Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır, Uzaktan soğutma duası, kişilerin etrafında ki kişilerin birilerinden uzaklaştırmak ve soğutmak için yaptıkları dualardır. Uzaktan soğutma duasının hedefi kişilerin birbirlerinden uzaklaşmasını sağlamaktır. Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır: Son derece tehlikeli bir faaliyet olan uzaktan soğutma büyüsü, bireylerin ailesi ile arasının bozulması ya da evliliğinin bozulması gibi sonuçlara neden olabilmektedir.

Özellikle erkek ve kadının arasının bozulmasını sağlamak için uzaktan soğutma duası gerçekleştirilmektedir.

Uzaktan soğutma duası ne kadar süre de etki eder sorusu kişilerin sorduğu önemli sorular arasında yer almaktadır. Dua ortalama 3 ile 4 hafta kadar sürede etkisini göstermektedir.

En İyi Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Uzatan soğutma duasının beklenen etkisi gösterebilmesi için profesyonel bireyler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda soğutma duası ile yakından ilgilenen ve bu konu da uzmanlaşmış olan bireyler en iyi uzaktan soğutma duasını yapabilmektedir. Bu konuda uzman, bilgili ve profesyonel olmak uzaktan soğutma duasının kısa süre de etki etmesi için büyük bir öneme sahiptir.

En Etkili Soğutma Duası başlıklı pin’i incelemek isteyenler tıklayabilir.

Basit uzaktan soğutma duasının en iyi biçimde yapılabilmesi için hocanın talep ettiği bazı malzemeler olabilmektedir. Bu malzemelerinde önceden temin edilmesi gerekir. Duayı gerçekleştirecek olan hocadan nelerin gerekli olduğunu öğrenmeniz gerektiğini unutmayın.

Uzaktan Soğutma Duası Neden Yapılır

En iyi uzatma büyüsü çeşitli nedenlerden dolayı gerçekleştirilebilmektedir. Herkesin kendine özel nedenleri olsa da söz konusu büyüyü yaptırmak için bireylerin genel nedenlerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

 • Evli çiftlerin boşanması,
 • Sevgililerin ayrılması,
 • İki kişi arasındaki muhabbetin bozulması,
 • Kişiler arasına soğukluk girmesi,
 • İki arkadaşın arasının bozulması,
 • İnsanların küstürülmesi için soğutma büyüsü gerçekleştirilebilmektedir.

En kolay soğutma büyüsü genellikle eşlerin birbirinden soğuması yapılmaktadır. Kadın ve erkeğin arasının bozulması için yapılan soğutma büyüsü çiftlerin ayrılmasını sağlamak amacı ile gerçekleştirilmektedir. Sizin de bu konu ile ilgili çok daha detaylı bir bilgiye ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak ve en iyi şekilde uzaktan soğutma büyüsü yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hadi, detaylı bilgi için hemen harekete geçin ve bilgi edinin.

Soğutma Duası Nedir – Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır

Soğutma duası, kişinin sıcak havalarda serinlemesi veya geçici olarak rahatlaması için okunan bir dua olarak bilinir. Bu dua, İslam inancına göre Allah’a yönelerek serinlik ve rahatlama talep etme amacıyla okunur. Soğutma duası olarak bilinen bazı dualar şunlardır:

1. “Elhamdülillahillezî haleka’s-semaevati ve’l-arz ve cealel- zulumâti ve’n-nûr sübhâne men halaka’d-dahr ve’şşemsü ve’l-kameri vel cibalü vel-ensar ve’l-yüsek ve cebbarentemâl ve’l-emsâra ve’n-nâr imma temessakal- alemüne ve imme teztakkal- alemüne ve temesseke bihi a’lâbadü’l-kemam ve temeseke bihi a’lâbadü’ş-şejerâti ve temesseke bihe’l-bevâtı fiys-seccârât.”

Anlamı: “Gökleri ve yeri yaratan, karanlıkları ve nur’u (ışığı) yaratan Allah’a hamdolsun. O, kâinatı, güneşi, ayı, dağları, yüce yerleri, şiddetli ağaçları, bütün hayvanları ve insanları yarattı. Yarattıklarıyla temas edenler sadece Allah’a secde eder. Yeryüzündeki bitkiler, ağaçlar ve ayrıca vadiler O’na secde ederler.”

2. “Alahümme ecirnâ mine’n-nâr” (Allah’ım bizi ateşin azabından koru)

3. “Allahümmeğfir lenâ verhamnâ, vekfinâş şerri vensurnâ oğnanâ ve erzuknâ” (Allah’ım bize mağfiret et, bize rahmet et, şerden koru ve bize yeterli, bize rızık ver)

Bu duaların yanı sıra, sıcak Soğutma duası, Müslümanlar arasında yaygın olarak kullanılan bir dua türüdür. Sıcak havalarda serinlemek veya rahatlamak için yapılan dualardır. Bu dualar genellikle Kur’an-ı Kerim’den alınan ayetler veya Peygamberimiz Muhammed’in (sav) tavsiyeleriyle oluşturulmuştur. İnsanlar, sıcak havalarda serinlemek veya rahatlamak amacıyla Allah’a dua ederler ve O’ndan yardım isterler. Soğutma dualarıyla Allah’a yakarışta bulunan kişiler, sıcaktan kaynaklanan negatif etkilerden korunmak için dua ederler ve serinlik ve rahatlama talep ederler. Bu dualar, kişinin rahatlamasına, manevi bir güç hissetmesine ve Allah’ın lütfuna sığınmasına yardımcı olabilir.

Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır yazımızı Bağlama Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır  beğendiyseniz yazımızı da okuyabilirsiniz.

Oylamak için tıklayın
[Total: 3 Average: 5]

5 yorum

 1. Arkadaşlar ben Safiye torunumun iyiliği için yaptırdım, sevdiği bir kız vardı fakat kız gerçekten hiç torunuma göre değildi sadece onu kullanıyordu ve parasını yiyordu fakat torunum bunu göremiyordu. En sonunda hocamıza gittim durumu anlattım ve torunumu kızdan soğutmak için işlem yaptık birlikte şuan torunum kızla konuşmuyor çok iyi sonuç aldık artık sorduğumda da sonradan kızın nasıl biri olduğunu farkettiğini ve ayrıldıkları için mutlu olduğunu söylüyor bana Allah razı olsun hocamdan.

  • Merhaba ben de sizinki gibi bir işlem yaptırdım hocamıza ama benimki çok acil bir işti kızım hayırsız bir adama aşıktı ve evlenmek üzerelerdi gerçekten hocamı allah gönderi bana en sıkışık anımda işlemi yaptık ve kızımı o adamla bir ömür geçirmekten kurtardım allah razı olsun ondan

 2. Selamlar ben işimin rast gitmesi için hocama işlem yaptırdım son zamanlarda işim çok kötü gidiyordu zar zor geçiniyorduk allaha şükür hocam sayesinde kurtulduk borça batağına düşmekten

 3. Selamun aleyküm dostlarım ben doğduğumdan beri peşimi bırakmayan bu kötü şansım için çok fazla kendisne hoca veya medyum diye insanlara gitmiştim fakat hepsi sadece para tuzağıydı fakat hocamızı internette bulduğumda biraz daha umutlanmıştım çünkü yorumlar çok olumluydu, bunun üzerine hocamıza gittim ve işlemimi yaptı sağolsun, Allah keşke hocamızı daha önce yoluma çıkarsaydı diyorum her gün . Eğer sizin de böyle sıkıntılarınız varsa hocamıza güvenebilirsiniz.

 4. bende gerçek hoca arıyorum çok araştırmalar yapıyorum sahtesi çok iyi araştırmak gerekiyor bir de büyü yapanlardan Allaha sığınırım korkarım kesinlikle büyü yapan zaten Allahtan korkmaz şeytanla iş yapıyor o yüzden dua yolundan ayrılmayalım ben dua yaptırmak isterim ne olacaska dua ile olmalı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*