Kısmet Açma Büyüsü
Kısmet Açma Büyüsü

Evlenmek, iş kurmak, daha çok kazanç elde etmek ve birçok kısmet işleri için kısmet açma büyüsü yapılmaktadır. Kişiler, kısmet açma büyüsü sayesinde, tüm dileklerine en kısa zaman zarfında erişmektedir. Kısmet açma büyüleri sayesinde, evlenemeyen kişiler, nasipleri ile karşılaşarak evlenmektedir. Yeni iş kurmak ve çok kazanmak isteyen kişilerde, kısmet açma büyüleri sayesinde bu dileklerini yerine getirebiliyorlar.

Kısmet açma büyüleri, genellikle evde kalmış olan ve evlenmeyi bekleyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kısmet açma büyüleri sayesinde kişiler, her dileklerine kısa sürede erişebilmektedir. Nasibe kolayca ulaşmak isteyen kişiler tarafından yaptırılan kısmet açma büyüleri, oldukça tesirli ve etkisi yüksek olan bir büyü çeşidi olmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü, çeşitli dualar vasıtasıyla yapılmaktadır. Çeşitli ayetler okunur ve çeşitli dualar okunur. Bu sırada kişi, dileği ne ise onu Allahtan talep eder. En kısa süre içerisinde kişi, tüm dileklerine ulaşacaktır. Büyü, genel olarak dualar ile yapılıyor ve kısa bir sürede etkisini, herkese gösteriyor.

Kimler Kısmet Açma Büyülerini Yaptırabilir?

Kısmet açma büyülerini isteyen herkes yaptırabilir. Etkili bir büyüdür ve hiçbir şekilde kötü etkisi bulunmaz.

Kısmet açma büyüsünü şu kişiler yaptırabilir;

  • Evlenmeyi bekleyen kişiler
  • Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler
  • Ev sahibi olmak isteyen kişiler
  • Zengin olmak isteyen kişiler
  • İş kurmak isteyen kişiler

Kısmet açma büyüleri, kısmet açmak için yapılan bir büyüdür. Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerde bu büyüden faydalanabilirler.

Zararları Var Mı?

Kısmet açma büyüsünün hiçbir şekilde zararı veya olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Kısmetlerini açmak ve hedeflerine ulaşmak isteyen kişiler tarafından yaptırılabilir. Kısa sürede etkisini gösteren büyü, olumsuz bir etki oluşturmak. Sadece insanları mutlu etmek ve dileklerine kavuşturmak için yapılmaktadır.

Kısmet Açma Büyüleri Yaptıran Kişiler

Kısmet açma büyüleri yaptıran kişiler, her dileklerine en kısa sürede ulaşmaktadırlar. Son zamanlarda birçok kişi tarafından yaptırılan kısmet açma büyüsü, iş kurmak isteyen kişileri, bu dileklerine en kısa sürede ulaştırmıştır. Evlenmek isteyen kişileri de nasipleri ile karşılaşırmıştır. Ayrıca evinde huzursuz olan kişilerinde, arasındaki buzları eritmektedir.

Kemik büyüsü başlıklı yazımıza göz atmak için tıklayın.

Oylamak için tıklayın
[Total: 1 Average: 4]

3 YORUMLAR

  1. kısmetin-m acıldı artık her konuda bahtım bağlıydı aşk iş akla ne gelirse tüm kapıların bana acılmasına sebep oldu kısmet acma duası gerckten önce iş buldum smdide sözlenicem hayatım belirli bi düzene oturdu tabi yasin hocanın emeği olmasa yine aynı devam ederdi yasin hoca sağolsun

  2. Kendim için yaptırdım isim gücüm çok iyi güzel bir handenin ile tanistim yasin bey vesilesiyle yapılan işler güzel özenli titiz saygıyi hak ediyor taktire şayan kendisi

  3. SELAMLAR .
    BEN 35 YASINDAYIM EVLİLİK ISTIYORUM . KISMETIMIN AÇILMASI ICIN GİTMEDİĞİM YER KALMADI EN SON PES ETTIM BENDE EVLENMEYIM DEDIM ARKADASIM NOLMIS SANKI DUNYANIN SONU MU ? DÜŞÜNÜYORUM BOYLE 1 HAFTA GECTI TAMAMEN UMUDUMU KESTIM . ABIM GELDI HADI GIDIYORUZ DEDI NERE DEDIM HOCA VAR SENI GOTURCEM DEDI . BEN 100 DEN FAZLA HOCAYA GİTTİM KIMSE BISEY YAPAMADI EVLENMICEM ARTIK VAZ GECTIM DEDIM . ABIM YANI ALDI APAR TOPAR GOTURDU BENİ YASIN HOCAYA KONUSMADIM ABIMDE BISI DEMEMIS . OYLECE OTURDUM BEKLEDIM HIC KONUSMADIM . NERDN BILEYIM HOCANIN HAKIKI HOCA OLDUGUNU BENDE YANI . KISMETIN BAĞLANMIS DEDI BANA E NAPCAZ DEDIM . ACACAZGIZ DEDI ACIN DEDIM BANA DUALAR VERDI NASIL YAPILACAGINA DAIR KAC GUN SÜRECEĞİ YAZIYOR . CIKTIK SONRA BENDE KI INANC SIFIR BILE DEGIL ABIM NOLDU FELAN DUAN VERDI FELAN GITTIK ARADAN 2 HAFTA GCETI BEN HIC OKUMADIM ETMEDIM SONRA ELIME GELDI DUALAR BI DENEYIM DEIDM ICIMDENN.. OKUDUM DUZENLI AKSATMADAN SONRASINDA AILE DOSTUMUZ DAN HABER GELDİ KIZINIZA talibiz diye ….. ABIM, ANNEM, BEN, BABAM NASIL ŞAŞKINIZ KIMSE BEKLEMIYOR QRTIK ÜMİTSİZ VAKA HALINDEYDIM GLESINLER FELAN DEDIK GORS SAGLANDI VS 2 AY SONRA NISANIM VAR :)))) BUNUDA BENIM GIBI ÜMİTSİZ VAKALARA GELSIN HOCA BASARILI ISINDE

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here