Kiriş Büyüsü
Kiriş Büyüsü

Kiriş büyüsü, aşk büyüleri arasında yer alan son derece kuvvetli bir büyü çeşididir. Aşk büyüsü ‘nün yanında bağlama büyüsü olarak da kullanılmaktadır. Kiriş büyüleri son derece etkili büyüler arasında yer almaktadır. Kiriş ipi büyüsü olarak da adlandırılan kiriş büyüleri, büyüler arasında oldukça fazla popülerdir. Kiriş büyüleri yapımında yay kirişi kullanılmaktadır. Bu nedenle kiriş ipi büyüsü olarak adlandırılmaktadır.

Kiriş Büyüleri Nedir?

Aşk büyüleri arasında yer alan kiriş büyüleri, farklı amaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. Bu büyüyü kendi imkanlarımız dahilinde yapmak doğru değildir. Büyü yapmak için ilim ve bilgi gereklidir. Büyüler doğaüstü canlılar aracılığı ile yapılır. Bu nedenle ciddi sorunlara neden olabilir. Kiriş büyüsü yaptırmak için mutlaka uzman bir medyuma gidilmelidir.

Kiriş Büyülerinin Belirtileri Nelerdir?

Genel olarak tüm büyülerde hemen hemen aynı belirtiler görülmektedir. Kiriş büyüleri belirtileri ise şunlardır:

  • Uyku halinin yaşanması
  • Yaklaşık 3 gün boyunca uykusuzluk durumu
  • Birden bağlanma durumu

Bu belirtiler tüm büyü çeşitleri için de geçerli olabilecek belirtiler arasında yer alır. Ancak kiriş büyüsü, diğer aşk büyülerine oranla çok daha fazla büyük bir etkiye sahiptir.

Kiriş Büyülerinin Yapılma Sebepleri Nelerdir?

Her büyü belli amaçlar doğrultusunda olur. Bu nedenle amaçlarına göre farklı yöntemler uygulanır. Kiriş büyüleri, genellikle aşk büyüleri içinde yer almaktadır. İnsanların bazen aşk duygusuna ihtiyaçları vardır. Bu nedenle aşk büyüsü yaptırmak isterler. Ancak büyü yaptırmak aşk gibi özel duygunun meydana gelmesi için yanlış bir yöntemdir. Ancak bazı insanlar bu büyünün gücüne ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle de kiriş büyülerini yaptırırlar. Kiriş büyüsünün etkisi diğer aşk büyülerine oranla daha kuvvetlidir.

Kiriş Büyüleri Nasıl Bozulur?

Kiriş büyüleri oldukça etkili olan bir büyü çeşididir. Bu nedenle fark edilmesi de oldukça dikkat gerektirir. Kiriş büyüsünü fark ettiğiniz zaman kendi yöntemlerinizle çözemezsiniz. Bunun için medyuma gitmeniz gereklidir. Medyum tarafından tarif edilen aşamalar ile büyü bozulma işlemi tamamlanır. Büyüyü kendi yöntemlerinizle çözmeye çalışmak daha fazla olumsuz sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi sizin için iyi olacaktır.

Bu konu dışında Kendine bağlamak için dua nasıl yapılır başlıklı yazımızı incelemek isterseniz tıklayınız.

 

Oylamak için tıklayın
[Total: 0 Average: 0]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here