aniden büyü yapan kişiye karşı sevgi duymaya başlarlar
  • Evin içinde sesler ve gölgeler görmesi
  • İşlerinde aniden düzelmesi veya bozulma meydana çıkar.

Bu gibi belirtiler büyülerin ortak belirtileridir. Büyüye maruz kalan kişi genelde bunu fark etmez. Çevresindeki insanlar bunu fark ettiği zaman bir uzmandan yardım istemeliler. Özelikle kara büyü kategorisine giren büyüler bozulması zor olan büyülerdir. Çoğu kimseler bu büyüleri bozmak için kendilerini risk etmezler. Tuvalet büyüsü yapılırken de ifrit olarak adlandırılan cinler kullanıldığı için büyünün bulunması veya anlaşılması durumunda kendinizin müdahale etmesi son derece risklidir.

Kimler Tuvalet Büyüleri Tercih Eder?

Tuvalet büyüleri kendisini terk eden kişiyi geri döndürmek isteyenler, ayırma büyüsü yaptıracakları çifti sevmeyen kişiler, evli olan kişiyi kendine çekmek isteyen kişiler, eski eşler ve sevgililer, kişinin ailesi bu büyüyü tercih edebilir. Bu durumda evinize giren çıkan insanlara dikkat etmeli bir şüphe halinde olduğunuz zaman uzman kişilerden büyü bakımı yaptırmalısınız.

Zenginlik Büyüsü yazımızı incelemek için tıklayınız

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 4]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here