Döngel Duası
Döngel Duası

Döngel duası veya halk arasındaki ismi ile çevir gel olarak bilinir. Bu duanın amacı giden kişinin geri dönmesi, terk edilen kişiye tekrar bağlanması veya bunların haricinde kaybolan eşyaları bulunmasıyla da bilinir. Bu bir hacet duasıdır kişi her türlü çabayı göstermesine rağmen nişanlısı eşi veya sevgilisi tarafından terk edildiği ise bu duayı başvurur. Bu dua en tesirli dualardan biri olarak kabul edilir.

Evlilik Büyüsü başlıklı bir diğer makalemize bakmak isterseniz tıklayınız

Döngel Duası Nasıl Yapılır?

Döngel duası içerisinde ayet ve esma’lar olduğu için duanın kabul oranı yüksektir. Tabii ki kişinin tevekkülü ne iyi niyetine ve sevaplarına bağlı da olabilir. Döngel duası 4 bölümden oluşur.

  • Duha suresi
  • Ya Vedud, Ya Vedud, Ya Mucib, Ya Cami, Ya Latif esmaları okunur.
  • Rum suresi 21. Ayet
  • Fatiha suresi

Bunun bunun ardından Türkçe niyetimizi gösteren dualar okunur. Doğal ve etkili olması için abdest alınıp en az iki rekat nafile namazı kılınması gerekir temiz bir niyetle yapılan dua daha etkili olacaktır.

Döngel Duası Yapılması Günah Mıdır?

İçerisinde Allah’ın esmaları bulunduğu için günah değildir. Fakat hadislerde bu dua geçmemektedir. İçerisinde negatif duygular barındırmadığı için olumsuz bir sonuç olmak çok olası bir durum değildir.

Döngel duası kaybolan eşyalar için de okunur. Bu sayede eşyanın bulunması sağlanacaktır. Bu dua sadece çarşamba günleri etki gösterdiği söylenir. Diğer günler etkileri bu kadar fazla olmaz. Ayrıca bu dua için mum gerekir. Tercihen mumun kırmızı olması iyi olur. Başka bir döngel duası şeklide cuma sabahı seher vaktinde yapılan şeklidir.

3 Günde Etkili Çevirgel Duası konulu videomuza göz atmak isterseniz buyurun.

Kağıda tılsımlı sözler yazılır bir bardak suyun içerisine katılmış bir kaşık karbonat üzerine okunur ve bu su içilir. Uygulama her cuma tekrar edilir. Bu uygulama sayesinde sizden ayrılan kişi size tekrar ısınır. Daha sonra ilişkinin gidişatı değişir. Yapılan işlemin doğru yapılmaması veya eksik yapılması duanın etki göstermesine sebep olur. Her türlü işlemlerde uzman birine danışmak veya uzman birine yaptırmak en doğru seçim olacaktır. Bu sayede duanın veya büyünün tutma oranı çok yüksek olacak sizi ve karşı tarafı da risk altına sokmayacaktır.

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here