Döngel Duası

Döngel Duası
Döngel Duası
Döngel Duası
Döngel Duası

Döngel duası veya halk arasındaki ismi ile çevir gel olarak bilinir. Bu duanın amacı giden kişinin geri dönmesi, terk edilen kişiye tekrar bağlanması veya bunların haricinde kaybolan eşyaları bulunmasıyla da bilinir. Bu bir hacet duasıdır kişi her türlü çabayı göstermesine rağmen nişanlısı eşi veya sevgilisi tarafından terk edildiği ise bu duayı başvurur. Bu dua en tesirli dualardan biri olarak kabul edilir.

Evlilik Büyüsü başlıklı bir diğer makalemize bakmak isterseniz tıklayınız

Döngel Duası Nasıl Yapılır?

Döngel duası içerisinde ayet ve esma’lar olduğu için duanın kabul oranı yüksektir. Tabii ki kişinin tevekkülü ne iyi niyetine ve sevaplarına bağlı da olabilir. Döngel duası 4 bölümden oluşur.

  • Duha suresi
  • Ya Vedud, Ya Vedud, Ya Mucib, Ya Cami, Ya Latif esmaları okunur.
  • Rum suresi 21. Ayet
  • Fatiha suresi

Bunun bunun ardından Türkçe niyetimizi gösteren dualar okunur. Doğal ve etkili olması için abdest alınıp en az iki rekat nafile namazı kılınması gerekir temiz bir niyetle yapılan dua daha etkili olacaktır.

Döngel Duası Yapılması Günah Mıdır?

İçerisinde Allah’ın esmaları bulunduğu için günah değildir. Fakat hadislerde bu dua geçmemektedir. İçerisinde negatif duygular barındırmadığı için olumsuz bir sonuç olmak çok olası bir durum değildir.

Döngel duası kaybolan eşyalar için de okunur. Bu sayede eşyanın bulunması sağlanacaktır. Bu dua sadece çarşamba günleri etki gösterdiği söylenir. Diğer günler etkileri bu kadar fazla olmaz. Ayrıca bu dua için mum gerekir. Tercihen mumun kırmızı olması iyi olur. Başka bir döngel duası şeklide cuma sabahı seher vaktinde yapılan şeklidir.

3 Günde Etkili Çevirgel Duası konulu videomuza göz atmak isterseniz buyurun.

Kağıda tılsımlı sözler yazılır bir bardak suyun içerisine katılmış bir kaşık karbonat üzerine okunur ve bu su içilir. Uygulama her cuma tekrar edilir. Bu uygulama sayesinde sizden ayrılan kişi size tekrar ısınır. Daha sonra ilişkinin gidişatı değişir. Yapılan işlemin doğru yapılmaması veya eksik yapılması duanın etki göstermesine sebep olur. Her türlü işlemlerde uzman birine danışmak veya uzman birine yaptırmak en doğru seçim olacaktır. Bu sayede duanın veya büyünün tutma oranı çok yüksek olacak sizi ve karşı tarafı da risk altına sokmayacaktır.

Döngel Duası

Döngel duası, kişinin dileklerinin kabul edilmesi veya bir isteğin gerçekleşmesi için yapılan bir dua olarak bilinir. Ancak, her dua gibi, döngel duanın da kişinin niyetine ve inancına bağlı olarak etkili olacağı düşünülür. İşte bir örnek döngel duası:

“Yaradanım,
Senin huzurunda duruyorum,
Korkularımı ve endişelerimi geride bırakıyorum,
Sana olan güvenimle, dileğimi ifade ediyorum,
Beni işit, beni anla, beni kabul et,
Döngellerin içinden geçerek, dileğimi gerçekleştir,
Yardımına ihtiyacım var, şimdi ve her zaman,
Sana olan inancımı taşıyorum,
Dualarımı ve dileklerimi sana ulaştırıyorum,
Sevginle ve merhametinle beni kucakla,
Amin.”

Bu dua gibi diğer dualar da, kişinin inancına ve niyetine bağlı olarak okunmalı ve dileğin gerçekleşmesi için olumlu niyetlerle yapılmış olmalıdır. Dua sırasında derin bir iç huzura sahip olmak, samimi bir niyetle dileğinizi ifade etmek önemlidir. Ayrıca, duaların da zamanla ve sabırla gerçekleşebileceğini unutmamak önemlidir.

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

4 yorum

  1. Merhabaa.. Bir aydır evinin kapısını çalmayan eşimi eve döndürmede işe yarayn bu duaları okuamama vesile olan Yasin beye cok teşekkürler.. Gerçkten olabiliceğine dair umutlarım cok azdı ama etkisiyle Zilim çaldı ve şuanda mutluyuz ekstra sevgi duaları ve baglama duaları ile işlem yaptıkk.

  2. Bu dua ile babamn eve glmesni sağladık…. Yasin hocanın nefesinin kuvveti…. Babam başımızda tekrar… Allah razı olsun hocam….

  3. Babam annemi 5 çocuğunun terk etti Bi kadın için evini birakti gitti gece Bi daha gelmedi armadi sormadı annemin arkadis hocayi önerdi bize dualari okuduk gerekenleri yaptık babam evinde şimdi geçmişin üzerine sünger cektik huzurluyuz

  4. Selam .. ben 25 yıllık evliyim . Çocuğum olmadi onun yerine bakici aile olduk eşimle.. evimize bi kedi aldık. O da kaçtı Çocuğum gibi o kadr çok seviyorum hocam gelmesini istiyorum . Bu duayi yaptirmak istiyorum uygunmudur..
    Eşimden bende perişan haldeyiz . Ödül koyduk kimse dönmüyor görmemiş etmemis . Terapi alıyoruz sizden bu konuda yardım istiyorum . Komsularim onerdi sizi , sizden çok metettiler . Bu durum içinde bana yardımcı olabileceginizd3n bahsettiler .lütfen hocam boncuguma kavuşmak isitiyorum güzel kızım ne haldedir şimdi.. çok perisanim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*