Kemik Büyüsü
Kemik Büyüsü

Kemik büyüsü en eski büyüler arasında olup hayvan kemikleri üzerine bir takım yazılar ve sihirli sözler söylenerek yapılmaktadır. Bu büyüler genelde aşık etmek amacı ile kullanılır. Büyünün tesirini hızlandırmak için bir hayvanı bu büyüye bizzat kurban etmek daha etkili olacaktır. Yapılması son derece zor olan kemik büyüsü uzman biri tarafından yapılmazsa son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Kemik Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Büyülerin belirtileri çok farklı olup genelde kişiden kişiye değişmektedir. Bunun nedeni büyücü veya medyumun kemik büyüsü yaptığı sırada izlediği yol ve yaptığı uygulamadan kaynaklanır. Bazı büyüler uzun süreli yapılır bazı büyüler ise çok daha kısa süre etki gösterebilir.

Pinterest üzerinden takip etmek isterseniz doğru medyum yasin hoca ‘ya tıklayınız.

Kemik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kemik büyüsü bazen de ölmüş bir insanın kemiği ile yapılabilir. Hayvan kemiği tercih edilse de insan kemikleri kadar iyi sonuçlar vermediği söylenir. İnsan kemiği ile yapılan büyüklerde bir mezarlıktan kaval kemiği veya kafatası kemiği alınır. Kemikler alınırken eski mezar olması büyünün gücünü de arttıracaktır.

  • Birinci aşamada kemik bulunur ve üzerine yazılar ve dualar okunur.
  • Kişilerin adları bu kemik üzerine yazılır. Bu yazma işlemi için mavi mürekkep kullanılır.
  • Çizilen kare şeklinin dışına bu ilişkiyi bozabilecek kişilerin isimleri yazılır bu sayede bu kişilerin dilleri bağlanmış olur.
  • Büyü yapıldıktan sonra kişinin yaşadığı yerin yakınına ölü gömer gibi tekrar gömülür.
  • Gömülen bu kemiklerin 23 gün sonra kemik büyüsü yaptırılan kişi üzerinde etki göstermeye başlayacaktır.

Kemik Büyüleri Nasıl Bozulur?

Diğer büyülerden çok daha etkili olan kemik büyüleri bozulması son derece zor olan bir büyü çeşididir. Büyünün tespit edilmesi, gömüldüğü yer, ne niyetle yapıldığı, ne tür kemikler kullanıldığı son derece önemlidir. Kendi başınıza bulduğunuz kemikleri çıkarmak veya büyüye zarar vermek işlerin daha kötü bir boyuta taşınmasına sebep olabilir.

Bunun için uzman bir hoca veya medyumdan yardım almak en doğru seçim olacaktır. Bu sayede size ve sevdiklerinize zarar gelmeden kemik büyüleri yok edilecek ve sizde kendi yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Kiriş büyüsü konusunda bilgi almak isterseniz tıklayınız

Oylamak için tıklayın
[Total: 2 Average: 1.5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here